Kampanie Google Adwords

Bądź widoczny w sieci

lub zadzwoń: 504 296 096

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczne Kampanie Google Ads

Marketing internetowy jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zareklamowania swojej działalności. Wynika to z faktu, że internet to obecnie najpowszechniejsze medium. Jednym z narzędzi, które dają wyjątkowo skuteczne rezultaty, są dostępne w ofercie kampanie AdWords.

Czym są kampanie AdWords?
AdWords to rodzaj kampanii reklamowej, która ma na celu dopasowanie prezentowanych treści do oczekiwań i preferencji danego użytkownika. Rodzaj reklamy, kanał jej przekazywania oraz treść jest odpowiednio dobierana do danego użytkownika, jego stylu życia oraz aktualnych potrzeb.

Jak możliwości daje wdrożenie kampanii?
Oferowane przez naszą firmę wdrożenie kampanii daje gwarancję, że treści trafią do użytkowników, którzy są zainteresowani danym produktem lub usługą. Co więcej, prowadzone kampanie są stale monitorowane, dzięki czemu prezentowana reklama w Google jest zoptymalizowana. Odpowiednie algorytmy wprowadzają zmiany w kampaniach, dzięki czemu są one jeszcze bardziej skuteczne i zmieniają się wraz z rynkowymi trendami.

reklama dla firm

Reklama w wyszukiwarce
Twojej Firmy/Marki/Produktu

promocja firmy

Zakupy Google
Dla Twojego produktu

agencja interaktywna

Reklama Graficzna
w formie banerów

marketing internetowy

Kampanie remarketingowe
reklama podążająca z klientem

marketing w internecie

Reklama w Gmail
reklama w skrzynce pocztowej

marketing i reklama

Reklama w Youtube
kampanie video online

Jak to robimy?

Reklama Adwords

Za skuteczną reklamą Adwords stoją nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta dobiorą odpowiednie formy reklamy dostosowane do Twojego biznesu. Nasze doświadczenie w marketingu internetowym pozwala na dobór najlepszych form reklamy, dzięki czemu oszczędzamy Twój budżet. Za sukcesem każdej kampanii Adwords kierowanej na wyszukiwarkę stoi odpowiedni dobór fraz kluczowych, oraz treści reklam, natomiast w kampanii banerowej będzie to dostosowanie grafik i przekazu reklamowego oraz dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

marketing internetowy dla firm

DOBÓR FORM REKLAMY

agencja reklamowa kraków

SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

reklama internetowa

TWORZENIE BANERÓW I VIDEO

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

promocja firmy

KONTROLA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

Kampanie Google Adwords

Wybierając kampanię Adwords w Google Ads możesz liczyć na natychmiastowe efekty. Już po kilku chwilach od utworzenia przez nas kampanii, Twoja firma jest widoczna na górze wyników wyszukiwania. Możliwość targetowania i dotarcia do wybranej grupy odbiorców to kolejny atut. Tutaj do dyspozycji mamy wiele możliwości jak wiek, płeć, lokalizacja, czy osoby posiadające dzieci. Nieograniczone możliwości – w zależności jakim budżetem dysponujesz czy jest to kilkaset złotych czy kilkadziesiąt tysięcy, tak dostosujemy rodzaj reklam i dotarcia do potencjalnych klientów, aby zmaksymalizować Twoje zyski. Narzędzia Google w postaci Analytics zintegrowanym z kontem Ads umożliwia nam analizę i mierzenie efektów. Dzięki temu możemy optymalizować działania, rozwijać kampanię i maksymalizować efekty.

remarketing Kraków

Wzrost liczby klientów

Obecność w płatnych wynikach wyszukiwania
pomoże zwiększyć ilość klientów
dla Twojej firmy

Google ads

Większy ruch na Twojej stronie

Większa liczba klientów, unikalne i dobrze
zoptymalizowane treści są lepiej trak-
towane przez wyszukiwarki internetowe

Google adwords

Jasne zasady płatności

Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę
oraz za zarządzanie kampanią

Kampania Adwords z Certyfikowaną Agencją  Oxide Kraków

Prowadzenie Kampanii AdWords

Nasza certyfikowana agencja Adwords oferuje stworzenie oraz poprowadzenie profesjonalnej kampanii AdWords. Przygotowanie kampanii reklamowej jest poprzedzone analizą firmy oraz dokładnym poznaniem jej specyfiki. Dzięki temu jest możliwe przygotowanie reklamy, która będzie trafiała bezpośrednio do potencjalnych klientów.

Po stworzeniu planu kampanii, a następnie jej wdrożeniu zaczyna ona działać. Jednak nie jest to koniec działania firmy a właściwie dopiero początek naszej pracy. Mianowicie prowadzona kampania Google Adwords jest cały czas analizowana, a jej wyniki weryfikowane. Ma to na celu sprawdzenie jej skuteczności oraz weryfikacje metod i zastosowanego rodzaju reklamy.

Skuteczna kampania Adwords z Agencją Oxide

Na podstawie tak pozyskanych danych można w łatwy sposób zidentyfikować elementy kampanii, które należy poprawić, zmienić lub usprawnić. Tak przebiega optymalizacja danej kampanii reklamowej, która sprawia, że reklama  Google Ads jest skuteczniejsza niż w pierwszej fazie prowadzenia. Kompleksowa obsługa klienta sprawia, że stosowany przez niego marketing internetowy jest innowacyjny i efektywny.

Nasi specjaliści cyklicznie biorą udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Google, aby zdobywać wiedzę na temat nowości i zmian zachodzących w Adwords. Dodatkowo ich wiedza jest weryfikowana i sprawdzana poprzez egzaminy certyfikacyjne.

Zalety kampanii AdWords

Bez wątpienia warto skorzystać z oferty oraz wdrożyć ten rodzaj marketingu internetowego w swojej firmie. Wynika to z faktu, że niesie on ze sobą następujące korzyści:

  • dopasowanie treści reklamowych do użytkowników,
  • kampania dopasowana do rodzaju działalności przedsiębiorstwa oraz jej potrzeb,
  • możliwość wprowadzania zmian podczas trwania kampanii,
  • nieustanne analizy skuteczności prezentowanych treści,
  • kanały przekazywania informacji dostosowane do poszczególnych użytkowników,
  • reklama Google, czyli prezentowanie treści w dużej ilości witryn,
  • elastyczna kampania,
  • najskuteczniejszy rodzaj marketingu internetowego na rynku.

Agencja Adwords

Jak widać wybierając kampanie Adwords w naszej firmie możesz liczyć na korzyści. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzone kampanie są efektywnie i spełniają oczekiwania. Jesteśmy certyfikowaną agencją Adwords, która od wielu lat tworzy skuteczne kampanie w Google Ads

Reklama w Google jest jednym z obowiązkowych elementów każdej kampanii reklamowej w internecie, warto dowiedzieć się jak ja wdrożyć i optymalizować.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

Menu