Reklama w Social Media

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Reklama w mediach społecznościowych – skuteczne promowanie Twojej firmy

  Social media to w dzisiejszych czasach prawdziwa druga rzeczywistość. Praktyka pokazuje, że do wielu potencjalnych klientów jest w nich nawet o wiele łatwiej dotrzeć, niż za pośrednictwem tradycyjnych kanałów komunikacyjnych. Nic więc dziwnego, że firmy starają się zaistnieć również tam. Jednak by faktycznie przyciągnąć w ten sposób zainteresowanie, potrzebny jest wartościowy i interesujący kontent. Niewielu przedsiębiorców ma jednak czas, energię i pomysły na tego rodzaju stronę w social mediach. Tutaj wkraczamy my – poprowadzimy w mediach społecznościowych profesjonalny kanał Twojej firmy, który z całą pewnością zainteresuje odbiorców. Przeczytaj również: prowadzenie fanpage na Facebooku oraz prowadzenie profilu na Instagramie. Należy też pamiętać, że skuteczna reklama w mediach społecznościowych wymaga odpowiednio przemyślanej strategii marketingowej. Nasi eksperci od marketingu stworzą strategię specjalnie dla Ciebie, a my wprowadzimy ją w życie. Prowadzimy skuteczne kampanie marketingowe dla firm działających w każdym sektorze.

  reklama internetowa dla firm

  Strategie marketingowe
  w Social media

  promocja firmy

  prowadzenie kanałów
  w mediach społecznościowych

  agencja interaktywna

  Kampanie reklamowe
  w Social media

  Jak to robimy?

  Skuteczne kampanie Social Media

  Działamy wielotorowo – to wypróbowana i zdecydowanie najlepsza metoda dotarcia do możliwie jak największej grupy odbiorców. Podstawą naszej pracy jest stworzenie indywidualnie zaprojektowanej strategii marketingowej w social mediach. Wypracowanie takiej strategii wymaga nie tylko znajomości zasad marketingu, ale również gruntownej wiedzy o tym, jak działa rzeczywistość mediów społecznościowych. Jednym z używanych przez nas narzędzi są na przykład reklamy wideo, które pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Kampanie reklamowe w social mediach wymagają skutecznych tekstów reklamowych – tym zajmują się zatrudnieni przez nas utalentowani autorzy. Użycie angażujących odbiorcę banerów reklamowych pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę i skierować potencjalnych klientów do właściwej strony. Jednocześnie nasze działania cechuje przejrzystość. Współpracując z nami, masz na bieżąco dostęp do raportów, dzięki którym możesz dokładnie widzieć, w jaki sposób nasza praca przynosi dla Ciebie korzyść.

  marketing internetowy dla firm

  Strategie marketingowe
  w  Social Mediach

  agencja reklamowa kraków

  Skuteczne teksty reklamowe

  reklama internetowa

  Angażujące banery reklamowe

  reklama

  Reklamy video budujące wizerunek

  content marketing

  Kampanie remarketingowe
  w mediach społecznościowych

  agencja social media

  Monitoring działań i
  stały dostęp do raportów

  Co zyskasz przy współpracy z naszą agencją?

  Reklama w social mediach – co zyskasz?

  Przejrzystość współpracy jest jednym z największych atutów naszej firmy. W dziedzinie takiej jak reklama social media są doskonałym polem do działania, wprost stworzonym do tego, by skutecznie dotrzeć do odbiorów. Skuteczność to jednak nie wszystko. Nasi klienci doskonale wiedzą, co robimy, jak i dlaczego, oraz jakie korzyści to im przynosi. Na bieżąco udostępniamy raporty i analizy, które pozwalają weryfikować skuteczność prowadzonych przez nas działań. Współpraca z nami oznacza również przejrzysty system rozliczeń – dokładnie wiesz, za co płacisz. Budowanie świadomości marki to jeden z najważniejszych celów prowadzenia kampanii reklamowej. Co pierwsze przychodzi do głowy klientowi zapytanemu o sektor, w którym działasz? Jeżeli jest to między innymi Twoja firma, to znaczy, że stosujesz idealne strategie dotarcia do konsumentów. Jeżeli nie – to jest zadanie właśnie dla nas! Prowadzimy kampanie, które skutecznie i w wymierny sposób zwiększają świadomość marki i sprawiają, że Twoja firma jest o wiele bardziej rozpoznawalna.

  kampanie reklamowe facebook

  Jasne zasady rozliczeń

  Reklama w social media może wydawać się na pierwszy rzut oka czymś nieuchwytnym i trudnym do opisania w wymierny sposób. Jednak doświadczenie pokazuje, że tak nie jest. Dzisiejszy internet to duży wybór narzędzi analitycznych, które pozwalają na dokładne określenie skutków, każdego, nawet najdrobniejszego naszego posunięcia w sieci. Jednak aby korzystać z nich w pełni, konieczna jest fachowa wiedza – to właśnie zapewniamy naszym klientom. Współpracując z nami, dostajesz gwarancję przejrzystości i możliwość sprawdzenia skuteczności naszych działać w taki sposób, że dokładnie wiesz, na co idą Twoje pieniądze. Na bieżąco masz dostęp do raportów i analiz, dzięki którym dokładnie zobaczysz, w jaki sposób prowadzona przez nas dla Ciebie kampania przyczynia się do zwiększenia zainteresowania marką. Jednocześnie ważna jest dla nas przejrzystość finansowa – metody rozliczenia z naszymi klientami są zawsze jasne i zrozumiałe. Decydując się na współpracę z nami, już na starcie wiesz, ile zapłacisz i jaki przyniesie to dla Ciebie skutek.

   

  facebook reklama

  Kampanie sprzedażowe

  Sprzedaż to w dzisiejszych czasach skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniej i dobrze przemyślanej strategii. Sposobem jej realizacji są kampanie sprzedażowe np. reklama na Instagramie, Facebooku czy Linkedinie. Kampanie takie to długofalowo rozplanowane działania, które pozwalają na osiągnięcie konkretnych, z góry zaplanowanych efektów, których celem jest jak największa sprzedaż danego produktu, lub usługi. Tego rodzaju kampanie stosuje się na przykład, wprowadzając nowy produkt na rynek, lub w celu zwiększenia sprzedaży produktu już na rynku obecnego. To, co wyróżnia dobrze zaprojektowaną kampanię sprzedażową, to jasno określone cele, dobrze zaplanowane strategie, które pozwalają te cele osiągnąć, precyzyjnie dobrane narzędzia – jak na przykład reklama w mediach społecznościowych, a także możliwość zweryfikowania osiąganych przy jej pomocy efektów. Przygotowanie profesjonalnej kampanii sprzedażowej wymaga współpracy wielu specjalistów w dziedzinie handlu, marketingu i reklamy. Często jest to kosztowny proces, który pozwala jednak wymiernie zwiększyć zyski ze sprzedaży.

  marketing w Social Mediach

  Budowanie świadomości marki

  Świadomość marki jest jednym z kluczowych pojęć współczesnego marketingu. Oznacza ona to, czy potencjalni klienci są świadomi istnienia danej marki, czy potrafią skojarzyć ją z konkretnymi produktami i jakie skojarzenia ona budzi. Wbrew pozorom, świadomość marki jest kwestią całkowicie mierzalną i możliwą do ujęcia w konkretnych liczbach. Do jej badania używa się najczęściej ankiet, które uwzględniają kilka najważniejszych parametrów, takich jak rozpoznawanie marki danego produktu, czy też szybkość kojarzenia jej z określonym sektorem. Świadomość marki wśród potencjalnych klientów przekłada się w prosty sposób na sprzedaż, więc firmy dokładają wszelkich starań, by ją zwiększyć. Media społecznościowe są świetnym miejscem na przeprowadzenie kampanii, których celem jest właśnie powiększenie świadomości danej marki, do wyboru mamy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, Linkedinie i pozostałych social mediach. Dzięki nim bardzo łatwo jest dotrzeć do dużych i zróżnicowanych grup odbiorców. Prowadzenie skutecznych kampanii tego rodzaju, jest dziś jednym z głównych zadań, jakie stawia się przed internetowy marketingiem.

  Facebook w liczbach

  Dlaczego warto promować się w mediach społecznościowych

  0
  milionów aktywnych użytkowników w Polsce
  0
  +
  użytkowników loguje się w nim codziennie
  0
  +
  godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

  Dlaczego My?

  Agencja Social Media

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu