Filmy Reklamowe

Produkcja spotów i Marketing Video

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Film Reklamowy – Nowy wymiar reklamy

Każda firma to scenariusz na dobry film. A my potrafimy nagrać go tak, aby stał się narzędziem skutecznej promocji. Nasze filmy reklamowe pozwalają skutecznie wyróżnić się wśród konkurencji i pozytywnie zapaść w pamięć.

Oferując naszym klientom filmy promocyjne, wykorzystujemy potencjał reklamowy tej właśnie gałęzi filmografii. W odpowiedni dźwięk i obraz ubieramy historie, idee i pomysły naszych klientów. Bazując na najlepszych tradycjach filmowych, wciąż otwieramy się na nowe formy i innowacyjne technologie. Dzięki temu tworzymy spoty reklamowe, które pozytywnie przykuwają uwagę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, to, co dla nich najważniejsze, opowiadamy w sposób nieszablonowy. Tak zwiększamy świadomość ich odbiorców, kreując przy tym nowoczesny i profesjonalny wizerunek firmy. Wiemy, że dobry film jest niezwykle efektownym narzędziem promocji. Więc tworzymy tylko dobre filmy, bo na inne szkoda nam czasu. I to nas pozytywnie kręci.

reklama internetowa dla firm

Produkcja filmów reklamowych
Twojej marki lub produktu

promocja firmy

Scenariusze i koncepcje 
kreatywne

agencja interaktywna

Video Marketing
Promocja filmów w Internecie

Jak to robimy?

Produkcja filmów reklamowych od „A” do”Z”

Oferujemy tworzenie filmów promocyjnych w zakresie całego procesu tworzenia – tj. od koncepcji, jaką akceptuje klient, poprzez opracowanie scenariusza i cały okres preprodukcji, aż po efekt finalny – w postaci filmu reklamowego. Tworzymy filmy reklamowe o różnorodnym przeznaczeniu, w tym: filmy krótkometrażowe, filmy dokumentalne, a także filmy o tematyce powiązanej z biznesem, sztuką i różnego typu wizualizacje artystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

marketing internetowy dla firm

PRZYGOTOWANIE SCENARIUSZY

kampania reklamowa

POSTPRODUKCJA FILMOWA

agencja reklamowa kraków

PLANOWANIE KAMPANII REKLAMOWYCH

reklama

TWORZENIE KONCEPCJI KREATYWNYCH

reklama internetowa

MONTAŻ FILMÓW

promocja firmy

PLANOWANIE MEDIÓW

content marketing

ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ

agencja social media

UDŹWIĘKOWIENIE FILMÓW

marketing

OBSŁUGA KANAŁU YOUTUBE

Oferujemy Filmy reklamowe o różnorodnym zastosowaniu

Filmy promocyjne

Oferujemy filmy promocyjne i spoty reklamowe. Nasza produkcja filmów promocyjnych odbywa się na najwyższym poziomie, od opracowania scenariusza, po konsultacje z klientem i efekt finalny.
Produkcja filmów promocyjnych i reklamowych
Tworzymy angażujące filmy, opierając się na doświadczeniu w branży i nowoczesnych rozwiązaniach. Dlatego nasze filmy stanowią skuteczne i efektywne rozwiązanie sprzedażowe i marketingowe. Oferujemy również filmy na potrzeby biznesowe, promocyjne, w tym promujące miasta.

Studio, z którego korzystamy to w pełni wyposażone, najnowocześniejsze miejsce w kraju. Produkcja spotów reklamowych odbywa się w szybki i profesjonalny sposób. Zawsze przykładamy wielką wagę do detali, do wszelkich nowinek i jesteśmy na bieżąco ze zmianami technologicznymi. Produkowane przez nas spoty reklamowe wyróżniają się oryginalnością i są dobrą alternatywą dla wielu firm. Pozwalają wykreować wizerunek danej marki, każdego przedsiębiorstwa, czy instytucji.

Animacje reklamowe

Oferujemy produkcję filmów oraz animacji reklamowych w różnej technice i dla różnych celów.
Animacje i film promocyjny – poznaj zakres naszych usług!
Produkujemy animacje reklamowe i filmy promocyjne oraz inne, ruchome obrazy. Stosujemy innowacyjne technologie, w tym technikę rysunkową 2D, animowane teledyski, a także animacje 3D. Tworzymy filmy o treści reklamowej oraz spoty reklamowe i filmy promocyjne. Oferujemy także produkcję prezentacji multimedialnych i interaktywnych aplikacji, w których zawieramy obraz filmowy oraz animowany.

Nasza firma przykłada wielu starań, aby tworzone przez nas produkty były dobrej jakości. Tworzymy ciekawe i atrakcyjne filmy korporacyjne. Stawiamy na rozwój technologiczny, profesjonalizm i rzetelność.
Dzisiejszy świat nieustannie udowadnia nam, że jeśli czegoś nie ma w internecie, czy w telewizji, to prawdopodobnie wcale to nie istnieje. Dlatego warto zlecić nam wykonanie tej usługi. Nasza produkcja filmów korporacyjnych jest jedną z najlepszych w kraju. Produkowane przez nas filmy skutecznie docierają do szerokiego grona klientów.

Oferujemy produkcję filmów wizerunkowych, które dają możliwość reklamowania m.in. własnych biznesów i przedsiębiorstw.
Filmy wizerunkowe i korporacyjne
Oferujemy takie produkty jak film wizerunkowy na wysokim poziomie, które dają możliwość wpływania na wizerunek osób i marek. Oferujemy także filmy korporacyjne employer branding, które sprawdzają się w przypadku przedsiębiorstw.
Oferujemy kompleksowe usługi, od opracowania scenariusza, po każdy inny aspekt produkcji filmu, ustalany z klientem, aż do efektu finalnego.

Żyjemy w czasach, w których każdy może kręcić filmy. Lepsze lub gorsze. Jak wyróżnić się w dobie zalewających nas filmów? Jak dotrzeć do odbiorców i wprawić ich w zachwyt? Jak nagrać film reklamowy, który zapada w pamięć?
Filmy z drona
Najlepszym pomysłem jest filmowanie z drona. Z lotu ptaka można pokazać dużo więcej. To dobra propozycja dla wszystkich, którym zależy na niezwykłych ujęciach. Taki film nadaje się na spot reklamowy, ale będzie też piękną pamiątką z wesela, festynu, czy imprezy plenerowej.

Nasze Realizacje

Klient: Car Master

Spot reklamowy modelu Range Rover Evoque

Klient: Medistica

Prezentacja kliniki medycyny estetycznej z Krakowa

Klient: Mokate

Spot promujący markę Mokate Latte

Filmy reklamowe – sposób na skuteczną reklamę

Reklama jest dźwignią handlu i bez nie j trudno jest zaistnieć na rynku. Tym bardziej, że każdego roku konkurencja się zwiększa i sięga po coraz to nowsze formy marketingu. Obecnie do dyspozycji mamy wiele form promocji, a jedną z nich jest produkcja filmów reklamowych. Tak naprawdę to ten innowacyjny element promocji powinien znaleźć się na liście rzeczy do zrobienia każdego marketingowca. To właśnie za pomocą filmów internetowych i reklam telewizyjnych można zaangażować, zmotywować i przekonać do siebie szeroką grupę odbiorców. Jakie korzyści płyną z zainwestowania w spoty reklamowe?

film reklamowy produkcja
filmy produktowe

Film promocyjny kluczowe narzędzie promocji firmy

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, czy ich firma rzeczywiście potrzebuje filmów reklamowych. Okazuje się, że jak najbardziej i to bez wyjątków. Jest to jedno z kluczowych narzędzi promocji we współczesnych czasach, czyli w dobie Internetu i różnego typu multimediów. Nawet w przypadku firmy odnoszącej sukcesy i cieszącej się renomą, produkcja filmów promocyjnych jest godnym polecenia rozwiązaniem.

Rynek ulega cały czas zmianom i pojawiają się nowe trendy, a konkurencja nie śpi, dlatego też należy być zawsze przygotowanym na różnego typu ewentualności. Obecnie samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy do osiągnięcia pożądanych efektów. W najbliższej przyszłości nie obędzie się także bez filmów reklamowych. Konsumenci zmieniają swoje nawyki, mają inne potrzeby i oczekiwania oraz coraz szybciej konsumują informacje. Coraz więcej osób preferuje obejrzenie klipu wideo niż zapoznanie się z artykułem czy przeczytanie maila.

Produkcja filmów reklamowych

Z całą pewnością warto rozważyć produkcję filmu promocyjnego, dzięki któremu możliwe będzie dotarcie do potencjalnej grupy odbiorców, zaistnienie w ich świadomości i zachęcenie do zapoznania się z firmową ofertą. Korzystając z usług profesjonalistów, można stworzyć film, który zaprezentuje oferowane produkty/usługi w jak najlepszym świetle i z dbałością o każdy szczegół. Publikując film, można zwiększyć współczynnik konwersji do 80% i to niezależnie od branży. Wideo gwarantuje wysoki ROI, buduje zaufanie, oddziałuje na język świadomości i podświadomości. Już niedługo filmy będą generowały znaczną większość ruchu w Internecie. Za pomocą spotów reklamowych można rozwinąć swój biznes i zwiększyć sprzedaż, co przekłada się bezpośrednio na większe zyski.

filmy instruktażowe

Jak powstają filmy reklamowe krok po kroku

Produkcja spotu reklamowego pojawiającego się w telewizji, w Internecie bądź prezentowanego podczas wydarzenia biznesowego jest procesem pracochłonnym i czasochłonnym. Emitowany film reklamowy jest bowiem wynikiem pracy całego sztabu osób zaangażowanych w proces jego tworzenia trwający długie tygodnie, a niekiedy nawet miesiące.

Po pierwsze pomysł

Pomysł na realizację filmu reklamowego stanowi punkt wyjścia, czyli swoistą bazę, w oparciu o którą rozpoczyna się realizacja każdego spotu. Za zamysł danej akcji reklamowej odpowiada dział kreacji, będący kopalnią pomysłów każdej agencji reklamowej. To właśnie tam w odpowiedzi na wypełniony przez klienta brief dochodzi do tworzenia zarysu każdej kampanii reklamowej.

