Kampanie Google Adwords

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczne kampanie Google Ads

Marketing internetowy jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zareklamowania swojej działalności. Wynika to z faktu, że internet to obecnie najpowszechniejsze medium. Jednym z narzędzi, które dają wyjątkowo skuteczne rezultaty, są dostępne w ofercie kampanie AdWords.

Czym są kampanie AdWords?
AdWords to rodzaj kampanii reklamowej, która ma na celu dopasowanie prezentowanych treści do oczekiwań i preferencji danego użytkownika. Rodzaj reklamy, kanał jej przekazywania oraz treść jest odpowiednio dobierana do danego użytkownika, jego stylu życia oraz aktualnych potrzeb.

Jak możliwości daje wdrożenie kampanii?
Oferowane przez naszą firmę wdrożenie kampanii daje gwarancję, że treści trafią do użytkowników, którzy są zainteresowani danym produktem lub usługą. Co więcej, prowadzone kampanie są stale monitorowane, dzięki czemu prezentowana reklama w Google jest zoptymalizowana. Odpowiednie algorytmy wprowadzają zmiany w kampaniach, dzięki czemu są one jeszcze bardziej skuteczne i zmieniają się wraz z rynkowymi trendami.

reklama internetowa dla firm

Reklama w wyszukiwarce
Twojej Firmy/Marki/Produktu

promocja firmy

Zakupy Google
Dla Twojego produktu

agencja interaktywna

Reklama Graficzna
w formie banerów

marketing internetowy

Kampanie remarketingowe
reklama podążająca z klientem

marketing w internecie

Reklama w Gmail
reklama w skrzynce pocztowej

marketing i reklama internetowa

Reklama w Youtube
kampanie video online

Jak to robimy?

Prowadzenie kampanii Adwords dla firm – Agencja Oxide

Za skuteczną reklamą Adwords stoją specjaliści agencji Oxide z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta dobiorą odpowiednie formy reklamy dostosowane do Twojego biznesu. Nasze doświadczenie w marketingu internetowym pozwala na dobór najlepszych form reklamy, dzięki czemu oszczędzamy Twój budżet. Za sukcesem każdej kampanii Adwords kierowanej na wyszukiwarkę stoi odpowiedni dobór fraz kluczowych, oraz treści reklam, natomiast w kampanii banerowej będzie to dostosowanie grafik i przekazu reklamowego oraz dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

marketing internetowy dla firm

DOBÓR FORM REKLAMY

agencja reklamowa kraków

SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

reklama internetowa

TWORZENIE BANERÓW I VIDEO

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

promocja firmy

KONTROLA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

Kampanie Adwords – Skuteczna reklama Twojej firmy

Wybierając kampanię Adwords w Google Ads możesz liczyć na natychmiastowe efekty. Już po kilku chwilach od utworzenia przez nas kampanii, Twoja firma jest widoczna na górze wyników wyszukiwania pod wybranymi frazami kluczowymi, w kampanii produktowej lub reklamach graficznych w sieci reklamowej Google. Możliwość targetowania i dotarcia do wybranej grupy odbiorców to kolejny atut. Tutaj do dyspozycji mamy wiele możliwości jak wiek, płeć, lokalizacja, czy osoby posiadające dzieci. W reklamach banerowych mamy możliwość kierowania reklam na frazy kluczowe, zainteresowania czy tematy.

Nieograniczone możliwości – w zależności jakim budżetem dysponujesz czy jest to kilkaset złotych czy kilkadziesiąt tysięcy, tak dostosujemy rodzaj reklam i dotarcia do potencjalnych klientów, aby zmaksymalizować Twoje zyski. Narzędzia Google w postaci Analytics zintegrowanym z kontem Ads umożliwia nam analizę i mierzenie efektów. Dzięki temu możemy optymalizować działania, rozwijać kampanię i maksymalizować efekty i osiągać cele. 

