Reklama w Gmailu

Bądź widoczny w sieci

lub zadzwoń: 504 296 096

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kampanie w Gmailu – Skuteczne kampanie w Google Ads

Z pewnością jest Ci znane powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak warto podkreślić, że skuteczność promocji marki zależy od wielu czynników. Liczy się nie tylko profesjonalizm, ale też kompleksowość działań prowadzonych na wielu obszarach. Strategia marketingowa powinna być dostosowana do specyfiki marki oraz korzystać z różnorodnych kanałów promocji i docierania do konsumentów. Reklama w gmailu jest jedną z możliwości efektywnej promocji Twojej firmy. Jest to element kampanii Google Ads (Adwords), która przyniesie Twojej marce szereg wymiernych korzyści. Nie czekaj – zadbaj o właściwą promocję swojej marki i podejmij współpracę z naszą Agencją Interaktywną Oxide.

Bazując na naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Twojej firmy skuteczną i profesjonalną reklamę marki emitowaną w najbardziej popularnym serwisie webmail Gmail, wyświetlanej w sposób nienachalny w skrzynce pocztowej odbiorcy i przypominającej klasyczną wiadomość email. Dzięki tego rodzaju Google Ads dotrzesz do szerokiego grona odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Reklama w gmailu oferuje atrakcyjną formę przekazu z możliwością różnorodnego targetowania odbiorców z płatnością za efekt (kliknięcie).

Skuteczna kampania Adwords w gmailu od Oxide to gwarancja najwyższej jakości usługi ze 100% skutecznością. Nie wierzysz – sprawdź nas. Już wiele firm nam zaufało i z pewnością Ty również się nie zawiedziesz. Postaw na kreatywność i wieloaspektową promocję marki sprzyjającej jej rozwojowi.

reklama internetowa dla firm

Reklama w
skrzynce mailowej

promocja firmy

Duża grupa
docelowych klientów

agencja interaktywna

Duże możliwości
targetowania odbiorców

Jak to robimy?

Profesjonalne reklamy w Gmail (GSP) – skuteczna promocja Twoje firmy

 

Cenimy sobie profesjonalizm na każdym etapie naszych działań. Dlatego w Oxide pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami by móc zaoferować im najbardziej optymalny marketing internetowy dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań skutecznie realizujący wyznaczone cele.

Reklama gmail od Oxide jest kompleksową usługą z gwarancją najwyższej jakości. Obejmuje ona między innymi takie działania, jak:

  • odpowiedni dobór formy reklamy uwzględniający specyfikę Twojej firmy;
  • tworzenia skutecznych tekstów reklamowych, banerów i wideo;
  • rekomendacje działań;
  • pomiar efektów i stały dostęp do raportów;
  • optymalizację budżetu i kontrola kosztów.

Oferujemy bezpieczeństwo i jasne zasady rozliczeń byś miał pewność, że inwestowane przez Ciebie pieniądze są odpowiednio wykorzystywane z korzyścią dla Twojej firmy. Reklama w Gmail jest niezwykle atrakcyjną i dającą szereg możliwości formą promocji marki, pozwalającą dotrzeć do konkretnych grup docelowych zgodnie z wybranymi kryteriami (np. demografia, lokalizacja, język, słowa kluczowe, itp.). Jest to również bardzo efektywne źródło pozyskiwania nowych Klientów. Kampania banerowa w Gmailu w Google Ads posiada wiele zalet, między innymi wymienić należy jej atrakcyjną formę przekazu i sposób rozliczeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz znajomości trendów rynkowych i podaruj swojej firmie profesjonalny i kompleksowy marketing internetowy od Oxide, dzięki któremu Twoja firma zacznie się dynamicznie rozwijać i generować większe zyski.

marketing internetowy dla firm

DOBÓR FORM REKLAMY

agencja reklamowa kraków

SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

reklama internetowa

TWORZENIE BANERÓW I VIDEO

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

promocja firmy

KONTROLA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

Zalety korzystania z reklamy w Gamilu

Decydując się na reklamę w wyszukiwarce oraz  kampanię Google Ads od Oxide w postaci reklamy emitowanej w serwisie webmail Gmail zapewnisz swojej firmie niezwykle efektywną promocję na szeroką skalę docierającą do określonej grupy docelowej – odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Nienachalna reklama w gmailu daje szereg możliwości dostosowania jej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także specyfiki danej firmy. Dzięki niej Twoja firma zyska niezwykle skuteczną formę reklamy sprzyjającą rozwojowi marki i budowaniu jej prestiżu.

Reklama gmail od Oxide, dzięki obecności w skrzynce mailowej potencjalnych klientów zapewni Twojej firmie wzrost zainteresowania marką. Warto również podkreślić, że odpowiednio opracowana kampania AdWords w Gmailu w połączeniu z unikalnymi i dobrze zoptymalizowanymi treściami przekładają się również na lepsze indeksowanie Twojej strony internetowej przez wyszukiwarkę Google. Reklama w gmailu zapewnia również wzrost wartościowego ruchu na stronie www. Dodatkowo ceniona jest za klarowne zasady rozliczeń – liczą się jedynie kliknięcia w reklamę. Płacisz jedynie za nie oraz za zarządzanie kampanią, którą możesz w różnorodny sposób dostosować do swoich potrzeb i chęci uzyskania określonych efektów marketingowych.

Agencja Interaktywna Oxide to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu, który został doceniony przez wiele firm. Z nami masz gwarancję 100% satysfakcji i skuteczności. Zachęcamy do współpracy. Podaruj swojej firmie kompleksową kampanię Google Ads w Gmailu.

remarketing Kraków

Wzrost liczby klientów

Obecność w skrzynce mailowej potencjalnych klientów.

Google ads

Większy ruch na Twojej stronie

Większa liczba klientów, unikalne i dobrze zoptymalizowane treści są lepiej traktowane przez wyszukiwarki internetowe

Google adwords

Jasne zasady płatności

Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę oraz za zarządzanie kampanią

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

Menu