Pozycjonowanie bloga

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Profesjonalne pozycjonowanie bloga

  W swojej ofercie posiadamy profesjonalne pozycjonowanie blogów internetowych.

  Pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu i stworzenia bloga, który zwiększy ruch na Twojej stronie internetowej, jest przeprowadzenie audytu SEO, który pozwoli określić, co w blogu należy poprawić. Kolejny krok to optymalizacja struktury strony oraz treści na niej zawartych. Taka metamorfoza jest podstawą wszystkich dalszych kroków. W naszej ofercie jest także link building. To nic innego jak możliwość umieszczania na zewnętrznych stronach internetowych linków kierujących na Twojego bloga i na Twoją stronę internetową. Bardzo ważne jest także tworzenie sieci linków wewnętrznych na stronie i blogu, gdyż wpływa to korzystnie na pozycję w wynikach wyszukiwania.

  Nasza działalność obejmuje nie tylko działania związane z budową i strukturą strony, a także link buildingiem i przekierowaniami do niej. Jesteśmy w stanie dostarczyć wartościowe, unikalne treści gwarantujące profesjonalne pozycjonowanie bloga.

  reklama internetowa dla firm

  audyt i optymalizacja
  Twojego bloga

  promocja firmy

  Link building do
  bloga internetowego

  agencja interaktywna

  atrakcyjne i unikalne treści
  na blogi

  Jak to robimy?

  Blog – Skuteczne pozycjonowanie

  Wielu właścicieli witryn internetowych zastanawia się jak pozycjonować bloga, aby pozwolił znaleźć się stronie jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, a jednocześnie był przydatny klientom. Jak już wspomniano, rozpoczynamy od kompleksowego audytu SEO. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wdrożyć odpowiednią optymalizację bloga, dobraną indywidualnie do danej strony. Audyt ma także analizę profilu linków prowadzących do strony. Te wszystkie działania są wstępem do opracowania strategii SEO składającej się z kilku elementów. Warto pamiętać, że nie można zaniedbać żadnego z nich, by pozycjonowanie było skuteczne. Jednym z naszych podstawowych działań jest wspomniany już link building. Niezmiernie ważne są także treści multimedialne. Pomagamy tworzyć treści wideo na stronę oraz banery graficzne. Dzięki temu strona jest atrakcyjniejsza zarówno dla wyszukiwarek, jak i dla użytkowników. Oferujemy unikalne i merytoryczne treści. Jednym z filarów pozycjonowania bloga jest także social media marketing i zdobywanie rozpoznawalności w mediach społecznościowych.

  marketing internetowy dla firm

  OPTYMALIZACJA BLOGÓW

  agencja reklamowa kraków

  AUDYTY SEO

  reklama internetowa

  ANALIZA PROFILU LINKÓW

  reklama

  OPRACOWANIE STRATEGII SEO

  content marketing

  LINK BUILDING

  agencja social media

  BANERY GRAFICZNE

  promocja firmy

  MARKETING WIDEO

  kampania reklamowa

  COPYWRITTING

  marketing

  SOCIAL MEDIA MARKETING

  Co zyskasz?

  Prowadzenie i pozycjonowanie bloga firmowego

  Prowadzenie i pozycjonowanie bloga może przynieść firmie wiele korzyści. Po pierwsze jest to świetna baza umożliwiająca wypromowanie swoich usług, produktów oraz strony internetowej. Każda firmowa strona internetowa, przy której prowadzony jest blog, znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co więcej, blog jest szansą na stałe dodawanie treści, których tematyka może być znacznie szersza niż w przypadku tradycyjnej strony internetowej. Blog internetowy jest szansą na pokazanie swojej wiedzy i przedstawienie działalności. Dodaje to firmie prestiżu. Blog może być szansą na zyskanie miana eksperta. Dzięki wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania i ciekawym treściom, na stronie wzrasta ruch. Użytkownicy są coraz bardziej zainteresowani ofertą oraz informacjami zawartymi na stronie. Blog jest także jednym z najlepszych sposobów, by zdobyć fanów, zyskać popularność i rozpoznawalność, a także zabłysnąć w mediach społecznościowych.

  reklama na instagramie Krakow

  WZROST RUCHU

  Profesjonalne pozycjonowanie bloga w naszej agencji Oxide, daje wiele możliwości. Pozwala zbudować sieć linków wewnętrznych i zewnętrznych, a także umieścić na stronie frazy kluczowe wyszukiwane przez użytkowników. Bez wątpienia prowadzenie bloga jest szansą na zwiększenie ruchu na stronie i większe zainteresowanie użytkowników. Z kolei większy ruch to wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania. Dobrze prowadzony blog firmowy to samonapędzająca się machina skutecznego pozycjonowania.

