Filmy instruktażowe i szkoleniowe

Produkcja spotów reklamowych i Marketing Video

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Produkcja filmów instruktażowych i szkoleniowych

  W dzisiejszych czasach bez odpowiedniej promocji firmy ciężko wyróżnić się na tle konkurencji i odnieść sukces w branży. By kampania marketingowa firmy była skuteczna, powinna odbywać się na wielu płaszczyznach i sięgać po nowoczesne narzędzia. W ostatnim czasie na popularności zyskują filmy instruktażowe, dzięki którym można w interesujący sposób zaprezentować działanie jakiegoś produktu czy usługi. Ich ogromną zaletą jest to, że można je wykorzystywać na przeróżne sposoby by skutecznie promowały firmę i budowały jej wizerunek wśród klientów, partnerów biznesowych czy też pracowników. W Agencji Oxide tworzymy spoty reklamowe i profesjonalne filmy instruktażowe, dzięki którym w niezwykle atrakcyjny i przystępny sposób przedstawisz ofertę swojej firmy:

  • wytłumaczysz mechanizm działania produktu, urządzenia lub usługi;
  • zaprezentujesz oferowany sprzęt, jego montaż i funkcjonalności;
  • wyjaśnisz jakieś zagadnienie czy oferowaną usługę;
  • udzielisz instruktażu samodzielnego wykonania np. malowania ścian, montażu paneli, tworzenia strony www itp.;
  • wdrożysz pracowników w działanie firmy.

  Możliwości jest naprawdę wiele – wszytko zależy od aktualnych potrzeb i specyfiki danej firmy. W naszej Agencji Oxide działamy kompleksowo i skutecznie z gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki filmom instruktażowym od Oxide Twoja kampania marketingowa będzie bardziej efektywna i pozwoli budować zaufanie oraz trwałe relacje z Twoimi kontrahentami, co będzie sprzyjało rozwojowi Twojej firmy.

  reklama internetowa dla firm

  Produkcja filmów instruktażowych
  Twojej usługi lub produktu

  promocja firmy

  Scenariusze i koncepcje 
  kreatywne

  agencja interaktywna

  Video Marketing
  Promocja filmów w Internecie

  Jak to robimy?

  Filmy instruktażowe – realizacja od A do Z

  Przede wszystkim podchodzimy do każdego naszego klienta w sposób indywidualny, by móc zaoferować mu usługę zoptymalizowaną pod kątem jego potrzeb i oczekiwań. W pracy cenimy sobie profesjonalizm oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczność oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Produkcja filmów instruktażowych w naszej Agencji Oxide odbywa się w sposób profesjonalny i kompleksowy. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz potrzebach naszych klientów tworzymy scenariusze i koncepcje kreatywne, a następnie zajmujemy się organizacją produkcji filmowej. W zakresie naszych usług leży również cała postprodukcja oraz montaż i udźwiękowienie filmu. Ponadto w naszej Agencji Oxide zajmiemy się planowaniem kampanii marketingowej Twojej firmy wraz ze ścieżkami jej promocji, w tym prowadzenie kampanii adwords i obsługą kanału YouTube.

  Agencję Oxide Kreatywne Efekty wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale również fakt, że podczas realizacji filmów reklamowych czy instruktażowych pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Działamy rzetelnie oraz na jasnych zasadach. Gwarantujemy, że nasze filmy szkoleniowe będą stanowiły doskonałą formę promocji Twojej firmy. Dzięki naszym analizom rynku oraz potrzeb współczesnych konsumentów wiemy jak tworzyć atrakcyjne filmy instruktażowe, które przyciągną uwagę swoich odbiorców i zachęcą do działania, co pozytywnie wpłynie na budowanie wizerunku Twojej firmy skutecznie zachęcając do skorzystania z jej oferty.

  marketing internetowy dla firm

  PRZYGOTOWANIE SCENARIUSZY

  kampania reklamowa

  POSTPRODUKCJA FILMOWA

  agencja reklamowa kraków

  PLANOWANIE KAMPANII REKLAMOWYCH

  reklama

  TWORZENIE KONCEPCJI KREATYWNYCH

  reklama internetowa

  MONTAŻ FILMÓW

  promocja firmy

  PLANOWANIE MEDIÓW

  content marketing

  ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ

  agencja social media

  UDŹWIĘKOWIENIE FILMÓW

  marketing

  OBSŁUGA KANAŁU YOUTUBE

  Co oferujemy?

  Realizacja filmów instruktażowych i szkoleniowych – jeden film wiele zastosowań

  Filmy instruktażowe od Oxide mogą zostać wykorzystane do różnych celów w zależności od potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Znajdują zastosowanie jako filmy szkoleniowe dla pracowników, jak również potencjalnych klientów czy przedstawicieli. Filmy instruktażowe mogą stanowić nowoczesną formę instrukcji obsługi lub montażu. Są coraz chętniej wykorzystywane w e-learningu. To swoista forma poradników znajdujących zastosowanie we wszystkich branżach. Dzięki nim firmy krok po kroku wyjaśniają przeróżne zagadnienia i pokazują, że wiele rzeczy można zrobić samodzielnie.
  Filmy instruktażowe od Oxide przyniosą Twojej firmie szereg korzyści. Wśród nich można wymienić:

  • pozytywne budowanie wizerunku firmy;
  • większą rozpoznawalność marki;
  • dotarcie do największego grona odbiorców;
  • prestiż i postrzeganie firmy jako profesjonalistę w danej dziedzinie;
  • pozytywne skojarzenia z marką przekładające się na wzrost zaufania wśród konsumentów;
  • budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi;
  • wzrost zysków;
  • dynamiczny rozwój firmy.

  Warto również podkreślić, że profesjonalne filmy szkoleniowe pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Raz nakręcony film reklamowy,  film wizerunkowy czy szkoleniowy można wykorzystywać wielokrotnie w zależności od potrzeb firmy w przeciwieństwie do organizacji klasycznych szkoleń. Ponadto nie trzeba dojeżdżać do firmy organizującej szkolenia. Z pewnością rzetelnie przygotowany film instruktażowy będzie stanowił skuteczne narzędzie marketingowe, które ułatwi Twojej firmie stanie się liderem w branży.

  Film instruktażowy

  Chcesz uatrakcyjnić swoją ofertę, ale nie wiesz jak to zrobić? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – zdecyduj się na film instruktażowy, dzięki któremu w przystępny i ciekawy sposób zaprezentujesz działanie Twoich produktów czy usług. Za ich pomocą wzbudzisz zainteresowanie swoją ofertą potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych, co przełoży się na wzrost sprzedaży i będzie sprzyjało rozwojowi Twojej firmy. Dzięki filmom instruktażowym od Oxide będziesz mógł efektywnie kreować wizerunek swojej marki podkreślając jej profesjonalizm i nowoczesność. Poza tym tego typu filmy promocyjne dzięki temu, że mają bardzo szeroki zakres oddziaływania, to pozwalają skutecznie realizować przyjęte cele marketingowe i zwiększyć rozpoznawalność marki. Popularność filmów instruktażowych wciąż rośnie, ponieważ powstają one w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, którzy wykorzystują je jako wskazówki jak coś zrobić krok po kroku i cenią bardziej niż papierowe instrukcje obsługi. W Oxide masz gwarancję najwyższej jakości.

  Film szkoleniowy

  Zastanawiasz się jak zwiększyć efektywność szkoleń organizowanych na potrzeby Twojej firmy i szukasz nowoczesnych form budowania relacji ze swoimi pracownikami lub kontrahentami? Zainwestuj w profesjonalne filmy szkoleniowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze a szkolenia staną się bardziej atrakcyjne i angażujące. Niewątpliwą zaletą filmów szkoleniowych jest to, że tworzy się je raz a można je wykorzystać wielokrotnie na różne sposoby w zależności od potrzeb. W Agencji Oxide działamy rzetelnie i kompleksowo. Film szkoleniowy przez nas stworzony będzie nowoczesną formą szkolenia, a także skutecznym narzędziem marketingowym. Dzięki niemu Twoja firma zyska doskonałą promocję. Profesjonalnie przygotowany film szkoleniowy od Oxide sprawi, że Twoja firma zyska renomę i będzie postrzegana jako profesjonalista w branży, uwydatni wysokie standardy firmy i profesjonalizm jej działania, wzbudzając zaufanie i zachęcając do współpracy. Pozwoli również budować trwałe relacje z kontrahentami i pracownikami.

  Film e-learningowy

  E-learning zyskuje na popularności, ponieważ sięga do różnorodnych i nowoczesnych form prezentacji treści, które przyciągają uwagę uczestników kursów i szkoleń on-line oraz umożliwiają im bardziej efektywne przyswajanie wiedzy. Poza tym tego typu forma nauczania pozwala oszczędzić czas i zredukować wydatki. Szkolenia i kursy on-line można prowadzić na odległość z każdego miejsca bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych choćby z wynajmowaniem sali szkoleniowych i dojazdu do nich. Niezawodną formą prezentacji treści, wykorzystywaną w nauczaniu on-line, jest film e-learningowy. Jeśli jest on rzetelnie i profesjonalnie przygotowany to będzie prezentował dane zagadnienie w sposób interesujący i angażujący, przez co będzie doceniany przez swoich odbiorców. Warto podkreślić, że profesjonalny film e-learningowy od Oxide będzie budował pozytywny wizerunek Twojej firmy, zwiększał jej rozpoznawalność i podnosił jej prestiż. Jest to doskonały materiał szkoleniowy, ale także skuteczna promocja Twojej firmy.

  Co zyskasz?

  Filmy instruktażowe to dobrze zainwestowane pieniądze.

  Raz stworzony film można wykorzystać wielokrotnie w różnoraki sposób. Filmy instruktażowe od Oxide sprawdzą się jako nowoczesne instrukcje obsługi lub montażu, poradniki bądź materiały szkoleniowe. Poza tym mogą zostać wykorzystane w e-learningu w płatnych kursach i szkoleniach. Ich niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna forma i sposób przekazywania informacji, dzięki czemu przykuwają uwagę wywołując pozytywne skojarzenia z daną firmą. Stanowią więc doskonałe narzędzie marketingowe skutecznie budujące renomę Twojej firmy, zwiększając jej rozpoznawalność i zachęcając do współpracy pracowników lub kontrahentów. Profesjonalne filmy instruktażowe przygotowane przez naszych specjalistów pozwolą budować Ci trwałe relacje z pracownikami, klientami czy też partnerami biznesowymi. Zyskasz renomę sprzyjająca rozwojowi Twojej firmy, która zacznie generować coraz większe zyski.

  Postaw na nowoczesne i kreatywne rozwiązania a podkreślisz swój profesjonalizm i dbałość o wysokie standardy funkcjonowania Twojej firmy. Warto również podkreślić, że filmy instruktażowe pozwalają efektywnie realizować przyjęte cele marketingowe. Stanowią doskonałą promocję marki docierając do szerokiego grona odbiorców. Wyróżnij się na tle konkurencji i zostań liderem w swojej branży, zyskaj zaufanie pracowników i kontrahentów oraz zapewnij swojej firmie dynamiczny rozwój – wybierz profesjonalnie i kompleksowo stworzone w naszej Agencji Oxide filmy instruktażowe.

  filmy instruktażowe

  Instrukcja obsługi lub montażu

  Papierowe instrukcje obsługi i montażu zaczynają odchodzić do lamusa, ponieważ są często mało czytelne i zamiast pomagać rozwiązać problem to komplikują go jeszcze bardziej. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem są filmy instruktażowe, które w sposób jasny i przystępny wyjaśniają funkcjonowanie danego przedmiotu czy usługi oraz pokazują jak z niego korzystać czy zamontować. W Agencji Oxide specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości filmów instruktażowych, które będą proste, angażujące i niezwykle pomocne. Filmy instruktażowe mogą posłużyć jako nowoczesne instrukcje obsługi i montażu zarówno dla Twoich pracowników, jak i kontrahentów. Dzięki nim pozyskasz zaufanie oraz wzbudzisz zainteresowanie swoją marką, co przełoży się na wzrost sprzedaży i rozwój firmy. W Agencji Oxide masz gwarancję najwyższej jakości usługi i skuteczności naszych działań. Podkreśl swój profesjonalizm i wybierz nowoczesne formy szkolenia pracowników oraz docierania do osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

   

  film szkoleniowy

  Materiały szkoleniowe

  Bez wątpienia sposób przekazywania informacji wpływa na to czy zostaną one dobrze zrozumiane i zapamiętane, a więc determinują ich skuteczność. Dlatego materiały szkoleniowe powinny cechować się nie tylko wysoką jakością merytoryczną, ale również wizualną tak, aby wzbudzały zainteresowanie i były angażujące. Wówczas będą zapadały w pamięć zwiększając efektywność przyswajania wiedzy przekazywanej za ich pomocą. W Agencji Oxide proponujemy filmy szkoleniowe, które można wykorzystać jako materiały szkoleniowe dla pracowników. Takie rozwiązanie przynosi firmie wiele korzyści. Między innymi będzie to optymalizacja kosztów związanych z przeprowadzeniem szkoleń – brak potrzeby ich organizowania, wynajmowania sali itd. Poza tym raz nakręcony film szkoleniowy można wykorzystywać wielokrotnie.
  Postaw na nowoczesny i efektowny coaching – spraw by szkolenia zaczęły być interesując i przyjemne. Zadbaj o swój wizerunek wśród pracowników i zbuduj autorytet, przekładający się na lepszą i bardziej efektywną współpracę.

  film instruktażowy

  Kursy i edukacja

  Filmy szkoleniowe znajdują również zastosowanie w zdalnej edukacji. Zdobywanie wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach on-line pozwala podnosić kwalifikacje bez wychodzenia z domu i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych warsztatów i kursów. Zainteresowanie tą formą edukacji wciąż rośnie, dlatego warto to wykorzystać na potrzeby swojej firmy. Profesjonalnie przygotowane filmy szkoleniowe można zastosować w płatnych kursach i szkoleniach oraz skutecznie promować swoją firmę. Wysokiej jakości filmy instruktażowe i szkoleniowe w przystępny sposób ujmują różnorodną tematykę poprawiając efektywność jej przyswajania. Ich wartość merytoryczna i wizualna z pewnością zostanie doceniona przez uczestników kursów i szkoleń, co pozytywnie wpłynie na budowanie wizerunku marki. W Oxide specjalizujemy się w kompleksowym tworzeniu filmów instruktażowych i szkoleniowych by nauka nawet skomplikowanych zagadnień stała się prosta, przyjemna i efektywna. Postaw więc na nowoczesne formy kształcenia a nie zawiedziesz się.

  Nasze Realizacje

  Klient: Car Master

  Spot reklamowy modelu Range Rover Evoque

  Klient: Medistica

  Prezentacja kliniki medycyny estetycznej z Krakowa

  Klient: Mokate

  Spot promujący markę Mokate Latte

  Dlaczego my?

  Jesteśmy Partnerem Google

  0
  lat doświadczenia w promocji
  firm z sektora MSP
  0
  +
  promowanych
  przedsiębiorstw
  0
  +
  promowanych
  produktów i usług

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu