Reklama Youtube

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096 

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Reklama na Youtube dla Twojej firmy

  Skuteczna reklama – to promocja na wielu płaszczyznach prowadzona pod kątem realizacji wyznaczonych celów marketingowych. Z tego też powodu niezwykle ważne jest korzystanie z różnych, najbardziej popularnych w danym czasie, kanałów promocji by móc docierać ze swoją ofertą do jak największego grona jej potencjalnych odbiorców. Dlatego do kampanii marketingowej swojej firmy warto wykorzystać reklamę w YouTube, który jest uznawany za pierwszą telewizje świata i drugą po Google wyszukiwarką.

  Profesjonalna reklama YouTube jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy niezależnie od jej specyfiki i branży, w której działa. To niezwykle skuteczna i elastyczna forma reklamy, którą można optymalizować pod katem swoich potrzeb oraz kierować ją do określonej grupy odbiorców zgodnie z przyjętymi kryteriami – np. lokalizacją, zainteresowaniami, grupą demograficzną.

  Reklama w YouTube to stosunkowa niedroga a bardzo efektywna forma promocji w ramach kampanii Google Ads i grzechem byłoby z niej nie skorzystać. Zaufaj nam i podejmij współpracę z Interaktywną Agencją Oxide. Wiemy jak tworzyć skuteczne kampanie AdWords na kanale YouTube, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, pozyskasz klientów i ich zaufanie, nawiążesz z nimi stałe relacje oraz będziesz efektywnie budował pozytywny wizerunek swojej firmy. A to wszystko przełoży się na sukces Twojej marki przynosząc Ci coraz większe zyski. W Oxide masz gwarancję najwyższej jakości oraz skuteczności podejmowanych przez nas działań.

  reklama internetowa dla firm

  YouTube to pierwsza
  telewizja świata

  promocja firmy

  YouTube to druga
  wyszukiwarka po Google

  marketing w internecie

  jedna sesja w YouTube
  to średnio 40 minut

  Jak to robimy?

  Kampanie reklamowe na Youtubie firm, produktów i usług

  Kampanie reklamowe w kanale YouTube są niezwykle elastyczne – dają szereg możliwości ukierunkowania ich na realizację określonych celów marketingowych. W Agencji Oxide działamy profesjonalnie i kompleksowo, co jest gwarantem naszej skuteczności.

  Reklama na YouTube od Oxide obejmuje przygotowanie kampanii reklamowej oraz jej optymalizacje pod kątem wyznaczonych celów marketingowych z uwzględnieniem możliwości budżetowych danej firmy. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu w sposób kompleksowy opracowujemy kampanie reklamowe na YouTube wybierając odpowiednie miejsce ich emisji (przed filmami w YouTube, w trakcie filmów lub po nich), a także precyzyjnie nimi kierujemy oraz targetujemy na określone grupy docelowe. Poza tym reklama na YouTube pozwala szczegółowo raportować efekty podejmowanych przez nas działań. Warto także podkreślić, że promocja marki na kanale YouTube jest rozliczana na podstawie określonego kosztu obejrzenia – CPV (Cost Per View) nie przekraczającego kilkunastu groszy.

  marketing internetowy dla firm

  MIEJSCE EMISJI
  Reklamy video wyświetlają się przed filmami w YouTube w trakcie filmów lub po nich.

  agencja reklamowa kraków

  POMINIĘCIE REKLAMY
  Widz może pominąć reklamę po pięciu sekundach.

  reklama internetowa

  CPV – cost per view
  Koszty są naliczane za oglądnięcie 30 sekund filmu lub całości reklamy jeśli wideo jest krótsze.

  content marketing

  NISKIE STAWKI
  CPV waha się od 0,06 zł do 0,13 zł netto, choć często udaje się osiągnąć 0,01 zł do 0,02 zł.

  agencja social media

  Możliwość targetowania
  Reklamy video na Youtube mogą być bardzo precyzyjnie
  targetowane na odpowiednie grupy odcelowe.

  marketing

  Szczegółowe raporty
  Kampanie reklamowe na Youtube umożliwiają dokładne mierzenie efektów.

  promocja firmy

  Remarketing Video
  Docieraj do osób które odwiedziły Twój kanał

  reklama

  Kierowanie reklam
  Youtube Adwords daje nam możliwości precyzyjnego kierowania reklam

  Co zyskasz?

  Zalety reklamy Youtube

  Decydując się na kampanie reklamowe YouTube zapewniasz swojej firmie efektywną promocję na szeroką skalę, która przyniesie jej wymierne zyski. Kanał YouTube skupia miliardy użytkowników z całego świata, a więc za jego pośrednictwem można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców swojej oferty – zarówno towarów, jak i usług. Bez wątpienia profesjonalne kampanie reklamowe YouTube sprzyjają budowaniu świadomości marki, kreując pozytywne z nią skojarzenia.

  Ponadto reklama na YouTube skutecznie wzbudza zainteresowanie marką oraz zwiększa jej rozpoznawalność. Pozwala budować trwałe relacje ze swoimi Klientami i wzbudzać ich zaufanie, dzięki czemu zyskuje się prestiż i przewagę nad konkurencją. To wszystko sprzyja dynamicznemu rozwojowi Twojej firmy, co w rezultacie przekłada się na generowanie przez nią coraz większe zyski.