   

   

   

  rekomendacje od klientów

  WIZERUNEK EKSPERTA

  Na blogu powinna być umieszczana tematyka ściśle związana z działalnością danej marki. Dzięki możliwości umieszczania treści m.in. artykułów, zdjęć, filmów, można wyrobić sobie wizerunek eksperta. Blog jest szansą na pokazanie swojej działalności w korzystnym świetle, przedstawienie rad związanych z danym tematem, a także możliwością na pokazanie swoich realizacji i skomentowanie wydarzeń branżowych. Regularnie umieszczane i merytoryczne treści gwarantują zyskanie wizerunku eksperta w danej dziedzinie.

  strony internetowe realizacje

  ROZPOZNAWALNOŚĆ

  Ciekawe artykuły i interesujące treści to klucz do zyskania popularności i rozpoznawalności. Im lepsze treści są umieszczane na blogu, tym firma staje się bardziej rozpoznawalna. Artykuły są cytowane na innych stronach lub w mediach społecznościowych. Ponadto blog daje większe możliwości firmowym mediom społecznościowym, gdyż można w nich umieszczać odnośniki właśnie do niego. Sprawia to, że będziemy jeszcze bardziej rozpoznawalni wśród użytkowników z danej branży, ale także przypadkowych osób.

  Pozycjonowanie bloga sposobem na pokonanie konkurencji

  Blogi internetowe już od dwóch dekad cieszą się ogromną popularnością, choć ich oblicze znacznie się zmieniło w ciągu ostatnich lat. Kiedyś blog był utożsamiany z rodzajem pamiętnika z przemyśleniami. Dziś ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Warto dowiedzieć się na temat blogów i możliwości z nimi związanych.

  Do czego może posłużyć blog?

  Blog może być prywatną stroną internetową, gdzie prowadzi się własne zapiski, dodaje przemyślenia, fotografie, rysunki i inne dowolne treści. Wówczas ma on raczej formę osobistą, mającą na celu przekazanie swoich poglądów i przeżyć większej lub mniejszej grupie osób. Blog może służyć jako platforma do komunikacji z innymi użytkownikami. Coraz częściej blogi zrzeszają osoby o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Formę bloga chętnie wykorzystują także firmy i organizacje. Prowadzenie bloga firmowego jest świetnym sposobem na promowanie swoich produktów i usług, ale także daje możliwość wykreowania wizerunku eksperta. Jeżeli prowadzi się firmowy blog, warto zadbać o profesjonalne pozycjonowanie bloga, które przyciągnie na stronę jeszcze więcej osób.

  Rodzaje blogów

  W sieci można spotkać miliony blogów o zróżnicowanej formie i tematyce. Choć ciężko jednoznacznie je uszeregować, to można wyróżnić następujące rodzaje blogów internetowych:
  Blogi tekstowe — są one najpopularniejszym rodzajem blogów, jakie można spotkać w sieci. Mogą one dotyczyć wąskiej tematyki, odnosić się tylko do danej branży, ale można znaleźć także wiele blogów ogólnotematycznych. Jednak wszystkie łączy fakt, że informacje przekazywane są głównie za pomoc tekstu.
  Wideoblog — to forma bloga, gdzie umieszczane są głównie, a czasem nawet tylko treści w formie filmów.
  Fotoblog ma podobną formę co wideoblog, lecz można na nim znaleźć nie filmy, lecz zdjęcia.
  Audioblog zyskuje coraz większą popularność, choć wiele osób bardziej skojarzy je z nazwą „podcast”.
  Mikroblog to blog, gdzie zwykle umieszczane są krótkie treści lub linki. Świetnym przykładem mikrobloga jest dobrze znany Twitter.
  Linklog to strona z odnośnikami do innych stron internetowych, zwykle opatrzonych krótkim komentarzem.

  Kto powinien posiadać własnego bloga?

  Z całą pewnością bloga powinien posiadać każdy, kto chce się podzielić swoimi poglądami lub inną działalnością. Przyda się on także każdemu artyście do pokazywania swoich dzieł oraz do dyskusji o nich. Na blogu można umieszczać teksty, wiersze, obrazy, fotografie i filmy. Blog to także idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma na celu skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Można na nim umieszczać niezliczone ilości artykułów bogatych we frazy kluczowe. Co więcej, blog sprawdzi się w przypadku firm działających w każdej branży. Umieszczane na nich treści pozwolą zyskać miano eksperta, pokazać swoją wiedzę i doświadczenie w danym temacie. Blogi pozwalają także na stworzenie całej sieci linków zewnętrznych i wewnętrznych, która podnosi pozycję w wynikach wyszukiwania. Podsumowując, blog jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, bez względu czy publikuje się na nim treści artystyczne, firmowe, branżowe, czy dotyczące codziennego życia.

   

  Dlaczego my?

  Agencja SEO – Oxide Kraków

  0
  lat doświadczenia w promocji
  firm z sektora MSP
  0
  +
  promowanych
  przedsiębiorstw
  0
  +
  promowanych
  produktów i usług

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu