Prowadzenie Fanpage na Facebooku

Bądź widoczny w Social Mediach

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Profesjonalne prowadzenie Facebooka dla Twojej firmy

W dzisiejszych czasach obecność marki w mediach społecznościowych stała się obowiązkowa. Brak firmowego profilu sprawia, że odbieramy sobie szansę na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Prowadzenie Facebooka bywa jednak czasochłonne. Stworzenie wartościowej treści to nie wszystko. Jeśli nie będziemy wykazywać aktywności, to nasz profil przestanie przynosić satysfakcjonujące efekty. Nie można również zapomnieć o kontakcie z użytkownikami. Wiadomości lub komentarze pozostawione bez odpowiedzi działają zniechęcająco. W natłoku obowiązków ciężko jednak pozwolić sobie na wzmożoną aktywność na profilu firmowych. Właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

reklama internetowa dla firm

Strategie marketingowe
dla Facebook

promocja firmy

prowadzenie profilu
w Facebook

agencja interaktywna

Skuteczna reklama
na Facebook

Jak to robimy?

Prowadzenie Facebooka Firmowego

Nasza agencja Social Media kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających osób z Krakowa i całej Polski. Zakładamy i prowadzimy profile firmowe na Facebooku. Dbamy o wartościowe treści, a także wzmożoną aktywność. Wszystko po to, aby zbudować pozytywny wizerunek marki w sieci, a także zmaksymalizować sprzedaż. Opracowujemy wysokiej jakości content – dążymy do tego, aby był on maksymalnie dopracowany do specyfiki danej branży. Dla nas liczą się nawet najmniejsze detale, ponieważ to one wpływają na odczucia użytkowników.

Prowadzenie fanpage na Facebooku wymaga opracowania strategii. Rozsądnie wydajemy środki przeznaczone na promocję. Reklama Facebook musi być dopasowana do dynamicznie zmieniających się standardów. Tylko wtedy profil firmowy będzie atrakcyjny i ciekawy dla użytkownika. Na przywiązanie odbiorców wpływa wiele różnych czynników – robimy wszystko, aby poznać oczekiwania danej grupy. Pomagają nam w tym zaawansowane metody analityczne. Za ich pomocą mierzymy skuteczność podjętych działań.

marketing internetowy dla firm

Strategie dopasowane do
rzeczywistych potrzeb firmy

agencja reklamowa kraków

Wartościowe i angażujące treści,
które wzbudzą zainteresowanie

reklama internetowa

Unikalne projekty graficzne
wykonywane przez najlepszych fachowców.

reklama

Profesjonalna opieka
nad utworzonym profilem

content marketing

Stymulowanie odbiorców do aktywności
oraz lojalności np. poprzez quizy i konkursy.

agencja social media

Stały dialog z odbiorcami
min. odpowiadanie na komentarze

Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem fanpage na Facebooku, ale również kompleksowym zarządzeniem profilami i marketingiem na Facebooku. Przygotowujemy wartościowe treści, grafiki, czy też materiały wideo i filmy promocyjne. Organizujemy różnego typu quizy, czy też konkursy, dzięki którym można pozyskać nowych potencjalnych klientów. Opracowujemy długoterminowe kampanie reklamowe. Pozwalają one nie tylko zwiększyć widoczność firmy w sieci, ale również zmaksymalizować sprzedaż. Dbamy o zachowanie stałego kontaktu z użytkownikami – odpowiadamy na wiadomości, czy też komentarze.

Co zyskasz?

Kompleksowa obsługa fanpage Twojej firmy na Facebooku

Promocja marki na Facebooku wymaga kompleksowego podejścia. Wyróżnia nas terminowość oraz profesjonalizm. Nasza rzetelność przyspiesza osiągnięcie oczekiwanych efektów. Oczywiście regularnie przedstawiamy naszym klientom raporty, które potwierdzają skuteczność podjętych działań. Dzięki nim można mieć sto procent pewności, że budżet na promocję w social mediach jest wykorzystywany prawidłowo.
Nasi klienci mogą liczyć na szybie rezultaty promocji w mediach społecznościowych. Fanpage na Facebooku gwarantuje m.in.:

zaangażowanie fanów fanpage na facebooku

Zaangażowanie fanów

Facebook to wirtualne miejsce spotkań z Twoimi potencjalnymi klientami – konsumentami różnego typu. Za jego pośrednictwem masz możliwość wejść z nimi w interakcje, co z pewnością będzie sprzyjało budowaniu wizerunku marki oraz nawiązywaniu z nimi trwałych relacji. Dzięki wartościowym wpisom (atrakcyjnym merytorycznie i wizualnie) skutecznie wzbudzisz zainteresowanie marką, zdobędziesz zaufanie oraz otrzymasz niezwykle efektywną jej promocję na szeroką skalę. Z tego też powodu prowadzenie Facebooka jest jednym z ważniejszych elementów kampanii marketingowej firmy, ponieważ bardzo szybko przynosi szereg wymiernych korzyści. W Oxide wiemy, co zrobić, by Twój profil na Facebooku cieszył się popularnością i zdobył zaangażowanie fanów. Systematycznie dostarczamy treści wysokiej jakości, które zachęcają użytkowników do aktywności. A tak naprawdę każda ich reakcja – like, komentarz, udostępnienie – zwiększa zasięg Twojego profilu, a tym samym zwiększa rozpoznawalność Twojej marki, budując jej renomę.

marketing w Social Mediach

Realizacja celów biznesowych

Media społecznościowe takie, jak Facebook dają mnóstwo możliwości na niezwykle efektywną promocję Twojej marki, dlatego warto z nich skorzystać. Prowadzenie fanpage zadba o pozytywny wizerunek Twojej marki, przyciągnie nowych klientów, a ze starymi pozwoli nawiązać trwałe relacje, a do tego pomoże Ci skutecznie zrealizować wszelkie cele biznesowe – zarówno to mniejsze, jak i te większe. Ponadto stanowi doskonałe narzędzie promocji nowego produktu czy usługi. Nie ma też znaczenia, czy chcesz promować swoją markę na rynku lokalnym, krajowym czy podbić rynki zagraniczne. Redagując w sposób profesjonalny i kompleksowy Twój profil na Facebooku, pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele marketingowe by Twoja firma nabrała wiatru w skrzydła i dynamicznie się rozwijała generując coraz większe zyski, pokonując przy tym konkurencję. Postaw na niezwykle efektywną reklamę swoich usług lub produktów na Facebooku oraz podkreśl swój profesjonalizm i nowoczesność, by być jeszcze bliżej swoich potencjalnych Klientów.

Rozpoznawalność Marki w Social Mediach

Rozpoznawalność Marki

Pozytywny wizerunek marki – wpisy w mediach społecznościowych mają ogromny wpływ na to, jak będą Budowanie pozytywnego wizerunki marki, jest niezwykle ważne, by osiągnąć sukces w branży. Musisz przekonać konsumentów o wysokiej wartości swoich produktów i usług, zdobyć ich zaufanie, by móc rozwijać firmę, która bez klientów nie będzie miała racja bytu. Prowadzenie facebooka daje Ci szereg możliwości na przedstawienie swojej marki i wzbudzenia nią zainteresowania wśród konsumentów różnego typu. To również doskonały sposób na nawiązanie kontaktów z kontrahentami, którzy mogą bliżej poznać Twoją firmę z odmiennej perspektywy, utwierdzając się w przekonaniu, że współpraca z Tobą jest tym, czego szukali. Z tego też powodu rozpoznawalność marki jest kluczowa i przekłada się na skuteczność wszelkich działań marketingowych. Regularnie dodawane wpisy w mediach społecznościowych mają więc ogromną moc reklamy, wpływając także na to, jak Twoja firma będzie postrzegana w sieci i nie tylko. W Oxide zadbamy o pozytywny wizerunek Twojej marki dzięki profesjonalnemu prowadzeniu fanpege Twojej firmy.

Co robimy?

Zakładanie profilu na Facebook

Nasza oferta obejmuje zakładanie profilu dla firmy. Obecność w social mediach to obowiązkowy punkt marketingu dla każdego przedsiębiorstwa niezależnie od branży. Marketing na Facebooku produktów lub usług oferuje duże możliwości i przynosi wymierne korzyści.

Prowadzenie fanpage na Facebooku

W ofercie naszej agencji znajduje się prowadzenie profili dla firm usługowych i produkcyjnych. Pomagamy budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Docieramy z przekazem marketingowy do odpowiedniej grupy docelowej odbiorców.

 

W ofercie naszej agencji znajduje się także zakładanie i obsługa kampanii reklamowych i pełen marketing na Facebooku. Odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona kampania promocyjna w social mediach pozwalają dotrzeć z produktami i usługami Twojej firmy do odpowiedniej grupy odbiorców.

Marketing na Facebooku – skuteczna promocja Twojej firmy

Nie ulega wątpliwości, że media społecznościowe stały się bardzo ważnym elementem kampanii marketingowych firm, niezależnie od ich charakteru. Wynika to z tego, że prowadzenie firmowych profil daje szereg możliwości na skuteczną i wieloaspektową promocję marki, co z kolei zapewnia firmie szybki i dynamiczny rozwój. To doskonałe narzędzie budowania pozytywnego wizerunku marki, jej prestiżu i rozpoznawalności.

Marketing na Facebooku – szereg możliwości skutecznej reklamy

Marketing na Facebooku w zależności od potrzeb, wyznaczonych celów marketingowych oraz specyfiki danej firmy może przybierać różne formy. Najważniejsze jest to, aby promocja marki odbywała się w sposób ciekawy, angażujący i z odpowiednim wyczuciem, by prowadzona przez nas kampania reklamowa nie była nachalna i zniechęcająca konsumentów do dalszej interakcji.

Posty na Facebooku mogą stanowić nie tylko merytorycznie wartościowe wpisy tekstowe, ale mogą również przybrać formę atrakcyjnych zdjęć czy materiałów wideo, które pobudzają wyobraźnię łącząc w sobie wysokiej jakości content z walorami estetycznymi obrazu. Daje to naprawdę wiele możliwości na przedstawienie swoją oferty, promowania nowych produktów i usług, przybliżenie zasady ich działania, ale także na pokazania z różnych perspektyw funkcjonowania Twojej firmy. Zachęcisz w ten sposób konsumentów regularnego śledzenia aktywności marki, dając im mnóstwo interesujących i przydatnych treści, budując przy tym swoją renomę i pozyskując zaufanie wśród klientów i kontrahentów.

Zakładanie i prowadzenie fanpage na Facebooku

Założenie firmowego konta w social mediach na Facebooku jest relatywnie łatwe. Problemy pojawiają się podczas tworzenia treści. Nasi specjaliści opracowują wartościowy content profilu – wszystko po to, aby był on maksymalnie atrakcyjny dla odbiorców. Pojawiające się posty powinny być nie tylko reklamą. Jeśli będziemy nachalnie promować produkty oraz usługi, to użytkownicy portalu szybko zrezygnują z obserwowania naszej strony. Tworzymy wpisy, które są przydatne, a jednocześnie interesujące. Badamy, co interesuje członków danej społeczności. Dopasowujemy treści do specyfiki konkretnej branży.

Stale mierzymy efektywność naszej pracy, dzięki czemu rozwijamy profile firmowe klientów. Głównym celem jest to, aby zwiększyć poziom sprzedaży. Aktywność w mediach społecznościowych ma również ogromny wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego fanpage na Facebooku powinien być prowadzony przez osoby doświadczone oraz wykwalifikowane. Tutaj nie można pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd.

prowadzenie facebooka
prowadzenie fanpage

Kompleksowa obsługa fanpage firmowego

Prowadzenie social media a także fanpage na facebooku firmy wymaga rozsądnego doboru materiałów reklamowych. Możliwości jest wiele, co znacząco ułatwia to zadanie. Dbamy nie tylko o jakość postów, ale również udostępnianych zdjęć, czy też materiałów wideo. Profil w mediach społecznościowych musi być spójny, a jednocześnie oryginalny. Ważne jest to, aby wzbudzał on w odbiorcy pozytywne emocje. Detale odgrywają bardzo ważną rolę.

Stosowanie różnorodnych form promocji przedsiębiorstwa sprawia, że użytkownik chętnie śledzi aktywność marki. Zwiększa to prawdopodobieństwo tego, że skorzysta on z jej oferty.

Prowadzenie konta firmowego na Facebooku

Profil firmowy w mediach społecznościowych oraz na Facebooku wymaga stałego kontaktu z użytkownikami. Warto jest odpowiadać na pytania, czy też komentarze. W ten sposób buduje się silną więź z odbiorcami. Nie należy pozostawiać wiadomości bez odpowiedzi, ponieważ negatywnie wpływa to na wizerunek przedsiębiorstwa.

Oczywiście trzeba liczyć się nie tylko z pozytywnymi komentarzami, ale również krytyką. Nasze usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę, a także wieloletnią praktykę. Wyróżnia nas rzetelność, fachowość oraz terminowość. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas profile na Facebooku były systematycznie aktualizowane. Doskonale wiemy, jak zdobyć sympatię oraz uznanie odbiorców, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych.

prowadzenie facebooka firmowego

Facebook w liczbach

Dlaczego warto promować się Fb Ads

0
milionów aktywnych użytkowników w Polsce
0
+
użytkowników loguje się w nim codziennie
0
+
godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

Dlaczego My?

Agencja Facebook

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić prowadzenie profilu Facebook?

Porozmawiajmy o szczegółach