remarketing Kraków

Kampania Adwords = Wzrost liczby klientów

Prowadzenie kampanii Adwords przez naszą Certyfikowaną Agencję Oxide jest dostosowane do profilu Twojej działalności. Dobieramy najlepsze formy reklamy by zoptymalizować koszty oraz zmaksymalizować jej efektywność. Stale monitorujemy efektywność kampanii by w razie potrzeby wprowadzać zmiany. Odpowiednio zoptymalizowania kampania Google Ads sprawia, że reklama towaru lub usługi trafia do konkretnych odbiorców – potencjalnie zainteresowanych daną ofertą. Jest ona dostosowana do ich potrzeb i oczekiwań, jak również prowadzonego stylu życia, lokalizacji, płci czy grupy wiekowej. Dzięki temu znacznie szybciej i bardziej skutecznie pozyskuje Klientów.
Posiadamy bogate doświadczenie w marketingu internetowym, które w połączeniu z doskonałą znajomością współczesnego konsumenta i trendów rynkowych jest gwarancją skuteczności naszych działań. Dzięki naszym kampaniom Adwords Twoja firma odnotuje wzrost liczby klientów, co z kolei przełoży się na wzrost sprzedaży i będzie sprzyjało jej rozwojowi.

Google ads

Zwiększ ruch na stronie dzięki kampanii Google Ads

Skuteczne kampanie Adwords są doskonałym narzędziem marketingu internetowego. Tak naprawdę są podstawą promocji marki w sieci pod warunkiem, że są prowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Atrakcyjne treści reklamowe dostosowane do rodzaju działalności Twojej firmy oraz do konkretnych użytkowników trafiają bezpośrednio do potencjalnych klientów. Wzbudzają ich zainteresowanie towarem lub usługą, dzięki czemu rośnie wartościowy ruch na stronie. Jeśli konsument sugerując się reklamą Google otrzyma dokładnie to, czego szuka i potrzebuje będzie usatysfakcjonowany. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że zostanie Twoim stałym klientem.
Wiemy w jaki sposób tworzyć interesujące treści reklamowe, jak je prezentować i jakie kanały przekazywania informacji do tego celu wybrać. Dlatego nasza Certyfikowana Agencja Adwords prowadzi efektywne oraz innowacyjne kampanie reklamowe w Google, dzięki którym wzrośnie zainteresowanie ofertą Twojej firmie, co zaowocuje wzrostem ruchu na Twojej stronie.

Google adwords

Współpraca z Agencją Adwords = Jasne zasady płatności

Niewątpliwą zaletą kampanii Adwords jest jej elastyczność oraz możliwość stałego monitorowania i wprowadzania zmian podczas prowadzenia kampanii. Dzięki temu można ją dostosować do swoich potrzeb, przyjętych celów marketingowych oraz możliwości finansowych. Nasza Certyfikowana Agencja Adwords ma jasne zasady współpracy – płacisz za kliknięcie w reklamę oraz prowadzenie kampanii reklamowej w Google. Nie ma żadnych ukrytych kosztów – dokładnie wiesz za co płacisz. Ponadto stale weryfikujemy i analizujemy nasze działania by kampania Adwords skutecznie realizowała wyznaczone cele marketingowe przy zoptymalizowanym budżecie. Nasi specjaliści, którzy stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach Google, dbają o szczegóły starając się wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego prowadzenie kampanii Adwords przez Oxide jest gwarancją, że inwestowane przez Ciebie pieniądze będą rozsądnie wydawane by zoptymalizować wydatki a jednocześnie zmaksymalizować skuteczność kampanii Adwords.

Czy Google Ads jest dla Ciebie?

Jaki rodzaj reklamy Google Ads wybrać?

Kampanie reklamowe Google Ads są najskuteczniejszą formą marketingu internetowego oferującego mnogość możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz wprowadzania na bieżąco zmian. Dzięki temu trafisz ze swoją ofertą do konkretnej grupy odbiorców zainteresowanych danym towarem czy usługą. By maksymalizować efektywność kampanii AdWords należy dostosować formę reklamy do rodzaju prowadzonej działalności, jej specyfiki, wyznaczonych celów marketingowych oraz przewidzianego na ten cel budżetu.

Reklama tekstowa w wyszukiwarce zwana również linkami sponsorowanymi

Reklama Google w formie tekstowej pojawia się w wyszukiwarce po wpisaniu określonych fraz kluczowych nad naturalnymi wynikami do czterech miejsc. Jest to lista wyników sponsorowanych, z czego każdy składa się z nagłówka, linka do strony oraz krótkiego opisu.
Tego typu reklama jest niezwykle uniwersalna, ale dedykowana przede wszystkim firmom usługowym i producentom różnorodnych produktów. Rozliczana może być w modelu Cost Per Click (CPC), opartym na opłatach za kliknięcia lub Cost Per Action (CPA) za konwersje (nie za wyświetlenia).

Reklama w formie banerów graficznych GDN

Podstawą i siłą tej formy reklamy Google Ads jest jej atrakcyjny przekaz wizualny wyświetlany w sieci reklamowej GDN (Google Display Network) – posiadającej niemal nieograniczony zasięg. Odpowiednio przygotowane banery reklamowe pozwalają firmom zyskać szybko rozgłos, prestiż i sympatię wśród konsumentów. Są atrakcyjnie rozliczane i polecane w zasadzie każdej branży. Graficzna reklama AdWords jest najważniejszym elementem budowania wizerunku marki zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym czy globalnym.

Reklama produktowa dla sklepów internetowych

Kampanie produktowe to podstawa w świecie e-commerce. Tego typu reklama Google łączy w sobie formę graficzną z tekstową oraz daje możliwość bezpośredniej konwersji. Umożliwia szybki podgląd produktu (krótki opis z ceną) w sposób błyskawiczny odpowiadając na podstawowe pytania kupującego, będące kluczowe w jego procesie decyzyjnym. Ich prosta konfiguracja i optymalizacja daje szereg możliwości na maksymalizację efektywności kampanii reklamowej sklepów internetowych różnego typu działających w rozmaitych branżach.

Reklama YouTube

Jest to forma reklamy wideo emitowana w serwisie YouTube na dowolnych kanałach czy filmikach tam zamieszczonych. Może przybrać ona postać filmu trwającego do 6 sekund lub dłuższego – 15 sekund, który po kilku sekundach będzie można pominąć, bądź propozycji kolejnych filmów lub sponsorowane go wyniku wyszukiwania. Wideo reklama AdWords na platformie YouTube ma ogromny zasięg, bo jest to drugi na świecie najbardziej popularny serwis społecznościowy na świecie. Z tej formy reklamy korzystają m.in. właściciele sklepów internetowych, producenci bądź różnego typu usługodawcy.

Reklama remarketingowa

Dzięki reklamie remarketingowej będziesz mógł dotrzeć do konsumentów już przebywających na Twojej stronie internetowej, ale jeszcze niezdecydowanych na Twój produkt czy usługę. Tworząc odpowiedni przekaz graficzny lub tekstowy skierowany do konkretnych odbiorców będziesz mógł w sposób atrakcyjny przypomnieć o swojej ofercie i skutecznie zachęcić do skorzystania z niej. Remarketingowa reklama Google sprawdza się w przypadku sklepów internetowych, ale także w sferze usługowej.

Reklama w gmailu

Posiada nienachalną i atrakcyjną formę – idealna do szerzenia aktualności dotyczących Twoje firmy, np. ofert promocyjnych, sezonowych. Dzięki temu, że systemy działające w obrębie poczty Google umożliwiają rozpoznawanie preferencji czy też profilowanie poszczególnych użytkowników, to masz możliwość precyzyjnego targetowania by Twoja reklama pojawiła się u konkretnej, potencjalnie zainteresowanej Twoją ofertą, grupy odbiorców. Idealna forma reklamy dla branży e-commerce, ale nie tylko.

Kampania Adwords z Certyfikowaną Agencją  Oxide Kraków

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia promocja firmy sprzyja jej rozwojowi, a jedną z najbardziej skutecznych form reklamy są kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords). Co to jest Google Ads? Otóż jest to bardzo popularny system reklamowy dający szereg możliwości tworzenia kampanii marketingowych przynoszących bardzo szybko wymierne efekty. Dzięki Google Ads reklama Twojej firmy pojawia się w odpowiednim miejscu i czasie by trafić do konkretnej grupy odbiorców – potencjalnie zainteresowanych Twoją usługa bądź produktami. Google AdWords jest więc najskuteczniejszą reklamą w Internecie.

