Reklama w wyszukiwarce Google

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google

Obecnie marketing internetowy jest jednym z najlepszych sposobów na dobycie rozpoznawalności sieci oraz zaprezentowanie użytkownikom internetu swoich usług. Agencja Oxide oferuje swoim klientom reklamy w wyszukiwarce, które sprawią, że ich witryna internetowa będzie odwiedzana jeszcze częściej. Reklama w wyszukiwarce może mieć kilka postaci. Tylko połączenie wszystkich z nich sprawi, że marketing będzie skuteczny i zainteresuje użytkowników.

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez Oxide jest kampania linków sponsorowanych możliwa do wykonania za pomocą Google Ads. Jej efektem jest ukazanie się linków do danej strony internetowej najwyżej w wynikach wyszukiwania. Choć nie są one organicznymi wynikami i wyszukiwania i opisane są informacją, że są reklamą, to i tak są w stanie zainteresować użytkowników. Innym sposobem na reklamę w wyszukiwarce jest tzw. remarketing. Pozwala on na pokazywanie reklam potencjalnym klientom, którzy już odwiedzili daną stronę internetową, ale jeszcze na niej niczego nie kupili. To sposób, aby przypomnieć im o niedokończonych zakupach lub przekonać do ich realizacji. Dobrym pomysłem oferowanym przez Oxide są także dynamiczne reklamy w wyszukiwarce. Są one dostosowane automatycznie do treści zawartych na stronie oraz wyszukiwanych przez użytkowników fraz kluczowych. Wymagają cierpliwości i poświęcenia, ale wykonuje się je szybciej niż tradycyjne kampanie, a ich efekty potrafią być naprawdę spektakularne.

reklama internetowa dla firm

Kampania linków
sponsorowanych

promocja firmy

Remarketing w wyszukiwarce
(RLSA)

agencja interaktywna

Dynamiczne reklamy
w wyszukiwarce

Jak to robimy?

Reklama w wyszukiwarce dla Twojej firmy

Wszystkie działania prowadzące do skutecznej reklamy w wyszukiwarce są kompleksowe, dzięki czemu promocja jest jeszcze skuteczniejsza. Jednym z fundamentów sukcesu jest odpowiedni dobór fraz kluczowych. Pomagamy klientom odpowiednio je dobrać tak, aby były zbieżne z tym, czego szukają klienci. Plusem oferowanych przez nas rozwiązań są także rozszerzenia reklam oraz ciekawe i merytoryczne reklamy tekstowe. Oxide skupia się na tym, aby wszystkie dostarczane treści miały najwyższą jakość. Nasz klient nie musi obawiać się o to, że nie będzie wiedział jakie efekty przynosi reklamy w wyszukiwarce. Ma on stały dostęp do pomiaru efektów, raportów. W razie potrzeby może on zapoznać się także z rekomendacjami naszych innych klientów, dla których przeprowadziliśmy skuteczne i efektywne kampanie Google Ads i wdrożyliśmy reklamy w wyszukiwarce.

Wiele Agencji zapomina o tym, że wszystkie działania powinny być nie tylko skupione na realizacji działań, ale także ekonomiczne. Nie mogą one zrujnować budżetu klienta ciągłymi zmianami i aktualizacjami. Główną zasadą działania Oxide jest budżet, który ma optymalny, jasny podział wydatków. Klient ma ciągłą kontrolę nad kosztami, a wszystkie wydatki są do jego wglądu. Co więcej, oferujemy także jasne zasady rozliczeń, które sprawiają, że nie ma wątpliwości, jakie koszty niesie ze sobą oferowana przez nas reklama w internecie.

Trzymanie się tych zasad i podstaw sprawia, że reklama jest skuteczna, ale także widać, jakie niesie ze sobą wyniki bez martwienia się o budżet marketingowy.

marketing internetowy dla firm

DOBÓR FRAZ KLUCZOWYCH

agencja reklamowa kraków

SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

reklama internetowa

ROZSZERZENIA REKLAM

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

promocja firmy

KONTROLA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

LINKI SPONSOROWANE -SKUTECZNA REKLAMA ADWORDS

Wielu klientów zastanawia się, czy reklama w wyszukiwarce naprawdę jest konieczna. Agencja Oxide zdecydowanie zachęca do skorzystania z tego rozwiązania, gdyż niesie ono ze sobą następujące korzyści:

  • Wzrost liczby klientów — nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że im bardziej firma będzie widoczna w internecie, tym więcej klientów zyska. Kampania linków i reklamy tekstowe zwiększą ruch na stronie, a część użytkowników może się zamienić w klientów. Może się wydawać, że same odwiedzenia witryny nie zmienią nic w ilości klientów. Jednak to najlepsza szansa, by zainteresować kogoś swoimi produktami i usługami. Daje to też ogromne szanse, by dany użytkownik odwiedził stronę ponownie.
  • Wyprzedź konkurencję — reklama prezentowana w wyszukiwarkach to świetny sposób, by stać się bardziej widocznym i wyróżnić się spośród podobnych firm z danej branży. Kompleksowa reklama oraz dobrze prowadzone kampanie to sposób na pokonanie konkurencji. Przykładem może być chociażby remarketing. Jeśli klient odwiedza stronę i naszą, i konkurencji to większe prawdopodobieństwo, że wróci do tej firmy, której reklama pokaże mu się ponownie w wyszukiwarce.
  • Jasne zasady płatności — wiele form i przedsiębiorców martwi się, że reklamy będą nieskuteczne, a mimo to kosztowne. Oxide oferuje jasne zasady płatności. Klient ponoszący koszta musi być zadowolony, a reklama musi przynosić realne efekty. Jasne zasady rozliczeń sprawiają, że nie ma obaw, że będzie się płacić za coś, co nie działa.
remarketing Kraków
Wzrost liczby klientów

Reklamy w wyszukiwarce szansą na zwiększenie liczby klientów oraz wzrost zainteresowania ofertą danej firmy. Wynika to z faktu, że potencjalny klient już po wypisaniu konkretnej frazy w wyszukiwarkę, jest „bombardowany” informacjami na temat danej firmy. Reklama pojawia się jako linki sponsorowane na górze w wynikach wyszukiwania. To pierwsza szansa na to, by kliknąć link prowadzący do danej witryny. Do odwiedzenia strony internetowej, a także sfinalizowania zakupów może zachęcić także remarketing. Wielu klientów bardzo często ma wątpliwości, czy dokończyć dane zakupy, czy też dokonać ich na innej stronie. Remarketing, czyli pokazywanie reklam klientom, którzy już odwiedzali daną stronę, jest szansą na przekonanie ich do zrobienia zakupów, czy też skorzystania z usług danej firmy. Agencja Oxide oferuje kompleksową kampanię składającą się z kilku kroków, które sprawiają, że koszta promocji przekuwają się w realny wzrost liczby klientów i większy ruch na stronie internetowej.

 

 

Google ads
Wyprzedź konkurencję

Obecnie użytkownik internetu jest z każdej strony otaczany informacjami na temat różnych produktów i usług. Jeżeli usługodawca lub sprzedawca chcą wypromować swoje produkty i usługi, musi wyróżnić się spośród konkurencyjnych firmy działających w danej branży. Jednym ze sposobów, by to osiągnąć, jest skuteczna reklama w wyszukiwarce. Przykładem mogą być linki sponsorowane. Wybiją się one nad strony internetowe konkurencji, gdyż będą znajdować się jeszcze wyżej w wynikach wyszukiwania. Informacje na temat danej firmy będą docierać do klienta z każdej strony w formie linków, reklam tekstowych oraz reklam dynamicznych w wyszukiwarce i kampanii Google Adwords. Ponadto dobrze dobrana i przekazana reklama świadczy o profesjonalizmie firmy oraz dbałości do klienta. Reklama powinna być bowiem odpowiedzią na jego potrzeby, nie powinna być ani nachalna, ani nieadekwatna do działalności użytkownika w sieci. Takie cechy reklamodawcy pozwolą mu się wyróżnić na tle konkurencji.

Google adwords
Jasne zasady płatności

Jedną z korzyści wynikających z korzystania z reklamy w wyszukiwarce wykonywanej przez Agencję Oxide są jasne zasady płatności niebudzące żadnych wątpliwości i adekwatne do osiąganych wyników. Zasady te są przedstawiane już na początku współpracy. Są one ściśle związane z zakresem świadczonych usług oraz osiąganymi wynikami. Naszą zaletą jest także stały pomiar efektów, jakie przynoszą wdrażane przez nas rozwiązania jak reklamy tekstowe, remarketing, kampanie Adwords, czy linkowania. Ponadto nasi klienci mają stały dostęp do raportów, które są efektem pomiarów prowadzonych na rozwiązaniach. Warto też dodać, że wszystkie spostrzeżenia i pomiary efektów nie mają tylko wartości informacyjnej. Służą one do tego, by ułatwić decyzję dotyczące tego, jakie działania dalej prowadzić, z których się wycofać, jakie wdrożyć, a jakie zastąpić innymi. Podsumowując, wszystkie koszty są jasne i adekwatne do prowadzonych działań, a klient ma świadomość, za co płaci. W każdej chwili ma także dostęp do raportów, by móc ocenić efekty.

Kampania w wyszukiwarce w Certyfikowanej Agencji Adwords

Profesjonalne prowadzenie Kampanii AdWords

Profesjonalne prowadzenie Kampanii AdWords wymaga doświadczenia oraz umiejętności doboru treści reklamowych do profilu potencjalnego klienta. Po pierwsze wdrożenie kampanii powinno rozpocząć się od analizy usług i produktów oferowanych przez daną firmę. To pierwszy krok do tego, by określić, do kogo powinna być kierowana reklama. Klient, użytkownik sieci celem wszystkich działań. Reklamy mają go zachęcić do odwiedzenia witryny i skorzystania z oferty. Kolejny krok to odpowiedni dobór reklam. Skuteczna kampania Adwords powinna skupiać się na tym, aby reklama w wyszukiwarce była różnorodna, ale jednocześnie nienachalna. Powinna być ona tylko wskazaniem na to, czego klient aktualnie potrzebuje. Google daje wiele możliwości ciekawych reklam jak reklamy tekstowe, dynamiczne, kampania linków oraz powszechnie doceniany remarketing w wyszukiwarce. Prowadzenie kampanii na własną rękę może być trudne i skomplikowane, dlatego warto powierzyć je doświadczonej firmie, np. Agencji Oxide.

reklama google adwords
remarketing kraków

Dla kogo reklama w wyszukiwarce?

Wiele firm zastanawia się, czy dobrym pomysłem jest wybór reklamy w wyszukiwarce. Nie ma się co dziwić, w końcu mogą pojawić się wątpliwości, czy będzie działała ona skutecznie i nie pochłonie zbyt dużych nakładów finansowych. Reklamy w wyszukiwarce są przede wszystkim dla tych firm i osób, które chcą, by ich strona internetowa została wypromowana i zdobyła rozpoznawalność. Kolejnym argumentem, który przemawia za tym, że dany podmiot powinien skorzystać z takiego rodzaju reklamy, jest wyszukiwanie przez użytkowników usług i towarów w sieci. Teraz praktycznie każdy poszukuje informacji o towarach i usługach w sieci. Dlatego też reklama w wyszukiwarce sprawdzi się zarówno w przypadku usług lokalnych, jak i sklepów internetowych. Warto dodać także, że stosowane kampanie Adwords, reklamy tekstowe i wszelkie inne formy reklamy w wyszukiwarce są dla osób które chcą bardzo szybko pozyskać nowych klientów. Są one bowiem skuteczne, w odróżnieniu do pozycjonowania na efekty którego, często trzeba poczekać nawet kilka miesięcy.

Czy reklama Adwords jest skuteczna?

Głównymi celami reklamy jest przede wszystkim pozyskanie nowych klientów, wypromowanie marki oraz zdobycie popularności. Takie zadanie pełnią też reklamy Google Adwords. Jedna czy aby na pewno są one skuteczne? Jak najbardziej tak. Trzeba tylko pamiętać o kilku zasadach:

  • Kampania powinna być prowadzona we właściwy sposób — chodzi o to, że wszystkie działania powinny być dobrze przemyślane. Reklama powinna trafiać do odpowiedniej grupy klientów, a wybór formy reklamy musi być dobrany do świadczonych usług i sprzedawanych produktów.
  • Przed kampanią powinien być przeprowadzony research — dotyczy on zarówno konkurencji i danej branży, jak i potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą podobnych firm.
  • Skuteczność jest wynikiem cierpliwości i systematyczności — często firmy nie mają na tyle czasu i środków, by samodzielnie przeprowadzić kampanie. Dlatego może ją dla Państwa wykonać Oxide, czyli agencja interaktywna w Krakowie. Wtedy wszystkie działania będą prowadzone systematycznie i nieprzerwanie.
kampanie adwords Kraków
kolorystyka strony internetowej

Ile kosztuje reklama w Google Ads?

Reklamowanie własnej firmy w internecie za pomocą kampanii Google Ads wiąże się z kosztami, podobnie jak każdy inny rodzaj reklamy. Wysokość opłat związanych ze wdrożeniem kampanii zależy do kilku kwestii. Po pierwsze, koszty będą uwarunkowane tym, jakie rodzaje reklamy zostają wdrożone oraz jak wiele ich będzie. Nie trzeba ukrywać, że im będzie ich więcej, tym koszta będą wyższe. Koszt kampanii Google Ads zależy także od tego, czy reklamodawca wdroży ją sam, czy zdecyduje się na skorzystanie z usług agencji reklamowej. Jeżeli zrobi to sam, koszty być może będą mniejsze, ale monitorowanie wyników, elastyczna zmiana wdrażanych rozwiązań i końcowe efekty mogą nie być aż tak spektakularne. Koszt reklamy w Google Ads zależy także przede wszystkim od tego, czy użytkownicy klikną daną reklamę. Jest to chyba jeden z największych plusów tego rodzaju reklamy. Płaci się przecież za realną efektywność reklamy i zainteresowanie nią.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google i Certyfikowaną Agencją Adwords

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię w wyszukiwarce Google?

Porozmawiajmy o szczegółach