Reklama w Social Media

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Reklama w mediach społecznościowych – skuteczne promowanie Twojej firmy

Social media to w dzisiejszych czasach prawdziwa druga rzeczywistość. Praktyka pokazuje, że do wielu potencjalnych klientów jest w nich nawet o wiele łatwiej dotrzeć, niż za pośrednictwem tradycyjnych kanałów komunikacyjnych. Nic więc dziwnego, że firmy starają się zaistnieć również tam. Jednak by faktycznie przyciągnąć w ten sposób zainteresowanie, potrzebny jest wartościowy i interesujący kontent. Niewielu przedsiębiorców ma jednak czas, energię i pomysły na tego rodzaju stronę w social mediach. Tutaj wkraczamy my – poprowadzimy w mediach społecznościowych profesjonalny kanał Twojej firmy, który z całą pewnością zainteresuje odbiorców. Przeczytaj również: prowadzenie fanpage na Facebooku oraz prowadzenie profilu na Instagramie. Należy też pamiętać, że skuteczna reklama w mediach społecznościowych wymaga odpowiednio przemyślanej strategii marketingowej. Nasi eksperci od marketingu stworzą strategię specjalnie dla Ciebie, a my wprowadzimy ją w życie. Prowadzimy skuteczne kampanie marketingowe dla firm działających w każdym sektorze.

reklama internetowa dla firm

Strategie marketingowe
w Social media

promocja firmy

prowadzenie kanałów
w mediach społecznościowych

agencja interaktywna

Kampanie reklamowe
w Social media

Jak to robimy?

Skuteczne kampanie Social Media

Działamy wielotorowo – to wypróbowana i zdecydowanie najlepsza metoda dotarcia do możliwie jak największej grupy odbiorców. Podstawą naszej pracy jest stworzenie indywidualnie zaprojektowanej strategii marketingowej w social mediach. Wypracowanie takiej strategii wymaga nie tylko znajomości zasad marketingu, ale również gruntownej wiedzy o tym, jak działa rzeczywistość mediów społecznościowych. Jednym z używanych przez nas narzędzi są na przykład reklamy wideo, które pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Kampanie reklamowe w social mediach wymagają skutecznych tekstów reklamowych – tym zajmują się zatrudnieni przez nas utalentowani autorzy. Użycie angażujących odbiorcę banerów reklamowych pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę i skierować potencjalnych klientów do właściwej strony. Jednocześnie nasze działania cechuje przejrzystość. Współpracując z nami, masz na bieżąco dostęp do raportów, dzięki którym możesz dokładnie widzieć, w jaki sposób nasza praca przynosi dla Ciebie korzyść.

marketing internetowy dla firm

Strategie marketingowe
w  Social Mediach

agencja reklamowa kraków

Skuteczne teksty reklamowe

reklama internetowa

Angażujące banery reklamowe

reklama

Reklamy video budujące wizerunek

content marketing

Kampanie remarketingowe
w mediach społecznościowych

agencja social media

Monitoring działań i
stały dostęp do raportów

Co zyskasz przy współpracy z naszą agencją?

Reklama w social mediach – co zyskasz?

Przejrzystość współpracy jest jednym z największych atutów naszej firmy. W dziedzinie takiej jak reklama social media są doskonałym polem do działania, wprost stworzonym do tego, by skutecznie dotrzeć do odbiorów. Skuteczność to jednak nie wszystko. Nasi klienci doskonale wiedzą, co robimy, jak i dlaczego, oraz jakie korzyści to im przynosi. Na bieżąco udostępniamy raporty i analizy, które pozwalają weryfikować skuteczność prowadzonych przez nas działań. Współpraca z nami oznacza również przejrzysty system rozliczeń – dokładnie wiesz, za co płacisz. Budowanie świadomości marki to jeden z najważniejszych celów prowadzenia kampanii reklamowej. Co pierwsze przychodzi do głowy klientowi zapytanemu o sektor, w którym działasz? Jeżeli jest to między innymi Twoja firma, to znaczy, że stosujesz idealne strategie dotarcia do konsumentów. Jeżeli nie – to jest zadanie właśnie dla nas! Prowadzimy kampanie, które skutecznie i w wymierny sposób zwiększają świadomość marki i sprawiają, że Twoja firma jest o wiele bardziej rozpoznawalna.