Efektywna i elastyczna reklama na każdą kieszeń

Kampanie Google Ads są cenione przede wszystkim za skuteczność, która w znacznej mierze wynika z możliwości jej personalizacji w zależności od Twoich potrzeb i wyznaczonych celów marketingowych. Opcji targetowania jest naprawdę wiele (np. płeć, lokalizacja, wiek, posiadanie dzieci, zainteresowania itp.) i można na bieżąco wprowadzać zmiany by zwiększać efektywność przyjętej kampanii. Dodatkowym atutem reklamy w Google Ads jest to, że jest ona dostępna dla każdego niezależnie od posiadanego budżetu. Oczywiście im większy budżet tym więcej możliwości, ale odpowiednio zoptymalizowana reklama AdWords nawet przy niskim nakładzie przyniesie określone korzyści. Kampanie reklamowe AdWords są doskonałym narzędziem marketingu internetowego pod warunkiem, że są one prowadzone w sposób profesjonalny i kompleksowy – a to w Certyfikowanej Agencji Oxide masz zagwarantowane.

Prowadzenie Kampanii AdWords

Nasza certyfikowana agencja Adwords oferuje stworzenie oraz poprowadzenie profesjonalnej kampanii w Google AdWords. Przygotowanie kampanii reklamowej jest poprzedzone analizą firmy oraz dokładnym poznaniem jej specyfiki. Na początek przygotowujemy strategię wraz mediaplanem reklamy Adwords, który wskazuje jakie formy promocji warto wybrać, spośród dużej ilość różnych rodzajów kampanii oferowanych przez Google. Dzięki temu jest możliwe przygotowanie reklamy, która będzie trafiała bezpośrednio do potencjalnych klientów.

Po stworzeniu planu kampanii, a następnie jej wdrożeniu zaczyna ona działać. Jednak nie jest to koniec działania firmy a właściwie dopiero początek naszej pracy. Mianowicie prowadzona kampania Google Adwords jest cały czas analizowana, optymalizowana, a jej wyniki weryfikowane. Ma to na celu sprawdzenie jej skuteczności oraz weryfikacje metod i zastosowanego rodzaju reklam i kampanii.

kampanie adwords
kampanie google adwords

Zalety kampanii Google AdWords

Bez wątpienia warto skorzystać z oferty oraz wdrożyć ten rodzaj marketingu internetowego w swojej firmie. Wynika to z faktu, że niesie on ze sobą następujące korzyści:

  • dopasowanie treści reklamowych do użytkowników,
  • kampania dopasowana do rodzaju działalności przedsiębiorstwa oraz jej potrzeb,
  • możliwość wprowadzania zmian podczas trwania kampanii,
  • nieustanne analizy skuteczności prezentowanych treści,
  • kanały przekazywania informacji dostosowane do poszczególnych użytkowników,
  • reklama Google, czyli prezentowanie treści w dużej ilości witryn,
  • elastyczna kampania,
  • najskuteczniejszy rodzaj marketingu internetowego na rynku.

Skuteczne prowadzenie kampanii Adwords z Agencją Oxide

Na podstawie tak pozyskanych danych można w łatwy sposób zidentyfikować elementy kampanii, które należy poprawić, zmienić lub usprawnić. Tak przebiega optymalizacja danej kampanii reklamowej, która sprawia, że reklama Adwords w Google Ads jest skuteczniejsza niż w pierwszej fazie prowadzenia. Kompleksowa obsługa klienta sprawia, że stosowany przez niego marketing internetowy jest innowacyjny i efektywny.

Nasi specjaliści cyklicznie biorą udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Google, aby zdobywać wiedzę na temat nowości i zmian zachodzących w Adwords. Dodatkowo ich wiedza jest weryfikowana i sprawdzana poprzez egzaminy certyfikacyjne.

agencja adwords
reklama google ads

Profesjonalna Agencja Adwords

Jak widać wybierając reklamę Adwords w naszej firmie możesz liczyć na korzyści. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzone kampanie są efektywne i spełniają oczekiwania. Jesteśmy certyfikowaną agencją Adwords i Partnerem Google, która od wielu lat tworzy skuteczne kampanie w Google Ads.

Reklama w Google jest jednym z obowiązkowych elementów każdej kampanii reklamowej w internecie, warto dowiedzieć się jak ja wdrożyć i optymalizować, aby przynosiła wymierne efekty jak np. wzrost sprzedaży, wprowadzanie nowych produktów i usług na rynek czy budowanie świadomości marki.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię Google Ads?

Porozmawiajmy o szczegółach