Spoty Reklamowe

Produkcja spotów i Marketing Video

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Spoty reklamowe – Produkcja filmowa

Promocja marki w Internecie powinna bazować na różnego typu kanałach dostosowanych do specyfiki danej firmy, jej oferty oraz jej potencjalnych klientów. Wówczas będzie skutecznie realizowała przyjęte cele marketingowe firmy. Im kampanie reklamowe są bardziej kreatywne oraz innowacyjne tym większa ich efektywność – wzbudzają pozytywne emocje przez co lepiej zapadają w pamięć. Pozwalają w niezwykle interesujący sposób zaprezentować firmę oraz jej ofertą. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że doskonałą formą promocji marki są różnego typu spoty reklamowe, które można wykorzystywać na wiele sposobów by skutecznie przyciągać uwagę konsumentów oraz tworzyć z nimi pozytywne relacje.
Nasza Agencja reklamowa Oxide  specjalizuje się, między innymi, w produkcji profesjonalnych spotów reklamowych do telewizji, kina lub Internetu. W zakresie naszych usług znajdują się również billboardy sponsorskie, czołówki, intra oraz animacje 2D i 3D. Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny by móc zaoferować mu spoty promocyjne dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań oraz specyfiki prowadzonej przez niego działalności. Oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco z trendami rynkowymi oraz stale analizujemy potrzeby współczesnych konsumentów. Możemy więc zagwarantować Ci, że dzięki naszym spotom reklamowym Twoja firma będzie lepiej rozpoznawalna, wzbudzi zainteresowanie swoją ofertą i zwiększy swoją renomę zyskując przewagę nad konkurencją.

reklama internetowa dla firm

Spoty Telewizyjne

promocja firmy

Spoty Internetowe

agencja interaktywna

Spoty Kinowe

Jak to robimy?

Produkcja spotów reklamowych dla firm

Nasz zespół lubi wyzwania oraz ceni sobie profesjonalizm i kreatywność. W naszej Agencji Oxide produkcja spotów reklamowych jest kompleksowa, rzetelna i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zlecając nam produkcję spotu promocyjnego masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie na każdym jej etapie. Zajmujemy się tworzeniem spotów reklamowych począwszy od przygotowania scenariusza i tworzenia kreatywnych koncepcji po pełny montaż filmów. Zapewniamy pełną organizację produkcji filmowej oraz realizację postprodukcji filmowej, montaż i udźwiękowienie filmów. Nasza oferta obejmuje również obsługę kanału YouTube.

Produkcja spotów reklamowych w wykonaniu Oxide bazuje na właściwie zaplanowanej kampanii reklamowej i mediów służących do promocji firmy. Cały czas jesteśmy w kontakcie z naszymi Klientami by móc w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Lubimy sięgać po innowacyjne rozwiązania, dzięki którym spoty promocyjne Twojej firmy zyskują na atrakcyjności i sile przekazu. Nasze spoty reklamowe służą efektywnemu budowaniu spójnego wizerunku Twojej firmy, a także są doskonałym narzędziem komunikacji miedzy nią a jej potencjalnymi klientami. Dlatego warto inwestować w tego rodzaju promocję. Działamy na jasnych zasadach. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z całego kraju, którzy sięgają po różne formy promocji swojego biznesu by budować swój prestiż, zwiększyć rozpoznawalność i pokonać konkurencję w branży.

marketing internetowy dla firm

PRZYGOTOWANIE SCENARIUSZY

kampania reklamowa

POSTPRODUKCJA FILMOWA

agencja reklamowa kraków

PLANOWANIE KAMPANII REKLAMOWYCH

reklama

TWORZENIE KONCEPCJI KREATYWNYCH

reklama internetowa

MONTAŻ FILMÓW

promocja firmy

PLANOWANIE MEDIÓW

content marketing

ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ

agencja social media

UDŹWIĘKOWIENIE FILMÓW

marketing

OBSŁUGA KANAŁU YOUTUBE

Co zyskasz?

Spot reklamowy – skuteczna forma promocji

Coraz więcej firm uwzględnia spoty reklamowe w swoich kampaniach marketingowych. Dynamicznie rozwijający się rynek zmusza przedsiębiorców do wykorzystywania różnych kanałów reklamy by wzbudzić zainteresowanie swoją ofertą wśród konsumentów, których wymagania i oczekiwania rosną wobec oferty firm. Tworzone przez nas profesjonalne spoty promocyjne zapewnią Twojej firmie szereg korzyści:

 • większy prestiż;
 • efektywne budowanie wizerunku marki;
 • wywołają pozytywne emocje oraz zapadną w pamięć, co wpłynie na zwiększenie zainteresowania Twoją oferta;
 • w atrakcyjny sposób przedstawią ofertę Twojej firmy;
 • wzbudzą zainteresowanie wśród konsumentów, co pozyska nowych klientów i przełoży się na wzrost sprzedaży;
 • pozwolą budować stałe relacje z klientami;
 • zwiększą rozpoznawalność marki;
 • pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji;
 • będą budować spójny obraz Twojej firmy podkreślając jej profesjonalizm i nowoczesność;
 • umożliwiają dotarcie do szerokiego grona Twoich potencjalnych klientów.