kampanie reklamowe facebook

Jasne zasady rozliczeń

Reklama w social media może wydawać się na pierwszy rzut oka czymś nieuchwytnym i trudnym do opisania w wymierny sposób. Jednak doświadczenie pokazuje, że tak nie jest. Dzisiejszy internet to duży wybór narzędzi analitycznych, które pozwalają na dokładne określenie skutków, każdego, nawet najdrobniejszego naszego posunięcia w sieci. Jednak aby korzystać z nich w pełni, konieczna jest fachowa wiedza – to właśnie zapewniamy naszym klientom. Współpracując z nami, dostajesz gwarancję przejrzystości i możliwość sprawdzenia skuteczności naszych działać w taki sposób, że dokładnie wiesz, na co idą Twoje pieniądze. Na bieżąco masz dostęp do raportów i analiz, dzięki którym dokładnie zobaczysz, w jaki sposób prowadzona przez nas dla Ciebie kampania przyczynia się do zwiększenia zainteresowania marką. Jednocześnie ważna jest dla nas przejrzystość finansowa – metody rozliczenia z naszymi klientami są zawsze jasne i zrozumiałe. Decydując się na współpracę z nami, już na starcie wiesz, ile zapłacisz i jaki przyniesie to dla Ciebie skutek.

 

facebook reklama

Kampanie sprzedażowe

Sprzedaż to w dzisiejszych czasach skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniej i dobrze przemyślanej strategii. Sposobem jej realizacji są kampanie sprzedażowe np. reklama na Instagramie, Facebooku czy Linkedinie. Kampanie takie to długofalowo rozplanowane działania, które pozwalają na osiągnięcie konkretnych, z góry zaplanowanych efektów, których celem jest jak największa sprzedaż danego produktu, lub usługi. Tego rodzaju kampanie stosuje się na przykład, wprowadzając nowy produkt na rynek, lub w celu zwiększenia sprzedaży produktu już na rynku obecnego. To, co wyróżnia dobrze zaprojektowaną kampanię sprzedażową, to jasno określone cele, dobrze zaplanowane strategie, które pozwalają te cele osiągnąć, precyzyjnie dobrane narzędzia – jak na przykład reklama w mediach społecznościowych, a także możliwość zweryfikowania osiąganych przy jej pomocy efektów. Przygotowanie profesjonalnej kampanii sprzedażowej wymaga współpracy wielu specjalistów w dziedzinie handlu, marketingu i reklamy. Często jest to kosztowny proces, który pozwala jednak wymiernie zwiększyć zyski ze sprzedaży.

marketing w Social Mediach

Budowanie świadomości marki

Świadomość marki jest jednym z kluczowych pojęć współczesnego marketingu. Oznacza ona to, czy potencjalni klienci są świadomi istnienia danej marki, czy potrafią skojarzyć ją z konkretnymi produktami i jakie skojarzenia ona budzi. Wbrew pozorom, świadomość marki jest kwestią całkowicie mierzalną i możliwą do ujęcia w konkretnych liczbach. Do jej badania używa się najczęściej ankiet, które uwzględniają kilka najważniejszych parametrów, takich jak rozpoznawanie marki danego produktu, czy też szybkość kojarzenia jej z określonym sektorem. Świadomość marki wśród potencjalnych klientów przekłada się w prosty sposób na sprzedaż, więc firmy dokładają wszelkich starań, by ją zwiększyć. Media społecznościowe są świetnym miejscem na przeprowadzenie kampanii, których celem jest właśnie powiększenie świadomości danej marki, do wyboru mamy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, Linkedinie i pozostałych social mediach. Dzięki nim bardzo łatwo jest dotrzeć do dużych i zróżnicowanych grup odbiorców. Prowadzenie skutecznych kampanii tego rodzaju, jest dziś jednym z głównych zadań, jakie stawia się przed internetowy marketingiem.

Facebook w liczbach

Dlaczego warto promować się w mediach społecznościowych

0
milionów aktywnych użytkowników w Polsce
0
+
użytkowników loguje się w nim codziennie
0
+
godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

Dlaczego My?

Agencja Social Media

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię w portalach social media?

Porozmawiajmy o szczegółach