Filmy Reklamowe

Produkcja spotów i Marketing Video

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Film Reklamowy – Nowy wymiar reklamy

  Każda firma to scenariusz na dobry film. A my potrafimy nagrać go tak, aby stał się narzędziem skutecznej promocji. Nasze filmy reklamowe pozwalają skutecznie wyróżnić się wśród konkurencji i pozytywnie zapaść w pamięć.

  Potencjał, który potrafimy wykorzystać

  Oferując naszym klientom filmy promocyjne, wykorzystujemy potencjał reklamowy tej właśnie gałęzi filmografii. W odpowiedni dźwięk i obraz ubieramy historie, idee i pomysły naszych klientów. Bazując na najlepszych tradycjach filmowych, wciąż otwieramy się na nowe formy i innowacyjne technologie. Dzięki temu tworzymy spoty reklamowe, które pozytywnie przykuwają uwagę.

  Odpowiadając na potrzeby klientów

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, to, co dla nich najważniejsze, opowiadamy w sposób nieszablonowy. Tak zwiększamy świadomość ich odbiorców, kreując przy tym nowoczesny i profesjonalny wizerunek firmy. Wiemy, że dobry film jest niezwykle efektownym narzędziem promocji. Więc tworzymy tylko dobre filmy, bo na inne szkoda nam czasu. I to nas pozytywnie kręci.

  reklama internetowa dla firm

  Produkcja filmów reklamowych
  Twojej marki lub produktu

  promocja firmy

  Scenariusze i koncepcje 
  kreatywne

  agencja interaktywna

  Video Marketing
  Promocja filmów w Internecie

  Jak to robimy?

  Produkcja filmów reklamowych od „A” do”Z”

  Oferujemy tworzenie filmów promocyjnych w zakresie całego procesu tworzenia – tj. od koncepcji, jaką akceptuje klient, poprzez opracowanie scenariusza i cały okres preprodukcji, aż po efekt finalny – w postaci filmu reklamowego. Tworzymy filmy reklamowe o różnorodnym przeznaczeniu, w tym: filmy krótkometrażowe, filmy dokumentalne, a także filmy o tematyce powiązanej z biznesem, sztuką i różnego typu wizualizacje artystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  marketing internetowy dla firm

  PRZYGOTOWANIE SCENARIUSZY

  kampania reklamowa

  POSTPRODUKCJA FILMOWA

  agencja reklamowa kraków

  PLANOWANIE KAMPANII REKLAMOWYCH

  reklama

  TWORZENIE KONCEPCJI KREATYWNYCH

  reklama internetowa

  MONTAŻ FILMÓW

  promocja firmy

  PLANOWANIE MEDIÓW

  content marketing

  ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ

  agencja social media

  UDŹWIĘKOWIENIE FILMÓW

  marketing

  OBSŁUGA KANAŁU YOUTUBE

  Oferujemy Filmy reklamowe o różnorodnym zastosowaniu

  Filmy promocyjne

  Oferujemy filmy promocyjne i spoty reklamowe. Nasza produkcja filmów promocyjnych odbywa się na najwyższym poziomie, od opracowania scenariusza, po konsultacje z klientem i efekt finalny.
  Produkcja filmów promocyjnych i reklamowych
  Tworzymy angażujące filmy, opierając się na doświadczeniu w branży i nowoczesnych rozwiązaniach. Dlatego nasze filmy stanowią skuteczne i efektywne rozwiązanie sprzedażowe i marketingowe. Oferujemy również filmy na potrzeby biznesowe, promocyjne, w tym promujące miasta.

  Studio, z którego korzystamy to w pełni wyposażone, najnowocześniejsze miejsce w kraju. Produkcja spotów reklamowych odbywa się w szybki i profesjonalny sposób. Zawsze przykładamy wielką wagę do detali, do wszelkich nowinek i jesteśmy na bieżąco ze zmianami technologicznymi. Produkowane przez nas spoty reklamowe wyróżniają się oryginalnością i są dobrą alternatywą dla wielu firm. Pozwalają wykreować wizerunek danej marki, każdego przedsiębiorstwa, czy instytucji.

  Animacje reklamowe

  Oferujemy produkcję filmów oraz animacji reklamowych w różnej technice i dla różnych celów.
  Animacje i film promocyjny – poznaj zakres naszych usług!
  Produkujemy animacje reklamowe i filmy promocyjne oraz inne, ruchome obrazy. Stosujemy innowacyjne technologie, w tym technikę rysunkową 2D, animowane teledyski, a także animacje 3D. Tworzymy filmy o treści reklamowej oraz spoty reklamowe i filmy promocyjne. Oferujemy także produkcję prezentacji multimedialnych i interaktywnych aplikacji, w których zawieramy obraz filmowy oraz animowany.