  Podejmując współpracę z Interaktywną Agencją Oxide nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty za usługę. Działamy według jasnych zasad rozliczeń gwarantując 100% skuteczność naszych działań. Cenimy sobie kreatywność oraz innowacyjność. Stawimy czoła każdemu wyzwaniu, ponieważ je bardzo lubimy. Łączymy pasję z pracą co zwiększa naszą efektywność. Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych YouTube i mamy doskonałe wyczucie rynku, a także znamy potrzeby i oczekiwania współczesnych konsumentów. Reklamę na YouTube dostosujemy, w sposób najbardziej optymalny, do potrzeb Twojej firmy i wyznaczonych przez nią celów marketingowych. Zaufało nam już wiele firm – czas na Twoją.

  reklama na youtube
  Budowanie świadomości marki dzięki reklamie wideo

  Nie ulega wątpliwości, że atrakcyjna wizualnie i merytorycznie reklama wideo w YouTube wzbudza zainteresowanie oraz sprzyja kreowaniu pozytywnego wizerunku marki. To doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy oraz tworzenie trwałych relacji z jej klientami. Reklama w YouTube ma za zadanie tworzyć pozytywne skojarzenia z marką oraz budować jej renomę na rynku.

  W Oxide wiemy jak zarządzać kampanią reklamową w YouTube aby przynosiła ona wymierne korzyści Twojej firmie, zapewniając jej dynamiczny rozwój, zapewniający Ci coraz większe zyski z prowadzonej działalności. Nie trać czasu i pieniędzy na mało efektywne formy promocji swojej firmy – zdecyduj się na profesjonalną kampanię marketingową w YouTube od Oxide. Miej na uwadze, że budowanie świadomości marki jest jednym z najważniejszych elementów skutecznej kampanii reklamowej. Zaufaj więc naszej wiedzy i doświadczeniu. Nie zwlekaj i podejmij współpracę z naszą Interaktywną Agencją Oxide – gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

  youtube reklama
  Duży zasięg reklamy na Youtube

  YouTube ma miliardy użytkowników, którzy to dziennie oglądają setki tysięcy różnego typu wideo. Reklama w YouTube ma więc ogromny zasięg i stanowi doskonałą formę promocji, które powinna być obowiązkowym elementem każdej kampanii marketingowej niezależnie od specyfiki danej firmy. Niewątpliwą zaletą reklamy w YouTube jest to, że można ją precyzyjnie dostosować do swoich potrzeb i przyjętych celów marketingowych w taki sposób by trafiała do określonej grupy odbiorców, co zwiększa jej skuteczność.

  Większy zasięg reklamy, która trafia do szerokiego grona potencjalnych odbiorców to większa rozpoznawalność marki oraz więcej klientów, co sprzyja rozwojowi firmy. Profesjonalnie przygotowana kampania reklamowa w YouTube pozwala budować trwałe relacje z klientami, a także sprzyja kreowaniu pozytywnego wizerunku marki. Reklama w YouTube od Oxide pozwoli wyróżnić się Twojej firmie na tle konkurencji i odnieść sukces w branży. Ponadto dzięki niej zbudujesz swój prestiż wzbudzisz zaufanie wśród konsumentów.

  reklama na youtubie
  Reklama w Youtube – jasne zasady rozliczeń

  Decydując się na reklamę w YouTube od Oxide dobrze wiesz za co płacisz. Oferujemy jasne zasady rozliczeń byś miał pewność, że inwestowane przez Ciebie pieniądze są rozsądnie wydawany. Tworzone przez nas kampanie reklamowe YouTube to maksymalna efektywność promocji i optymalizacja jej kosztów.

  Warto podkreślić, że reklama w YouTube pozwala tworzyć kampanie reklamowe na każdą kieszeń i jest rozliczana w dwojaki sposób:
  za obejrzenie CPV – dla reklam in stream na Youtube;
  za 1000 wyświetleń CPM – dla reklam typu bumpre ads.

  Niezależnie od przyjętego wariantu istnieje możliwość mierzenia efektywności prowadzonej kampanii i w razie potrzeby dokonywania zmian by zamierzone cele marketingowe były w pełni realizowane.
  Poza tym Agencja Oxide oferuje zarządzanie kampanią YouTube w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nie wierzysz? – sprawdź nas. Gwarantujemy 100% skuteczność naszych działań, a wciąż powiększające się grono naszych zadowolonych klientów stanowi najlepszą rekomendację naszych usług.

  Przykłady kampanii reklamowych na YouTube

  Semaco Invest Group
  Kampania promująca sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji.

  Malinowe Hotele
  Kampania reklamowa Medical SPA  w Polsce.

  The Spot
  Reklama treningów personalnych.

  Dlaczego my?

  Reklama na Youtube – Agencja Oxide Kraków

  0
  lat doświadczenia w promocji
  firm z sektora MSP
  0
  +
  promowanych
  przedsiębiorstw
  0
  +
  promowanych
  produktów i usług

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  balneo kosmetyki reklama na youtube
  All in Games Reklama na youtube

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 12 307 26 00

   Menu