Dowiedz się więcej o nas

Poznaj kilka faktów o naszej firmie

Radość

Dbamy o swoje pozytywne nastawienie do pracy i życia. Robimy wszystko, by być dumnym z tego co i gdzie razem tworzymy. Wspólnie celebrujemy sukcesy.

Relacje

Budujemy pozytywną, wspierającą atmosferę. Pomagamy sobie wzajemnie i czyścimy negatywne emocje. Zespół to ludzie, dlatego budujemy relacje, poprzez wspólne rozmowy, spotkania, imprezy, wyjazdy integracyjne.

Rozwój

Stawiamy na rozwój, dlatego uczestniczymy w szkoleniach, webinarach i konferencjach branżowych. Zdobywamy certyfikaty, pozyskujemy bardziej prestiżowe projekty. Dzielimy się wiedzą i własnymi spostrzeżeniami z innymi osobami w zespole.

Odpowiedzialność

Wychodzimy z założenia, że wszystko co robimy jest ważne i wartościowe, dlatego dbamy nie tylko o pozytywne realizacje, ale także o narzędzia, które służą do wykonywania naszych codziennych obowiązków, miejsce, w którym pracujemy i środowisko.
Nasze cele osiągamy w sposób moralny i skuteczny. Nie idziemy na łatwiznę. Jesteśmy ambitni! Odpowiadamy za sukces nasz i naszych klientów. Naszym zdaniem szczere i jasne intencje budują zaufanie między nami i wśród naszych klientów.

Proaktywność (Chce mi się!)

Firma to My, dlatego wszyscy angażujemy się w realizację projektów oraz promujemy nasze działania na zewnątrz. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań i produktów, które możemy proponować naszym klientom. Wspólnie pielęgnujemy nasze firmowe wartości z poszanowaniem wartości prywatnych.

0
lat doświadczenia w promocji firm z sektora MSP
0
+
promowanych przedsiębiorstw
0
+
promowanych produktów i usług

aktualna wiedza
certyfikowani specjaliści

jasne zasady rozliczeń
wiesz za co płacisz

wysoka jakość
kampanii – tańsze konwersje

Reklama Internetowa firm, produktów i usług

Porozmawiajmy o szczegółach