  Nasza firma przykłada wielu starań, aby tworzone przez nas produkty były dobrej jakości. Tworzymy ciekawe i atrakcyjne filmy korporacyjne. Stawiamy na rozwój technologiczny, profesjonalizm i rzetelność.
  Dzisiejszy świat nieustannie udowadnia nam, że jeśli czegoś nie ma w internecie, czy w telewizji, to prawdopodobnie wcale to nie istnieje. Dlatego warto zlecić nam wykonanie tej usługi. Nasza produkcja filmów korporacyjnych jest jedną z najlepszych w kraju. Produkowane przez nas filmy skutecznie docierają do szerokiego grona klientów.

  Oferujemy produkcję filmów wizerunkowych, które dają możliwość reklamowania m.in. własnych biznesów i przedsiębiorstw.
  Filmy wizerunkowe i korporacyjne
  Oferujemy takie produkty jak film wizerunkowy na wysokim poziomie, które dają możliwość wpływania na wizerunek osób i marek. Oferujemy także filmy korporacyjne employer branding, które sprawdzają się w przypadku przedsiębiorstw.
  Oferujemy kompleksowe usługi, od opracowania scenariusza, po każdy inny aspekt produkcji filmu, ustalany z klientem, aż do efektu finalnego.

  Żyjemy w czasach, w których każdy może kręcić filmy. Lepsze lub gorsze. Jak wyróżnić się w dobie zalewających nas filmów? Jak dotrzeć do odbiorców i wprawić ich w zachwyt? Jak nagrać film reklamowy, który zapada w pamięć?
  Filmy z drona
  Najlepszym pomysłem jest filmowanie z drona. Z lotu ptaka można pokazać dużo więcej. To dobra propozycja dla wszystkich, którym zależy na niezwykłych ujęciach. Taki film nadaje się na spot reklamowy, ale będzie też piękną pamiątką z wesela, festynu, czy imprezy plenerowej.

  Nasze Realizacje

  Klient: Car Master

  Spot reklamowy modelu Range Rover Evoque

  Klient: Medistica

  Prezentacja kliniki medycyny estetycznej z Krakowa

  Klient: Mokate

  Spot promujący markę Mokate Latte

  Filmy reklamowe – sposób na skuteczną reklamę

  Reklama jest dźwignią handlu i bez nie j trudno jest zaistnieć na rynku. Tym bardziej, że każdego roku konkurencja się zwiększa i sięga po coraz to nowsze formy marketingu. Obecnie do dyspozycji mamy wiele form promocji, a jedną z nich jest produkcja filmów reklamowych. Tak naprawdę to ten innowacyjny element promocji powinien znaleźć się na liście rzeczy do zrobienia każdego marketingowca. To właśnie za pomocą filmów internetowych i reklam telewizyjnych można zaangażować, zmotywować i przekonać do siebie szeroką grupę odbiorców. Jakie korzyści płyną z zainwestowania w spoty reklamowe?

  film reklamowy produkcja
  filmy produktowe

  Film promocyjny kluczowe narzędzie promocji firmy

  Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, czy ich firma rzeczywiście potrzebuje filmów reklamowych. Okazuje się, że jak najbardziej i to bez wyjątków. Jest to jedno z kluczowych narzędzi promocji we współczesnych czasach, czyli w dobie Internetu i różnego typu multimediów. Nawet w przypadku firmy odnoszącej sukcesy i cieszącej się renomą, produkcja filmów promocyjnych jest godnym polecenia rozwiązaniem. Rynek ulega cały czas zmianom i pojawiają się nowe trendy, a konkurencja nie śpi, dlatego też należy być zawsze przygotowanym na różnego typu ewentualności. Obecnie samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy do osiągnięcia pożądanych efektów. W najbliższej przyszłości nie obędzie się także bez filmów reklamowych. Konsumenci zmieniają swoje nawyki, mają inne potrzeby i oczekiwania oraz coraz szybciej konsumują informacje. Coraz więcej osób preferuje obejrzenie klipu wideo niż zapoznanie się z artykułem czy przeczytanie maila.

  Produkcja filmów reklamowych

  Z całą pewnością warto rozważyć produkcję filmu promocyjnego, dzięki któremu możliwe będzie dotarcie do potencjalnej grupy odbiorców, zaistnienie w ich świadomości i zachęcenie do zapoznania się z firmową ofertą. Korzystając z usług profesjonalistów, można stworzyć film, który zaprezentuje oferowane produkty/usługi w jak najlepszym świetle i z dbałością o każdy szczegół. Publikując film, można zwiększyć współczynnik konwersji do 80% i to niezależnie od branży. Wideo gwarantuje wysoki ROI, buduje zaufanie, oddziałuje na język świadomości i podświadomości. Już niedługo filmy będą generowały znaczną większość ruchu w Internecie. Za pomocą spotów reklamowych można rozwinąć swój biznes i zwiększyć sprzedaż, co przekłada się bezpośrednio na większe zyski.

  filmy instruktażowe

  Dlaczego my?

  Jesteśmy Partnerem Google

  0
  lat doświadczenia w promocji
  firm z sektora MSP
  0
  +
  promowanych
  przedsiębiorstw
  0
  +
  promowanych
  produktów i usług

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu