Skuteczne kampanie Reklamowe na Facebooku

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kampanie reklamowe na Facebooku

Reklama na Facebooku to prosty sposób na to, aby pozyskać szerokie grono nowych odbiorców. Media społecznościowe są sprawdzonym nośnikiem reklamy. Bez większego wysiłku można nie tylko osiągnąć wyznaczone cele promocyjne, ale również pozyskać nowych klientów. Facebook sprawdza się idealnie w przypadku, gdy chcemy wypromować produkt lub usługę. Warunek jest jeden – kampania musi zostać zaplanowana w sposób profesjonalny. Wiele osób podejmuje się samodzielnej promocji na wspomnianym portalu. Nie zawsze kończy się to dobrze. Brak dostatecznej ilości czasu, czy też zbyt mała wiedza może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych. Nie zapominajmy, że odbudowa dobrego wizerunku firmy to proces czasochłonny i skomplikowany. Lepiej nie ryzykować i skorzystać z usług doświadczonych fachowców.

Kampanie reklamowe na Facebooku są niedrogie, a zarazem wyjątkowo efektywne. Pierwszym krokiem jest ustalenie warunków współpracy. Wspólnie z zleceniodawcą ustalamy cele, które chcemy osiągnąć. Oczywiście można również zdać się na nas – w takiej sytuacji samodzielnie opracujemy szczegóły kampanii. Ważne jest również to, aby ustalić posiadany budżet. Planujemy również rozmieszczenie reklam w czasie.

Reklama fanpage wymaga stworzenia niepowtarzalnych materiałów reklamowych. Nie można powielać treści, które były w przeszłości wykorzystywany, gdyż ich skuteczność będzie zbyt niska. W sposób rzetelny wykonujemy treści reklamowe – w tym materiały graficzne i wideo.

reklama internetowa dla firm

Strategie marketingowe
w Facebook

promocja firmy

prowadzenie fanpage
w Facebook

agencja interaktywna

Kampanie reklamowe
w Facebook

Jak to robimy?

Skuteczna reklama na Facebooku dla Twojej firmy

Nasza agencja Social Media Oxide z Krakowa funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć nie tylko bogate doświadczenie, ale również wiedzę na temat portali społecznościowych. Marketing na Facebooku nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne, a zarazem sprawdzone metody promocji marki. To właśnie dzięki temu mamy sto procent pewności, że powierzony budżet został wykorzystany właściwie. Naszym głównym celem jest to, aby pozyskać nowych odbiorców, a tym samym zmaksymalizować sprzedaż. Oczywiście każda aktywność marki w sieci jest przemyślana – wszystko po to, aby sukcesywnie budować jej pozytywny wizerunek.

Trzeba pamiętać, że reklama w social mediach cały czas się rozwija. To właśnie dlatego należy być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi technikami promocyjnymi. Reklama nie może być zbyt natrętna i uciążliwa dla użytkowników. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Mamy świadomość, że wyłącznie wartościowe treści przyciągną odbiorców, a także zachęcą do zapoznania się z ofertą promowanej firmy. Dbamy nawet o najmniejsze detale. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas planowania reklamy na Facebooku bierzemy pod uwagę specyfikę danej branży. Ponadto systematycznie informujemy zleceniodawcę o postępach i wynikach. Sporządzamy szczegółowe raporty, w których przedstawiamy wszystkie najważniejsze dane i informacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, a także zapewniamy mu kompleksowe wsparcie.

marketing internetowy dla firm

Budowanie strategii komunikacji
marki w Facebook i Social Mediach

agencja reklamowa kraków

Prowadzenie konkursów
i quizów w Social Mediach

reklama internetowa

Monitorowanie działań
i Analiza skuteczności

content marketing

Skuteczne
Kampanie Reklamowe

agencja social media

Teksty reklamowe, Kreacje banerowe
i filmy reklamowe

Co zyskasz?

Reklama Facebook – Skuteczny marketing Twoich produktów

Reklamowa Facebooku wcale nie musi kosztować majątku pod warunkiem, że jest odpowiednio ustawiona i zoptymalizowana. Dzięki nam każda złotówka zostanie właściwie spożytkowana. Posiadamy szeroki zakres kompetencji, dzięki czemu mamy pewność, że efekty współpracy będą satysfakcjonujące i przyniosą oczekiwane rezultaty w formie wzrostu ruchu, polubień strony, czy zwiększenia sprzedaży. Gwarantujemy dogodne warunki umowy – elastycznie dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań zleceniodawcy. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy szczegółowych informacji, a także odpowiemy na każde zadane pytanie na temat reklamy na Fb.

kampanie reklamowe facebook
Wartościowe treści reklamowe

To podstawa tego, aby zdobyć szerokie grono odbiorców. Pamiętajmy, że w przyszłości mogą oni skorzystać z naszej oferty. Właśnie dlatego warto jest postawić na jakość. Wszystko wykonujemy samodzielnie. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zapewniamy materiały graficzne oraz audiowizualne, które będą znakomitym wsparciem podczas promocji.

facebook reklama
Zaufanie odbiorców

Promocja w mediach społecznościowych może nieść za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest wypracowanie pozytywnego wizerunku marki a także budowa świadomości marki. Na zaufanie odbiorców należy zapracować. Doskonale wiemy, jak wzbudzić pozytywne emocje w potencjalnych klientach. Reklama facebook pozwala dotrzeć do fanów profilu z najnowszymi postami i przekazem reklamowym. Buduj wartość swojej marki na Facebooku i w social mediach.

marketing w Social Mediach
Wzrost sprzedaży

W zdecydowanej większości przypadków kampania reklamowa na Facebooku niesie za sobą wzrost sprzedaży produktów, czy też usług. Potwierdzają to dostarczone przez nas raporty oraz analizy. Sporządzamy je systematycznie, dzięki czemu zleceniodawca może poznać efektywność naszej pracy. Skuteczna reklama na Facebooku to praca kliku osób, copywrittera, grafika i specjalisty kampanii reklamowych. Nasza agencja zatrudnia najlepszych specjalistów, aby kampanie prowadzone były w sposób profesjonalny i przynosiły jak najlepsze efekty.

Facebook Ads – Profesjonalna reklama dla Twojej firmy

Skuteczne reklamy na Fb

Obecność marki w mediach społecznościowych w obecnych czasach to podstawa. Każda firma, niezależnie od branży w jakiej prowadzi działalność powinna prowadzić komunikację z klientami za pomocą social media. Profesjonalna reklama fanpage na Fb to prosty sposób na to, aby pozyskać grono nowych odbiorców, docierać ze swoimi postami do dotychczasowych odbiorców, a tym samym zwiększać sprzedaż. Należy jednak podkreślić, że kampanie reklamowe na Facebook wymagają odpowiedniej koncepcji. Istotne jest to, aby były one przeprowadzone fachowo. Nasi specjaliści posiadają szeroki zakres kompetencji, a także wieloletnie doświadczenie w budowaniu skutecznych kampanii promocyjnych od podstaw, a także w optymalizowaniu istniejących reklam. To właśnie dzięki temu możliwe jest osiągnięcie satysfakcjonujących efektów w relatywnie krótkim czasie. To najlepsza propozycja dla tych, którzy cenią sobie rzetelność, terminowość oraz skuteczność.

reklama facebook
kampanie reklamowe facebook

Reklama Facebook – Określ cele

Reklama Facebook wymaga analizy stanu obecnego przedsiębiorstwa. W pierwszej kolejności określamy cel reklamowy. Należy zastanowić się wspólnie, jakie rezultaty chcemy uzyskać. Dzięki promocji w mediach społecznościowych można np:

  • zbudować pozytywny wizerunek marki;
  • pozyskać nowych klientów;
  • zwiększyć zasięgi innych kanałów reklamowych.

Przed przystąpieniem do pracy nad reklamą na fb omawiamy podstawowe kwestie ze zleceniodawcą. Ustalamy również niezbędny budżet. Wbrew pozorom ilość środków finansowych wcale nie musi być wysoka. Skala kampanii reklamowej uzależniona jest od indywidualnych możliwości oraz potrzeb klienta.

Kampanie Facebook – Targetowanie i harmonogram

Każda kampania reklamowa na Facebooku jest zbiorem kilku różnych metod promocji. Na starcie należy ustalić, jaka strategia będzie najlepsza. Jest to również etap definiowania targetowania. Określamy, w jaki sposób będą składane oferty. Kampania musi również zostać właściwie rozplanowana w czasie. Wymaga to stworzenia harmonogramu. Istotne jest to, aby dotrzeć do określonej grupy docelowej. Ważne jest również to, aby reklama była prawidłowo wyświetlana. Tylko wtedy jest ona skuteczna. Podczas planowania reklam należy wziąć pod uwagę nawet najmniejsze detale. Właśnie dlatego warto jest skorzystać z wsparcia specjalistów w social mediach. Gwarantujemy kompleksowe podejście – nie tylko osiągamy podstawowe cele promocyjne, ale również zwiększamy rozpoznawalność marki, a także wspieramy budowę jej pozytywnego wizerunku w sieci. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klientów.

kampania facebook
facebook reklama

Facebook w dobrych rękach – Agencja Interaktywna Oxide

Kampanie reklamowe na Facebooku tworzymy od początku do końca. Wykonujemy również treści reklamowe, czyli materiały, które dotrą do odbiorców. Warto pamiętać, że ich jakość bezpośrednio wpływa na skuteczność promocji. Im ciekawsze treści, tym wyższa efektywność reklamy w mediach społecznościowych. Oczywiście reklamy wchodzące w skład kampanii muszą być ze sobą spójne. Ważne jest to, aby w odbiorcy wzbudzić nie tylko zainteresowanie, ale również pozytywne emocje. Promowana marka powinna kojarzyć mu się dobrze. W tym przypadku nie liczy się ilość, a jakość. Podstawą jest to, aby dostarczone treści były unikatowe, a jednocześnie wartościowe. Należy dodać, że stale monitorujemy efekty podjętych działań. Dostarczamy klientom szczegółowe raporty oraz analizy. Dzięki nim można poznać skuteczność zastosowanych metod promocji.

Facebook w liczbach

Dlaczego warto promować się Fb Ads

0
milionów aktywnych użytkowników w Polsce
0
+
użytkowników loguje się w nim codziennie
0
+
godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

Dlaczego My?

Agencja Facebook

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię Facebook Ads?

Porozmawiajmy o szczegółach