Profesjonalne Prowadzenie Instagrama

Bądź widoczny w Social Mediach

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zakładanie i prowadzenie profilu na Instagramie

Wciąż rośnie liczba użytkowników Internetu korzystających na co dzień z jego dobrodziejstw w różnym celu. W dzisiejszych czasach wirtualny świat stał się nieodłącznym elementem rzeczywistości. W związku z czym media społecznościowe takie, jak Instagram zyskały niezwykłą siłę przekazu, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Dlatego obecność firmy na Instagramie jest we współczesnych realiach niezwykle ważna, ponieważ umożliwia skuteczną kampanię marketingową, zapewniającą firmie sukces – rozwój i rosnące zyski. Pozwala: zdobyć prestiż;  budować wizerunek marki; dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów; wzbudzić zaufanie; oryginalnie promować firmę; nawiązać kontakt i budować relacje z klientami.

Niemniej jednak samo założenie konta na Instagramie nie przyniesie sukcesu. Na niego trzeba zapracować. Do tego potrzebna jest odpowiednia strategia działania dostosowana do specyfiki danej firmy. Prowadzenie Instagrama firmowego wymaga rzetelności i systematyczności. Dlatego warto to zlecić profesjonalistom, którzy mają w tym zakresie bogate doświadczenie i podejmowane przez nich działania są skuteczne.

Firmowe konto na Instagramie, aby odniosło sukces i powiększało liczbę followersów musi: być niezwykle atrakcyjne wizualnie; wyróżniać się stylem prezentacji treści; być odpowiednio zoptymalizowane np. poprzez dobór odpowiednich hashtagów; zawierać interesujące posty systematycznie publikowane; opierać się na merytorycznym kontakcie z fanami-Klientami.

reklama internetowa dla firm

Strategie marketingowe
dla Instagrama

promocja firmy

prowadzenie profilu
na Instagramie

agencja interaktywna

Skuteczna reklama
na Instagramie

Jak to robimy?

 

Profesjonalne Prowadzenie Instagrama dla Twojej Firmy

Naszą Agencję Social Media tworzą kreatywni profesjonaliści niebojący się wyzwań, którzy posiadają, między innymi, bogate doświadczenie w prowadzeniu kont firmowych na Instagramie. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów z Krakowa, ale również z całej Polski. Gwarantujemy rzetelność i najwyższą jakość usług.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z mocy mediów społecznościowych oraz potrafimy ją skutecznie wykorzystywać do promocji marki. Dbamy o systematyczną publikację atrakcyjnie wizualnych postów, dostosowanych do potencjalnych ich odbiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas konto firmowe na Instagramie było dopracowane pod każdym względem oraz wzbudzało ciekawość i przyciągało uwagę skutecznie budując wciąż powiększające się grono swoich odbiorców – followersów.

Bez wątpienia Instagram dla firm musi być prowadzony w sposób profesjonalny w oparciu o odpowiednio przygotowaną strategię działania, dostosowaną do specyfiki firmy oraz ukierunkowaną na realizację określonych zadań. Wówczas pieniądze przeznaczone na ten cel są wydawane rozsądnie i stanowią doskonała inwestycję w rozwój firmy. Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem Instagrama obejmującym takie czynności, jak choćby:

marketing internetowy dla firm

Strategie dopasowane do
rzeczywistych potrzeb firmy

agencja reklamowa kraków

Wartościowe i angażujące treści,
które wzbudzą zainteresowanie

reklama internetowa

Stały monitoring skuteczności
podejmowanych działań

reklama

Opieka profesjonalistów 
nad utworzonym profilem

content marketing

Analizę potrzeb followersów
aby dostosować styl postów do ich oczekiwań

agencja social media

Stały kontakt z odbiorcami
min. śledzenie i odpowiadanie na komentarze

Co zyskasz zlecając nam prowadzenie Instagrama?

Wiemy, że reklama na Instagramie może zdziałać cuda. Atrakcyjne i wzbudzające zainteresowanie posty ocieplają wizerunek marki i budują jej prestiż. Nie ulega więc wątpliwości, że profesjonalne prowadzenie Instagrama przynosi firmie szereg wymiernych korzyści. Pozwala ją zaprezentować w sposób niezwykle oryginalny i atrakcyjny wizualnie. Działania te skutecznie promują firmę na szeroką skalę oraz zdobywają coraz większa liczbę Klientów – zaangażowanych followersów, stających się również ambasadorami marki.

Ponadto reklama na Instagramie zwiększa widoczność firmy w sieci oraz wpływa na intensyfikację ruchu choćby na firmowej stronie, czy sklepie internetowym. Stwierdzenie, że reklama jest dźwignią handlu jest niezwykle prawdziwe w przypadku mediów społecznościowych. Są one bardzo cennym narzędziem marketingowym, którego trzeba jedynie umiejętnie wykorzystać. Wówczas obecność na Instagramie zwiększa rozpoznawalność firmy, sprzyja jej rozwojowi oraz budowaniu jej prestiżu, zdobywa Klientów oraz zwiększa generowane przez nią zyski.

Zlecając naszej agencji Social Media prowadzenie Instagrama otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości oraz skuteczności podejmowanych przez nas działań. Dbamy o szczegóły oraz niezwykle cenimy sobie profesjonalizm w każdym względzie. To pozwala nam na efektywną pracę oraz skuteczną realizację wyznaczonych i oczekiwanych celów. Dajemy więc naszym Klientom 100% pewność, że inwestowane przez nich pieniądze są rozsądnie wydawane i przełożą się na sukces ich firmy.

instagram followersi

Zaangażowanie followersów

 Wysokie zaangażowanie followersów – dbamy o to, aby cyklicznie dostarczać treści, które zachęcają użytkowników Instagrama do aktywności w formie pozostawienia komentarza, udostępnienia czy polubienia posta. Każdy komentarz, czy też like zwiększa zasięg firmowego profilu na Instagramie.

 

marketing w Social Mediach

Realizuj cele biznesowe

Osiągaj zamierzone cele – konto na Instagramie pozwala nie tylko pozyskać potencjalnych klientów, zwiększyć ruch na stronie czy sklepie internetowym. Dzięki niemu można także wypromować nowy produkt, czy też usługę oraz zwiększyć sprzedaż.

 

marketing internetowy kraków

Rozpoznawalność Firmy

Budowanie pozytywnego wizerunku marki – wpisy w mediach społecznościowych mają ogromny wpływ na to, jak będą postrzegać nas klienci, potencjalni klienci, czy też kontrahenci. A to przekłada się na zyski dla firmy.

 

Instagram – sposób na oryginalne przedstawienie firmowej oferty

Media społecznościowe są niezwykle skutecznym narzędziem zwiększającym rozpoznawalności marki. Trzeba je tylko właściwie wykorzystać aby efektywnie realizowały zamierzone cele. Kampanie reklamowe na Instagramie mają wiele zalet. Między innymi pozwalają w niezwykle atrakcyjny sposób przedstawić ofertę w zasadzie każdej firmy, niezależnie od jej specyfiki.

Większy prestiż i lepsza widoczność w sieci

Bez wątpienia odpowiednio zaplanowany marketing w sieci przynosi firmie szereg korzyści. Prowadzenie Instagrama w sposób profesjonalny pozwala budować prestiż firmy. Atrakcyjne wizualnie posty przyciągają uwagę potencjalnych klientów, skłaniając ich do śledzenia konta. Przynoszą popularność, a co za tym idzie – renomę. Firma i jej usługi jest pozytywnie kojarzona, co sprzyja jej promocji i kreowaniu jej wizerunku.

Obecność firmy na Instagramie zwiększa jej rozpoznawalność w sieci. Uzyskana popularność i zaangażowanie followersów jest doskonałą reklamą marki. Ponadto wzrost zainteresowania profilem na Instagramie wpływa również na zwiększoną liczbę odwiedzin sklepu internetowego czy strony firmowej.

Oryginalny sposób prezentacji oferty firmy

Instagram jest ukierunkowany na atrakcyjne wizualnie posty. Daje tym samym możliwość na przedstawienie oferty firmy w kreatywny sposób – ukazania jej drugiego „ja”. Posty mogą więc dotyczyć humorystycznej prezentacji firmy „od kuchni” czy stanowić oryginalną formą prezentacji oferowanych przedmiotów prowadzonego sklepu internetowego – inspirującą i zachęcającą do zakupu. Możliwości jest mnóstwo – kwestia wyobraźni, specyfiki firmy i celów, jakie chce osiągnąć. Aby profil zyskał popularność musi się wyróżniać i wzbudzać zainteresowanie. Ważne jest więc opracowanie określonego stylu i charakteru publikowanych postów oraz ich systematyczne umieszczanie, by fani wciąż byli zachęcani do śledzenia profilu.

Budowanie relacji z klientami

Prowadzenie Instagrama pozwala na tworzenie relacji z fanami profilu – potencjalnymi klientami, dzięki odpowiedziom na ich komentarze. Reakcje followersów na publikowane posty dostarczają cennych informacji dotyczących potrzeb i oczekiwań wobec oferowanych usług i towarów danej firmy. To z kolei pozwala nie tylko ofertę, ale także sposób jej prezentacji dostosować do tych wymogów.

Kampanie reklamowe na Instagramie – liczy się kreatywność i profesjonalizm

Prowadzenie Instagrama musi odbywać się w sposób profesjonalny by spełniał on swoje zadanie – skutecznie i efektywnie promował markę, a także budował jej wizerunek. Kampanie reklamowe na Instagramie powinny być ukierunkowane na realizację konkretnych celów i być prowadzone kompleksowo oraz rzetelnie. Muszą być również dostosowane do specyfiki branży, jej konkurencyjności oraz potrzeb i oczekiwań klienta. Kreatywne podejście do tematu pozwala w pełni wykorzystywać moc Instagramu oraz zwiększać efektywność podejmowanych działań. W związku z czym warto postawić na profesjonalizm choćby agencji interaktywnych doświadczonych w prowadzeniu profili na Instagramie.

 

 

Social Media w liczbach

Dlaczego warto pokazać firmę na Instagramie

0
procent aktywnych użytkowników w Polsce
0
+
procent użytkowników Instagrama stanowią osoby w wieku 18-34 lata
0
+
godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

Dlaczego My?

Agencja Facebook

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić prowadzenie konta Instagram?

Porozmawiajmy o szczegółach