Zadbaj o wieloaspektową promocję Twojej firmy. Odnieś sukces w branży, pokonaj konkurencję i zapewnij firmie dynamiczny rozwój generujący większe zyski. Wystarczy, że zlecisz nam produkcję spotu promującego Twoją firmę, a z całą pewnością się nie zawiedziesz. Gwarantujemy najwyższa jakość świadczonych przez nas usług, czego dowodem są liczne rekomendacje. Dzięki naszym spotom promocyjnym Twoja firma podbije rynek pokonując konkurencję. Postaw na nowoczesne rozwiązania i zaawansowane technologie.

spot promocyjny

Zapadające w pamięć

Skuteczna promocja marki powinna bazować na atrakcyjnych treściach reklamowych, które będą przyciągały uwagę konsumentów i wzbudzały ich zainteresowanie. Produkcja spotów promocyjnych w naszej agencji Oxide odbywa się w oparciu o dokładną analizę potrzeb Twojej firmy z uwzględnieniem jej specyfiki, a także potrzeb i oczekiwań jej potencjalnych klientów.

Stawiamy na kreatywność i wysoką jakość tworząc interesujące i kreatywne spoty reklamowe, które zapadają w pamięć przez co będą skutecznie promować Twoją firmę. Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w produkcji różnego typu filmów promocyjnych. Mamy doświadczenie w tym zakresie i gwarantujemy, że dzięki naszym spotom Twoja firma będzie lepiej rozpoznawalna, zyska prestiż i zaufanie wśród konsumentów. Filmy promocyjne reklamujące Twoją markę, które łatwo zapadają w pamięć, będą skutecznie budować wizerunek Twojej firmy podkreślając jej profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki nim wyróżnisz się i zyskasz przewagę nad konkurencją.

 

spot reklamowy

Wzbudzające emocje

Nie ulega wątpliwości, że zdecydowanie lepiej zapamiętywane są treści, które bazują na emocjach. Dzięki znajomości psychologicznych aspektów reklamy w naszej Agencji Oxide Kreatywne Efekty tworzymy skuteczne przekazy promocyjne. Znajomość rynku i potrzeb współczesnych konsumentów pozwala nam wejść z nimi w interakcję – przyciągnąć ich uwagę oraz efektywnie promować Twoją markę pozyskując jej szerokie grono klientów.

Wiemy jak poruszyć odbiorców filmu promocyjnego oraz skłonić ich do działania. Ważna jest by spoty reklamowe wzbudzały emocje, które skorelują je z daną marką. Muszą odpowiadać na potrzeby konsumentów. Tworzone przez naszą Agencję spoty reklamowe będą skutecznie realizowały zamierzone cele kampanii marketingowej Twojej firmy sprzyjając jej rozwojowi i zwiększając generowane przez nią zyski. Zapadające w pamięć oraz wzbudzające emocje spoty promujące Twoją markę będą pozytywnie wpływały na jej wizerunek wywołując określone reakcje wśród konsumentów.

produkcja spotów reklamowych

Budujące relacje

Różnego rodzaju kampanie marketingowe służą kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz budowaniu stałych relacji z jej klientami. Spoty reklamowe są niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym, oddziałującym na konsumentów w wieloraki sposób. Nasze filmy promocyjne wzbudzają emocję, przez co zapadają w pamieć i efektywnie promują markę.

Skuteczność spotów reklamowych zależy nie tylko od ich atrakcyjności ale również sposobu w jaki wchodzą w interakcję z konsumentem. Nasz agencja reklamowa Oxide Kreatywne Efekty zajmuje się produkcją różnego typu filmów reklamowych, dzięki którym będziesz mógł budować stałe relacje ze swoimi klientami. W ten sposób pozyskasz ich zaufanie i zwiększysz rozpoznawalność swojej marki. Odpowiednia pielęgnacja łączących Cię z klientem relacji zaowocuje dobrą współpracę. Zyskasz prestiż i uznanie, co jest kluczowe by odnieść sukces w branży. Produkcja spotów promocyjnych z Oxide to gwarancja wysokiej jakości, profesjonalizmu i skutecznej promocji Twojej firmy.

Nasze Realizacje

Klient: Malinowe Hotele

Spot reklamowy dla Medical SPA Malinowe Hotele 

Klient: Car Master Dealer Range Rover

Film produktowy promujący model Range Rover Evoque

Klient: Mokate

Spot promujący markę Mokate Latte

Spoty reklamowe i wideo marketing

Bez wątpienia odpowiednia promocja firmy determinuje jej sukces w branży. Stwierdzenie, że reklama jest dźwignią handlu nie traci na aktualności, wręcz przeciwnie zyskuje na sile szukając najbardziej efektywnych kanałów reklamy.

Promocja firmy aby realizowała wyznaczone cele marketingowe powinna bazować na kompleksowej kampanii reklamowej korzystającej z różnych środków przekazu by dotrzeć z ofertą do jak największego grona potencjalnych odbiorców. Dzięki różnorodnym formom promocji zwiększa się rozpoznawalność marki, wzbudza się zainteresowanie konsumentów, a także ich zaufanie. To idealny sposób by budować z nimi trwałe relacje. Jedną z możliwości na efektywną promocję Twojej firmy są różnego typu spoty reklamowe oferowane przez naszą Agencję Oxide Kreatywne Efekty.

produkcja spotów reklamowych
produkcja reklam telewizyjnych

Produkcja spotów reklamowych na potrzeby kampanii reklamowch

Telewizja jest popularnym środkiem masowego przekazu wykorzystywanym do promocji marki. Reklama telewizyjna ma bardzo duży wpływ na kształtowanie postaw konsumenckich. Dzięki zastosowaniu dźwięku, obrazu i ruchu skutecznie oddziałuje na odbiorców. Budzi emocje i wywołuje konkretne reakcje konsumentów pobudzając ich do działania. Reklama w telewizji czy kinie cechuje się niewielkim kosztem przypadającym na jednego widza. W Agencji Oxide przygotujemy profesjonalny spot reklamowy telewizyjny bądź kinowy, który skutecznie będzie promował Twoją firmę.

Spot reklamowy w Social Mediach

Media społecznościowe rosną w siłę stale notując wzrost swoich użytkowników. Mają ogromny potencjał więc warto z nich korzystać, zwłaszcza z oferowanych przez nie form reklamy. Produkcja spotów reklamowych oferowanych przez naszą Agencję Oxide Kreatywne Efekty obejmuje więc również media społecznościowe. Dzięki tego typu filmom reklamowym w prosty i skuteczny sposób wypromujesz swoją markę. Firmy swoją obecność w sieci zaznaczają miedzy innymi tworząc swój fanpage na Facebooku, który umożliwia wykorzystywanie video w działaniach marketingowych na różne sposoby. Są to video posty oraz video reklamy. Facebook video post jest to forma posta, którego częścią jest nagranie video bądź pokaz slajdów w formie video. Zwykle jest to reklama kierowana do fanów na fanpag’u.

Z kolei Facebook cover video stanowi film reklamowy realizujący spersonalizowaną kampanię video, której zakres definiuje się w panelu Facebooka Ads. Facebook daje szereg możliwości na dostosowane reklamy wideo pod kątem wybranych aspektów (np. grupa docelowa, umiejscowienie, długość emisji). Mamy praktykę w tworzeniu spotów reklamowych w Social Mediach. produkcja spotów reklamowych w Oxide to profesjonalizm na najwyższym poziomie.

prowadzenie social media
spoty reklamowe

Reklama video do kampanii Ads na YouTube

YouTube to jedna z najbardziej popularnych stron o globalnym zasięgu i miliardowej społeczności, która generuje ogromną liczbę wyświetleń. Grzechem byłoby nie korzystać z jej potencjału. Spot reklamowy tworzony na potrzeby kampanii Google Adwords na YouTube pozwoli w sposób atrakcyjny zaprezentować ofertę Twojej firmy docierając do szerokiego grona jej potencjalnych odbiorców. W zależności od Twoich potrzeb i wyznaczonych celów marketingowych tworzymy różne formaty reklamowe wideo dostępne na YouTube, np.:

 • TrueView In-Stream – reklama video pojawia się na początku w środku i na końcu oglądanego materiału filmowego; spot reklamowy można pominąć po 5 sekundach oglądania;
 • Bumper Ads (reklama w przerywniku) – nie są one klikalne i mogą pojawić się przed oglądaniem materiału filmowego, w trwacie jego trwania bądź na końcu;
 • TrueView Discovery (TrueView In-Display) – reklama w postaci miniatury z filmiku z maksymalnie trzema linijkami tekstu.

Agencja Oxide – kompleksowa produkcja spotów reklamowych

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu różnego typu spotów reklamowych. Wyróżnia nas profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki naszym filmom promocyjnym Twoja firma zyska niezwykle atrakcyjną i efektywną reklamę zwiększającą jej renomę i pozyskującą zaufanie wśród konsumentów. Stawiamy na kreatywność i nowoczesność z gwarancją skuteczność naszych działań.

spoty reklamowe produkcja

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić spot reklamowy?

Porozmawiajmy o szczegółach