Brief

Wspominany brief określa cel i przedmiot reklamy, istotne cechy produktu oraz inne ważne z punktu widzenia realizacji spotu informacje, w tym między innymi grupę docelową.

Przyjęta koncepcja a skuteczność reklamy

Siła danej reklamy zależy w dużej mierze od przyjętej koncepcji, w związku z tym etap kreowania akcji promocyjnej ma niebagatelne znaczenie i w dużej mierze odpowiada za jej powodzenie lub ewentualne fiasko.

Koncepcja wstępna

Wynikiem procesu kreacji jest wstępna koncepcja. Jest ona konsultowana z klientem, którym może być pojedyncza osoba, firma lub instytucja zlecającą produkcję filmu reklamowego.

Scenariusz

Zatwierdzenie koncepcji spotu skutkuje powstaniem scenariusza. Stanowi on bogaty w detale opis treści reklamy oraz to w jaki sposób ta treść ma zostać przedstawiona. Scenariusz może być przygotowany w oparciu o pomysł klienta przez dom produkcyjny, któremu zlecono tworzenie danego spotu. Daje to gwarancję prawidłowej interpretacji jego zapisów. Scenariusz bowiem powinien spełniać wymogi między innymi w zakresie konstrukcji dokumentu.

Storyboard

Storyboard stanowi uzupełnienie w formie obrazkowej każdego scenariusza. Dzięki temu możliwe jest bardzo dokładne określenie tego, jak wyglądać mają kolejne ujęcia. Ponadto zawiera on informacje odnośnie ścieżki dźwiękowej, ruchu kamery czy światła.

Animatik

Animatik, czyli animowana makieta stanowiąca wierne odwzorowanie koncepcji reklamowej przygotowywana jest przed ostateczną produkcją klipu. Jest to użyteczne rozwiązanie umożliwiające prezentację gotowej koncepcji reklamowej klientowi. Animatik stanowi również funkcjonalne narzędzie wykorzystywane w celu sprawdzenia wpływu koncepcji reklamowej na grupę docelową.

Produkcja filmów reklamowych

Przebieg produkcji spotu reklamowego jest procesem złożonym i zależy w dużej mierze od wybranej techniki realizacji: „żywego planu”, zielonego lub niebieskiego ekranu, z wykorzystaniem animacji, dronów czy też aktorów.

Technika „żywego planu”

Technika „żywego planu” jest najbardziej popularna. W uproszczeniu polega ona na filmowaniu za pomocą kamery otoczenia takiego jakim jest ono w rzeczywistości.

„Green screen” i „blue screen”

Technika „żywego planu” często uzupełniana jest o inne formy, w tym ułatwiające montaż zielone lub niebieskie ekrany służące manipulacji obrazem. Umożliwiają one łączenie technik tworzonych w systemie 3D oraz ujęć kręconych w studio. Początkowo stosowane niebieskie a obecnie zielone ekrany mogą być wykorzystywane również w plenerze. W takiej sytuacji umożliwiają one maskowanie elementów krajobrazu, takich jak na przykład budynki.

Animacja

Choć z założenia tego typu technika wykorzystywana jest w celu tworzenia treści reklamowych kierowanych do najmłodszych odbiorców, z powodzeniem może być również wykorzystywana podczas produkcji innych filmów reklamowych. Dzięki niej spoty zyskują lekki, przyjazny i zabawny wydźwięk, a prezentowane treści nabierają pozytywnych skojarzeń.

Produkcja klipu reklamowego

Niezmiernie ważne jest to aby produkcja spotu prowadzona była w sposób efektywny. Dzieje się tak z uwagi na to, że podczas kręcenia poszczególnych ujęć zwraca się szczególną uwagę na oszczędność czasu przy jednoczesnym zgromadzeniu dostarczenie dużej ilości materiału.

Trudności podczas pracy na planie filmu reklamowego

Praca podczas realizacji spotu reklamowego wymaga koncentracji, odpowiedniego dysponowania czasem i planowania kolejnych ujęć. Podczas kręcenia scen konieczne jest przygotowanie odpowiedniej scenografii, oświetlenia oraz właściwe rozmieszczenie sprzętu. Oczywiście wielokrotnie zdarzają się sytuacje, w których dane ujęcie wymaga wielokrotnego powtórzenia w celu osiągnięcia zadowalającego efektu i zamierzonego celu.

Postprodukcja

Montaż spotu reklamowego polega na obróbce i łączeniu w całość nakręconych ujęć, w tym: ustawieniu ich w odpowiedniej kolejności, dodaniu odpowiedniej ścieżki dźwiękowej, napisów oraz efektów specjalnych, a także poprawieniu jakości obrazu, skorygowaniu kolorów oraz światła. To właśnie podczas tego procesu reklama „ożywa”. W związku z rozwojem technologii w chwili obecnej prace związane z postprodukcją wykonywane są cyfrowo.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić film reklamowy?

Porozmawiajmy o szczegółach