Blog Firmowy

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Obsługa bloga firmowego

Blog firmowy jest niezwykle skuteczną metodą budowania wizerunku marki oraz jej promowania. Jego prowadzenie przynosi firmie szereg korzyści niezależnie od jej specyfiki oraz sposobu działania (online, stacjonarnie). W związku z czym bez wątpienia warto w niego zainwestować, ponieważ umożliwia między innymi zaprezentowanie usług czy towarów oraz budowanie stałych relacji nie tylko z obecnymi Klientami, ale także nowymi.

W obecnych czasach niemal każdy wykorzystuje Internet do poszukiwania różnego typu informacji, w tym eksperckich na interesujące go w danym momencie tematy. Sugeruje się nimi przy podejmowaniu decyzji dotyczących zakupu towaru czy usługi. Rolą bloga firmowego jest więc dostarczenie tego typu informacji w sposób wyczerpujący oraz profesjonalny, stanowiąc przy okazji doskonałą wizytówkę danej firmy.

Warto jednak podkreślić, że efektywność blog firmowego zależy przede wszystkim od rzetelności jego prowadzenia. O jego skuteczności decyduje więc profesjonalizm podejmowanych w tym zakresie działań, ponieważ blog firmowy musi być: atrakcyjny wizualnie; przyjemny w czytaniu; odpowiednio zoptymalizowany; na bieżąco aktualizowany, zawierać wartościowe merytorycznie treści dostosowane do specyfiki firmy oraz branży, w której działa.

Profesjonalna obsługa bloga firmowego jest więc czasochłonna oraz wymaga systematyczności, dlatego tworzenie oraz prowadzenie bloga firmowego najlepiej zlecić profesjonalistom specjalizującym się w tym zakresie być mieć gwarancję skuteczności ich działań.

reklama internetowa dla firm

Content Marketing
i pozycjonowanie

promocja firmy

Artykuły poradnikowe
i wpisy eksperckie

agencja interaktywna

Optymalizacja stron
internetowych

Jak to robimy?

Kompleksowe prowadzenie bloga firmowego

Nasza agencja interaktywna bazuje na kreatywnych i lubiących wyzwaniach specjalistów mających, między innymi, bogate doświadczenie w obsłudze blogów firmowych. Naszą siedzibą jest Kraków, ale swoją ofertę kierujemy do Klientów oraz z całej Polski. Zakładamy i prowadzimy blogi firmowe w sposób rzetelny i profesjonalny.

Dbamy o wartościowe merytorycznie treści napisane w sposób ciekawy, wyczerpujący i zrozumiały, które zachęcają swoich odbiorców do ich przeczytania oraz śledzenia publikacji nowych wpisów. Dokładamy wszelkich starań aby obsługiwany przez nas blog firmowy był maksymalnie dostosowany do specyfiki firmy. Dbajmy przy tym o detale zwiększające jego atrakcyjność w oczach jego użytkowników.

Prowadzenie blogów dla firm

Obsługa bloga firmowego powinna opierać się na odpowiednio opracowanej strategii by mógł on w pełni realizować zamierzone cele, a pieniądze na to przeznaczone były wydawane w sposób rozsądny. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem szaty graficznej bloga firmowego, która powinna być atrakcyjna dla oka oraz zachęcać do zapoznania się z zamieszczonymi na nim wpisami, ale także dbamy o jego wartościowy content. Ponadto analizujemy potrzeby jego czytelników by treści zamieszczane na blogu w sposób maksymalny spełniały ich oczekiwania. Do tego celu wykorzystujemy różnego typu zaawansowane metody analityczne, za których pomocą mierzymy również skuteczność podejmowanych przez nas działań. Zapewniamy kompleksową obsługę bloga firmowego, obejmującą również utrzymywanie stałego kontaktu z jego użytkownikami – odpowiadamy na ich komentarze, zapytania.

marketing internetowy dla firm

Budowanie strategii komunikacji
marki na blogu firmowym

agencja reklamowa kraków

Wpisy na bloga: eksperckie, poradnikowe 
i aktualności z życia firmy

reklama internetowa

Monitorowanie działań
i Analiza skuteczności

reklama

Zakładanie blogów firmowych oraz
tworzenie stron internetowych

content marketing

Skuteczna promocja bloga
Kampanie reklamowe CPC i w Social Mediach

agencja social media

Kreacje banerowe, szaty graficzne
i filmy reklamowe

marketing internetowy dla firm

Utrzymywanie kontaktu z użytkownikami
Odpowiedzi na pytania i komentarze

promocja firmy

Kreowanie firmy
na eksperta w branży

agencja reklamowa kraków

Pozycjonowanie firmy w internecie

Co zyskasz?

Blog firmowy od A do Z

Korzyści płynące z prowadzenia bloga firmowego jest bardzo dużo. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na niezwykle efektywną promocję firmy. Na blogu firmowym można w sposób ciekawy oraz atrakcyjny zaprezentować swoje usługi czy towary. Dzięki profesjonalnemu blogowi dociera się do znacznie szerszego grona swoich potencjalnych Klientów.

Wysoka jakość publikowanych na nim wpisów kreuje firmę jako eksperta w danej branży. Zwiększając tym samym jej prestiż, co znacznie ułatwia pozyskiwanie nowych Klientów. Wartościowo merytorycznie wpisy zachęcają do śledzenia bloga, co z kolei buduje pozytywne relacje z Klientami, którzy będą czuli wież z daną marką.

Ponadto dzięki prowadzeniu bloga firmowego przez naszą agencję interaktywną uzyskuje się lepsze pozycjonowanie firmowej strony internetowej. Dlatego zwiększa się jej widoczność w sieci a co za tym idzie ruch na stronie. Wartościowy content bloga zwiększa również ruch na firmowej stronie. Dzięki temu wzrasta indeksowanie tekstów w wyszukiwarce Google pod kątem słów kluczowych oraz zwiększa się ilość fraz odsyłających do strony. Ponadto rzetelnie prowadzony blog firmowy buduje niezwykle skuteczną sieć linków wewnętrznych.

Zlecając naszej firmie obsługę bloga firmowego masz gwarancję skuteczności podejmowanych przez nas działań. Stawiamy na profesjonalizm na każdym etapie naszej pracy by osiągać zamierzone i oczekiwane cele oraz aby nasi Klienci mieli 100% pewność, że ich pieniądze zostały wykorzystane prawidłowo oraz w pełni ich satysfakcjonujący.

kreowanie wizerunku eksperta

Wizerunek eksperta

Artykuły poradnikowe i nowości z branży publikowane na blogu zapewnią Twojej firmie wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie strony firmowej

Ciekawe treści z odpowiednim nasyceniem słów kluczowych to lepsze pozycjonowanie Twojej strony firmowej i źródło linków wewnętrznych.

relacje z klientami

Relacje z klientami

Prowadzenie bloga daje możliwość budowania relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, zainteresowanych Twoją ofertą.

Co jeszcze  możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza agencja interaktywna wspiera firmy w zakładaniu i prowadzeniu profili firmowych  na portalach społecznościowych. Zarządzamy profilami a także prowadzimy komunikację z użytkownikami, odpowiadająca na zapytania i komentarze. Dla naszych klientów prowadzimy także kampanie reklamowe w Social Mediach.

 

 

Jeden z najskuteczniejszych sposobów zareklamowania swojej działalności i dodarcia do potencjalnych klientów i to w momencie gdy szukają Twoich produktów lub usług. Nasza firma oferuje utworzenie od podstaw, a także optymalizację już istniejących kampanii. Oferujemy także audyt kampanii reklamowych.

 

Promocja na Facebook i Instagramie to niedroga i niezwykle skuteczna forma dotarcia do dużej liczby użytkowników i zaprezentowanie im Twoich produktów i usług. Obecność marki w mediach społecznościowych to obecnych czasach podstawa biznesu. Nasza agencja interaktywna posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze kampanii  reklamowych w Social Mediach.

 

To usługa polegająca na tworzeniu angażujących i przydatnych treści. Najpopularniejsze formy to: blogi, podkasty, filmy, artykuły poradnikowe lub eksperckie, a także ebooki czy infografiki. Kolejnym punktem w content marketingu jest promocja treści, tak aby dotarła do jak największej ilości odbiorców. Ostatnim punktem jest analiza ruchu i jego jakość, co pozwala na wyciąganie wniosków i tworzenie coraz lepszych i bardziej przydatnych treści.

 

 

 

Nasza oferta obejmuje także cały proces tworzenia filmów reklamowych od koncepcji, przez scenariusz i całą preprodukcję, po gotowy film reklamowy. Oferujemy także promocję, dystrybucję filmu czyli pełen Video marketing. W naszej ofercie znajdziesz także filmy z drona idealne dla branży deweloperskiej, animacje reklamowe czy filmy wizerunkowe.

 

Pozycjonowanie inaczej SEO czyli optymalizacja pod wyczukiwarki internetowe. Celem pozycjonowania jest wzrost ruchu na stronie, wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Nasza oferta obejmuje także pozycjonowanie długiego ogona czyli zapytań składających się z kilku słów oraz pozycjonowanie lokalne czyli fraz z dodatkiem nazwy miasta.

 

 

Blog firmowy – atrakcyjny sposób przedstawienia swojej oferty

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia promocja marki może zdziałać cuda przynosząc jej spektakularne korzyści. Niezwykle skutecznym elementem kampanii marketingowej jest prowadzenie firmowego bloga. W obecnych czasach wciąż rośnie liczba użytkowników Internetu, którzy w sieci szukają towarów i usług, a także specjalistycznych informacji dotyczących różnych zagadnień. Prowadzenie bloga firmowego przynosi firmie szereg wymiernych korzyści, dlatego coraz więcej firm decyduje się na jego prowadzenie.

Skuteczne budowanie wizerunku marki

Poprzez publikację na blogu firmowym wartościowych, angażujących i wyczerpujących artykułów odnoszących się do zagadnień z branży pozyskuje się liczne grono czytelników – potencjalnych Klientów, kreując przy tym firmę jako eksperta w danej dziedzinie. W ten niezwykle prosty i efektywny sposób buduje się prestiż marki.

Prowadzenie bloga firmowego pozwala przedstawić daną firmę z nieco innej strony. Daje możliwość edukowania Klientów i w sposób naturalny budowania z nimi pozytywnych relacji, pozyskując w ten sposób ich zaufanie. Osoby śledzące bloga firmowego zaczynają odczuwać więź z daną marką, stając się jej ambasadorami.

blog firmowy
prowadzenie bloga firmowego

Atrakcyjna prezentacja firmowej oferty za pomocą bloga

Ludzie często swoje wybory opierają na tak zwanym „pierwszym wrażeniu”, dlatego sposób prezentacji oferty jest niezwykle ważny. Musi zachęcać do jej wyboru. Prowadzenie bloga firmowego umożliwia w sposób atrakcyjny przedstawienie ofertę firmy poprzez wkomponowanie jej w treści poruszające jakieś konkretne zagadnienia z branży. Dzięki temu Klient otrzymuje odpowiedź na nurtujące go tematy, a przy okazji zapoznaje się z towarami czy usługami oferowanymi przez daną firmę.
Za pomocą bloga firmowego pozyskuje się nowych Klientów, a z obecnymi rozwija współpracę.

Lepsze pozycjonowanie strony firmowej

Zazwyczaj blog firmowy jest częścią strony internetowej danej firmy. Dzięki wartościowym merytorycznie treściom zamieszczanym na blogu zwiększa się w sposób naturalny ruch na niej, co z kolei przekłada się na lepsze jej pozycjonowanie przez wyszukiwarkę Google. Wysoka pozycja w Google buduje prestiż firmy oraz zwiększa jej widoczność w Internecie zapewniając jej reklamę o dużym zasięgu.

Wpisy na blogu firmowym skutecznie budują też sieć linków wewnętrznych, które sprawiają, że strona jest lepiej indeksowana. W naturalny sposób rośnie liczba słów kluczowych i fraz wyszukiwawczych odsyłających do niej, a więc potencjalni Klienci szybciej docierają do oferty firmy.

prowadzenie bloga
prowadzenie blogów firmowych

Prowadzenie bloga – kluczowy profesjonalizm

Blog firmowy aby spełniał swoją rolę musi być prowadzony w sposób profesjonalny. Obsługa bloga firmowego jest czasochłonna oraz wymaga rzetelności i systematyczności. Potrzebuje także odpowiedniej strategii działania dostosowanej do specyfiki branży i oferty danej firmy. Blog firmowy musi być odpowiednio zoptymalizowany oraz zawierać wartościowy content by pozyskiwać czytelników – Klientów, dlatego warto zlecić to zadanie choćby agencjom interaktywnym posiadającym doświadczenie w tym zakresie.

Dlaczego my?

Jesteśmy od wielu lat Partnerem Google.

0
lat doświadczenia w promocji firm z sektora MSP
0
+
promowanych przedsiębiorstw
0
+
promowanych produktów i usług

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić prowadzenie bloga?

Porozmawiajmy o szczegółach