Skuteczne kampanie Reklamowe na Facebooku

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Kampanie reklamowe na Facebooku

  Reklama na Facebooku to prosty sposób na to, aby pozyskać szerokie grono nowych odbiorców. Media społecznościowe są sprawdzonym nośnikiem reklamy. Bez większego wysiłku można nie tylko osiągnąć wyznaczone cele promocyjne, ale również pozyskać nowych klientów. Facebook sprawdza się idealnie w przypadku, gdy chcemy wypromować produkt lub usługę. Warunek jest jeden – kampania musi zostać zaplanowana w sposób profesjonalny. Wiele osób podejmuje się samodzielnej promocji na wspomnianym portalu. Nie zawsze kończy się to dobrze. Brak dostatecznej ilości czasu, czy też zbyt mała wiedza może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych. Nie zapominajmy, że odbudowa dobrego wizerunku firmy to proces czasochłonny i skomplikowany. Lepiej nie ryzykować i skorzystać z usług doświadczonych fachowców.

  Kampanie reklamowe na Facebooku są niedrogie, a zarazem wyjątkowo efektywne. Pierwszym krokiem jest ustalenie warunków współpracy. Wspólnie z zleceniodawcą ustalamy cele, które chcemy osiągnąć. Oczywiście można również zdać się na nas – w takiej sytuacji samodzielnie opracujemy szczegóły kampanii. Ważne jest również to, aby ustalić posiadany budżet. Planujemy również rozmieszczenie reklam w czasie.

  Reklama fanpage wymaga stworzenia niepowtarzalnych materiałów reklamowych. Nie można powielać treści, które były w przeszłości wykorzystywany, gdyż ich skuteczność będzie zbyt niska. W sposób rzetelny wykonujemy treści reklamowe – w tym materiały graficzne i wideo.

  reklama internetowa dla firm

  Strategie marketingowe
  w Facebook

  promocja firmy

  prowadzenie fanpage
  w Facebook

  agencja interaktywna

  Kampanie reklamowe
  w Facebook

  Jak to robimy?

  Skuteczna reklama na Facebooku dla Twojej firmy

  Nasza agencja Social Media Oxide z Krakowa funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć nie tylko bogate doświadczenie, ale również wiedzę na temat portali społecznościowych. Marketing na Facebooku nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne, a zarazem sprawdzone metody promocji marki. To właśnie dzięki temu mamy sto procent pewności, że powierzony budżet został wykorzystany właściwie. Naszym głównym celem jest to, aby pozyskać nowych odbiorców, a tym samym zmaksymalizować sprzedaż. Oczywiście każda aktywność marki w sieci jest przemyślana – wszystko po to, aby sukcesywnie budować jej pozytywny wizerunek.

  Trzeba pamiętać, że reklama w social mediach cały czas się rozwija. To właśnie dlatego należy być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi technikami promocyjnymi. Reklama nie może być zbyt natrętna i uciążliwa dla użytkowników. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Mamy świadomość, że wyłącznie wartościowe treści przyciągną odbiorców, a także zachęcą do zapoznania się z ofertą promowanej firmy. Dbamy nawet o najmniejsze detale. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas planowania reklamy na Facebooku bierzemy pod uwagę specyfikę danej branży. Ponadto systematycznie informujemy zleceniodawcę o postępach i wynikach. Sporządzamy szczegółowe raporty, w których przedstawiamy wszystkie najważniejsze dane i informacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, a także zapewniamy mu kompleksowe wsparcie.

  marketing internetowy dla firm

  Budowanie strategii komunikacji
  marki w Facebook i Social Mediach

  agencja reklamowa kraków

  Prowadzenie konkursów
  i quizów w Social Mediach

  reklama internetowa

  Monitorowanie działań
  i Analiza skuteczności

  content marketing

  Skuteczne
  Kampanie Reklamowe

  agencja social media

  Teksty reklamowe, Kreacje banerowe
  i filmy reklamowe

  Co zyskasz?

  Reklama Facebook – Skuteczny marketing Twoich produktów

  Reklamowa Facebooku wcale nie musi kosztować majątku pod warunkiem, że jest odpowiednio ustawiona i zoptymalizowana. Dzięki nam każda złotówka zostanie właściwie spożytkowana. Posiadamy szeroki zakres kompetencji, dzięki czemu mamy pewność, że efekty współpracy będą satysfakcjonujące i przyniosą oczekiwane rezultaty w formie wzrostu ruchu, polubień strony, czy zwiększenia sprzedaży. Gwarantujemy dogodne warunki umowy – elastycznie dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań zleceniodawcy. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy szczegółowych informacji, a także odpowiemy na każde zadane pytanie na temat reklamy na Fb.

  kampanie reklamowe facebook
  Wartościowe treści reklamowe

  To podstawa tego, aby zdobyć szerokie grono odbiorców. Pamiętajmy, że w przyszłości mogą oni skorzystać z naszej oferty. Właśnie dlatego warto jest postawić na jakość. Wszystko wykonujemy samodzielnie. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zapewniamy materiały graficzne oraz audiowizualne, które będą znakomitym wsparciem podczas promocji.

  facebook reklama
  Zaufanie odbiorców

  Promocja w mediach społecznościowych może nieść za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest wypracowanie pozytywnego wizerunku marki a także budowa świadomości marki. Na zaufanie odbiorców należy zapracować. Doskonale wiemy, jak wzbudzić pozytywne emocje w potencjalnych klientach. Reklama facebook pozwala dotrzeć do fanów profilu z najnowszymi postami i przekazem reklamowym. Buduj wartość swojej marki na Facebooku i w social mediach.

  marketing w Social Mediach
  Wzrost sprzedaży

  W zdecydowanej większości przypadków kampania reklamowa na Facebooku niesie za sobą wzrost sprzedaży produktów, czy też usług. Potwierdzają to dostarczone przez nas raporty oraz analizy. Sporządzamy je systematycznie, dzięki czemu zleceniodawca może poznać efektywność naszej pracy. Skuteczna reklama na Facebooku to praca kliku osób, copywrittera, grafika i specjalisty kampanii reklamowych. Nasza agencja zatrudnia najlepszych specjalistów, aby kampanie prowadzone były w sposób profesjonalny i przynosiły jak najlepsze efekty.

  Facebook Ads – Profesjonalna reklama dla Twojej firmy

  Skuteczne reklamy na Fb

  Obecność marki w mediach społecznościowych w obecnych czasach to podstawa. Każda firma, niezależnie od branży w jakiej prowadzi działalność powinna prowadzić komunikację z klientami za pomocą social media. Profesjonalna reklama fanpage na Fb to prosty sposób na to, aby pozyskać grono nowych odbiorców, docierać ze swoimi postami do dotychczasowych odbiorców, a tym samym zwiększać sprzedaż. Należy jednak podkreślić, że kampanie reklamowe na Facebook wymagają odpowiedniej koncepcji. Istotne jest to, aby były one przeprowadzone fachowo. Nasi specjaliści posiadają szeroki zakres kompetencji, a także wieloletnie doświadczenie w budowaniu skutecznych kampanii promocyjnych od podstaw, a także w optymalizowaniu istniejących reklam. To właśnie dzięki temu możliwe jest osiągnięcie satysfakcjonujących efektów w relatywnie krótkim czasie. To najlepsza propozycja dla tych, którzy cenią sobie rzetelność, terminowość oraz skuteczność.

  reklama facebook
  kampanie reklamowe facebook

  Reklama Facebook – Określ cele

  Reklama Facebook wymaga analizy stanu obecnego przedsiębiorstwa. W pierwszej kolejności określamy cel reklamowy. Należy zastanowić się wspólnie, jakie rezultaty chcemy uzyskać. Dzięki promocji w mediach społecznościowych można np:

  • zbudować pozytywny wizerunek marki;
  • pozyskać nowych klientów;
  • zwiększyć zasięgi innych kanałów reklamowych.

  Przed przystąpieniem do pracy nad reklamą na fb omawiamy podstawowe kwestie ze zleceniodawcą. Ustalamy również niezbędny budżet. Wbrew pozorom ilość środków finansowych wcale nie musi być wysoka. Skala kampanii reklamowej uzależniona jest od indywidualnych możliwości oraz potrzeb klienta.

  Kampanie Facebook – Targetowanie i harmonogram

  Każda kampania reklamowa na Facebooku jest zbiorem kilku różnych metod promocji. Na starcie należy ustalić, jaka strategia będzie najlepsza. Jest to również etap definiowania targetowania. Określamy, w jaki sposób będą składane oferty. Kampania musi również zostać właściwie rozplanowana w czasie. Wymaga to stworzenia harmonogramu. Istotne jest to, aby dotrzeć do określonej grupy docelowej. Ważne jest również to, aby reklama była prawidłowo wyświetlana. Tylko wtedy jest ona skuteczna. Podczas planowania reklam należy wziąć pod uwagę nawet najmniejsze detale. Właśnie dlatego warto jest skorzystać z wsparcia specjalistów w social mediach. Gwarantujemy kompleksowe podejście – nie tylko osiągamy podstawowe cele promocyjne, ale również zwiększamy rozpoznawalność marki, a także wspieramy budowę jej pozytywnego wizerunku w sieci. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klientów.

  kampania facebook
  facebook reklama

  Facebook w dobrych rękach – Agencja Interaktywna Oxide

  Kampanie reklamowe na Facebooku tworzymy od początku do końca. Wykonujemy również treści reklamowe, czyli materiały, które dotrą do odbiorców. Warto pamiętać, że ich jakość bezpośrednio wpływa na skuteczność promocji. Im ciekawsze treści, tym wyższa efektywność reklamy w mediach społecznościowych. Oczywiście reklamy wchodzące w skład kampanii muszą być ze sobą spójne. Ważne jest to, aby w odbiorcy wzbudzić nie tylko zainteresowanie, ale również pozytywne emocje. Promowana marka powinna kojarzyć mu się dobrze. W tym przypadku nie liczy się ilość, a jakość. Podstawą jest to, aby dostarczone treści były unikatowe, a jednocześnie wartościowe. Należy dodać, że stale monitorujemy efekty podjętych działań. Dostarczamy klientom szczegółowe raporty oraz analizy. Dzięki nim można poznać skuteczność zastosowanych metod promocji.

  Facebook w liczbach

  Dlaczego warto promować się Fb Ads

  0
  milionów aktywnych użytkowników w Polsce
  0
  +
  użytkowników loguje się w nim codziennie
  0
  +
  godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

  Dlaczego My?

  Agencja Facebook

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu