Tworzymy mocne strony, aby Twoja marka była jeszcze silniejsza.

I robimy to konsekwentnie od 2003 roku.

Strony www oxide.pl

Rożne potrzeby - jeden standard

Skutecznie i rzeczowo tworzymy zarówno rozbudowane serwisy, jak i strony bardzo proste. Zawsze w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami, które… lubimy wyprzedzać.

Mocna strona - silna marka

Wiemy, że strona internetowa jest częścią strategii marketingowej. Zaskoczymy Cię jak bardzo potrafimy dostosować stronę do Twojej marki.

Jedna strona - jeden zespół

Strategia, design, copywriting są zawsze dostosowane do celu, który wspólnie z Tobą chcemy osiągnąć. Przekonaj się jak bardzo jesteśmy na nim skoncentrowani.

Strony WWW

Strona www to obecnie jedno z ważniejszych narzędzi marketingowych i wizerunkowych każdej firmy. Od tego jak zostanie wykonana zależy czy użytkownicy łatwo nas znajdą oraz czy na każdym rodzaju urządzenia (komputer, tablet, smartphone) równie przyjaźnie będą mogli ją oglądać. Przełoży się to na możliwość poznania jej treści i skorzystania z usług Państwa firmy.

Dlatego obecnie wykonywane przez naszą agencję strony mają tak zwany Responsive Design – budowę, dzięki której grafika strony dostosowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym użytkownik przegląda stronę.

Strony www oxide


WordPress

System CMS

Oprogramowanie strony proponujemy zazwyczaj oprzeć na systemie WordPress, który umożliwia intuicyjną obsługę i umożliwia cykliczne aktualizacje, dzięki czemu oprogramowanie nawet po kilku latach działa bezawaryjnie, dając nam opcję aktualizacji grafiki przy zachowaniu całej treści.

Ewa Gorzelak

“Dzięki pomocy Oxide effective agency w prowadzeniu kampanii Google AdWords zwiększył się znacznie ruch na naszej stronie. W 2014 roku uzyskaliśmy łącznie ponad 2,3 mln zł z akcji 1% podatku, a to 29 wynik w Polsce!”

Ewa Gorzelak / Fundacja Nasze Dzieci przy CZD / Warszawa

Piotr Wolski

“Kampania AdWords prowadzona przez Oxide Effective Agency przyniosła nam dwukrotny wzrost odwiedzin strony www przez grupę docelową.”

Piotr Wolski / Car-Master Dealer Land Rover / Kraków - Nowy Sącz

Krzysztof Pawlak

“oxide effective agency prowadzi moje kampanie od początku 2014 roku. Dzięki ich optymalizacji koszty kampanii spadły o 50%, a to grube tysiące złotych. Polecam!”

Krzysztof Pawlak / Drukarnia Nexo / Chrzanów

Jacek Biernat

“Oxide effective agency zajmuje się naszą stroną już kilka lat, prowadzi dla nas także kampanie AdWords. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.”

Jacek Biernat / dach-styl.com.pl / Kraków

Potrzebujesz skutecznej strony www?

Skontaktuj się

top