Reklama w Gmail

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Gmail – Skuteczna reklama w mailu Google

Z pewnością jest Ci znane powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak warto podkreślić, że skuteczność promocji marki zależy od wielu czynników. Liczy się nie tylko profesjonalizm, ale też kompleksowość działań prowadzonych na wielu obszarach. Strategia marketingowa powinna być dostosowana do specyfiki marki oraz korzystać z różnorodnych kanałów promocji i docierania do konsumentów. Reklama w gmailu jest jedną z możliwości efektywnej promocji Twojej firmy. Jest to element kampanii Google Ads (Adwords), która przyniesie Twojej marce szereg wymiernych korzyści. Nie czekaj – zadbaj o właściwą promocję swojej marki i podejmij współpracę z naszą Agencją Interaktywną Oxide.

Bazując na naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Twojej firmy skuteczną i profesjonalną reklamę marki emitowaną w najbardziej popularnym serwisie webmail Gmail, wyświetlanej w sposób nienachalny w skrzynce pocztowej odbiorcy i przypominającej klasyczną wiadomość email. Dzięki tego rodzaju Google Ads dotrzesz do szerokiego grona odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Reklama w gmailu oferuje atrakcyjną formę przekazu z możliwością różnorodnego targetowania odbiorców z płatnością za efekt (kliknięcie).

Skuteczna kampania Adwords w gmailu od Oxide to gwarancja najwyższej jakości usługi ze 100% skutecznością. Nie wierzysz – sprawdź nas. Już wiele firm nam zaufało i z pewnością Ty również się nie zawiedziesz. Postaw na kreatywność i wieloaspektową promocję marki sprzyjającej jej rozwojowi.

reklama internetowa dla firm

Reklama w
skrzynce mailowej

promocja firmy

Duża grupa
docelowych klientów

agencja interaktywna

Duże możliwości
targetowania odbiorców

Jak to robimy?

Profesjonalny mailing reklamowy w Gmailu

Cenimy sobie profesjonalizm na każdym etapie naszych działań. Dlatego w Oxide pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami by móc zaoferować im najbardziej optymalny marketing internetowy dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań skutecznie realizujący wyznaczone cele.

Reklama gmail (GSP) od Oxide jest kompleksową usługą z gwarancją najwyższej jakości. Obejmuje ona między innymi takie działania, jak:

  • odpowiedni dobór formy reklamy uwzględniający specyfikę Twojej firmy;
  • tworzenia skutecznych tekstów reklamowych, banerów i wideo;
  • rekomendacje działań;
  • pomiar efektów i stały dostęp do raportów;
  • optymalizację budżetu i kontrola kosztów.

Oferujemy bezpieczeństwo i jasne zasady rozliczeń byś miał pewność, że inwestowane przez Ciebie pieniądze są odpowiednio wykorzystywane z korzyścią dla Twojej firmy. Reklama w Gmail jest niezwykle atrakcyjną i dającą szereg możliwości formą promocji marki, pozwalającą dotrzeć do konkretnych grup docelowych zgodnie z wybranymi kryteriami (np. demografia, lokalizacja, język, słowa kluczowe, itp.). Jest to również bardzo efektywne źródło pozyskiwania nowych Klientów. Kampania banerowa w Gmailu w Google Ads posiada wiele zalet, między innymi wymienić należy jej atrakcyjną formę przekazu i sposób rozliczeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz znajomości trendów rynkowych i podaruj swojej firmie profesjonalny i kompleksowy marketing internetowy od Oxide, dzięki któremu Twoja firma zacznie się dynamicznie rozwijać i generować większe zyski.

marketing internetowy dla firm

DOBÓR FORM REKLAMY

agencja reklamowa kraków

SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

reklama internetowa

TWORZENIE BANERÓW I VIDEO

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

promocja firmy

KONTROLA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

Zalety korzystania z reklamy w Gmailu

Decydując się na reklamę w wyszukiwarce oraz  kampanię Google Ads od Oxide w postaci reklamy emitowanej w serwisie webmail Gmail zapewnisz swojej firmie niezwykle efektywną promocję na szeroką skalę docierającą do określonej grupy docelowej – odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Nienachalna reklama w gmailu daje szereg możliwości dostosowania jej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także specyfiki danej firmy. Dzięki niej Twoja firma zyska niezwykle skuteczną formę reklamy sprzyjającą rozwojowi marki i budowaniu jej prestiżu.

Reklama gmail od Oxide, dzięki obecności w skrzynce mailowej potencjalnych klientów zapewni Twojej firmie wzrost zainteresowania marką. Warto również podkreślić, że odpowiednio opracowana kampania AdWords w Gmailu w połączeniu z unikalnymi i dobrze zoptymalizowanymi treściami przekładają się również na lepsze indeksowanie Twojej strony internetowej przez wyszukiwarkę Google. Reklama w gmailu zapewnia również wzrost wartościowego ruchu na stronie www. Dodatkowo ceniona jest za klarowne zasady rozliczeń – liczą się jedynie kliknięcia w reklamę. Płacisz jedynie za nie oraz za zarządzanie kampanią, którą możesz w różnorodny sposób dostosować do swoich potrzeb i chęci uzyskania określonych efektów marketingowych.

Agencja Interaktywna Oxide to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu, który został doceniony przez wiele firm. Z nami masz gwarancję 100% satysfakcji i skuteczności. Zachęcamy do współpracy. Podaruj swojej firmie kompleksową kampanię Google Ads w Gmailu.

remarketing Kraków
Wzrost liczby klientów

Reklama aby była skuteczna musi być atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oraz trafiać do określonej grypy odbiorców potencjalnie nią zainteresowanych. Wówczas nie wywołuje się w konsumentach poczucia osaczenia reklamą, która drażni i zniechęca. W Oxide specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych kampanii Google Ads emitowanych w serwisie webmail Gmail. Profesjonalnie przygotowana reklama w Gmailu jest nienachalna, a dzięki możliwości dostosowania jej do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki firmy jest niezwykle efektywna.

Poprzez obecność reklamy w skrzynce mailowej osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą w bardzo prosty sposób pozyskasz nowych klientów i kontrahentów. Ponadto reklama w Gmailu wpływa na wzrost rozpoznawalności marki i sprzyja budowaniu jej pozytywnego wizerunku. Reklama w Gmailu oferuje atrakcyjną formę przekazu, którą wykorzystujemy w 100% by zagwarantować skuteczność naszych działań. Nie czekaj więc i postaw na profesjonalną kampanię Google Ads w Gmailu od Oxide.

Google ads
Większy ruch na Twojej stronie

Zaletą reklamy w Gmailu jest przede wszystkim to, że daje ona szereg możliwości jej targetowania by trafiała do konkretnej grupy odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą. Dlatego na Twoją stronę trafiają osoby szukające określonej usługi czy towaru – musisz ich jedynie przekonać, że znaleźli dokładnie to, czego szukali. Warto przy tym podkreślić, że reklama marki za pomocą kampanii Google Ads w Gmailu pojawia się w skrzynce mailowej z oznaczeniem „reklama”.
Jeśli Twój potencjalny klient będzie zainteresowany Twoją ofertą kliknie w link w mail reklamowy i rozwinie treść by uzyskać więcej informacji dotyczących oferowanej usługi czy produktu. Z całą pewnością przełoży się to na wzrost wartościowego ruchu na Twojej stronie, zapewniającego Ci tym samym większą sprzedaż. Reklama w Gmailu od Oxide sprawi, że wzbudzisz zainteresowanie swoją ofertą oraz pozyskasz więcej klientów i kontrahentów. Zwiększony ruch na Twojej stronie wpłynie także pozytywnie na jej indeksowanie i budowaniu renomy marki.

Google adwords
Jasne zasady płatności

W Oxide działamy profesjonalnie gwarantując usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy jasne zasady rozliczeń by nasi Klienci wiedzieli za co płacą, a więc co dokładnie obejmuje dana usługa. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny oferując mu usługi dostosowane do jego potrzeb oraz oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań by maksymalizować efektywność kampanii Google Ads GSP w Gmailu przy jednoczesnej minimalizacji ponoszonych kosztów. A trzeba podkreślić, że opłata za reklamę w Gmailu jest naliczana tylko wtedy, gdy zostanie ona rozwinięta poprzez kliknięcie w nią.
Za samo wyświetlenie reklamy w skrzynce mailowej nie ponosi się żadnych opłat. W Oxide tworzymy efektywne reklamy w Gmailu na każdą kieszeń. Nie wierzysz sprawdź nas a przekonasz się, że profesjonalna i skuteczna reklama Twojej firmy nie wymaga dużego budżetu pod warunkiem, że będzie odpowiednio zoptymalizowana. Zaufało nam już wiele firm i są one najlepszą naszą rekomendacją. Teraz przyszedł czas na Ciebie.

Co to jest e-mail marketing?

E mail marketing jest określany jako forma marketingu bezpośredniego wykorzystująca do komunikacji pocztę elektroniczną. Służy on do tworzenia oraz rozwijania relacji z klientami, co ma zapewnić firmie wzrost sprzedaży oferowanych usług czy towarów. Największą zaletą tej formy marketingu jest jego elastyczność – możliwość dostosowania przekazu reklamowego do indywidualnych potrzeb. Aby móc w sposób niezwykle efektywny realizować wyznaczone cele marketingowe. Dzięki wysokiej personalizacji reklamy przesyłanej pocztą elektroniczną można odpowiednią wiadomość wysłać do właściwej grupy odbiorców – potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. E mail marketing pozwala tworzyć nienachalny przekaz reklamowy. A ten w sposób niezwykle efektywny będzie promował Twoją markę i budował relacje z klientami lub kontrahentami. Ponadto niewątpliwymi zaletami tej formy marketingu są niskie koszty, szybkość przekazu, możliwość weryfikacji skuteczności oraz dostosowania do potrzeb zarówno małych, jak i dużych firm.

e-mail marketing
mailing reklamowy

Czy mailing reklamowy jest skuteczny?

Promocja marki jest skuteczna kiedy realizuje przyjęte cele marketingowe. Mailing reklamowy jest uznawany za jedną z najbardziej efektywnych form promocji marki w Internecie. Wynika to przede wszystkim z faktu, że można go na wiele różnych sposobów personalizować. Dzięki czemu trafia się z konkretną ofertą reklamową do wybranej grupy odbiorców – potencjalnie nią zainteresowanych. Ponadto, co bardzo istotne, dokonuje się tego w sposób nienachalny. Twój potencjalny klient otrzymuje wiadomość z ofertą dostosowaną do jego potrzeb – jest odpowiedzią na to, czego szuka i potrzebuje. W związku z tym droga do transakcji jest znacznie krótsza. Warto również podkreślić, że mailing reklamowy jest mierzalny – pozwala monitorować na bieżąco jego efekty pokazując jak potoczyły się losy danej reklamy. Skuteczność mailingu reklamowego jest przez to bardzo duża i niemal każda firma sięga po tego typu formę marketingu.  Aby efektywnie budować swoją pozycję na rynku i tworzyć stałe relacje ze swoimi klientami.

Dla kogo jest reklama na Gmailu?

Reklama Gmail – GSP (Gmail Sponsored Promotion) jest emitowana w skrzynce mailowej Twoich potencjalnych klientów, szukających konkretnej usługi czy towaru. Stanowi element kampanii reklamowej Google Ads, a treści promujące Twoją markę są odpowiednio wyróżnione i wyświetlane na górze skrzynki odbiorczej oraz przybierają formę klasycznej wiadomości e-mail. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat ofert reklamowej trzeba w nią kliknąć by rozwinąć jej treść. E mail marketing daje szereg możliwości na dostosowanie przekazu reklamowego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań by skutecznie realizował wyznaczone cele marketingowe. Odbiorcy wiadomości reklamowych mają poczucie, że Twoja oferta jest specjalnie dla nich przygotowana. Uwzględnia ich preferencje, co wzbudza ich większe zainteresowanie oraz skutecznie namawia na podjęcie współpracy z Twoją firmą. Ta forma promocji marki jest polecana zarówno małym firmom, jak i dużym niezależnie od specyfiki branży, w której działają.

mailing Google
mailing

Dlaczego warto zatrudnić specjalistów do stworzenia reklamy w Gmailu?

Reklama, niezależnie od formy i kanałów przekazu, aby była skuteczna musi być atrakcyjna wizualnie i merytorycznie z uwzględnieniem potrzeb współczesnych konsumentów. Mailing reklamowy ma przyciągać uwagę Twoich potencjalnych klientów lub kontrahentów. A także oferować im dokładnie to, czego potrzebują i szukają. Warto więc do tworzenia kampanii marketingowych w ramach mailingu reklamowego zatrudnić profesjonalistów specjalizujących się w tym zakresie, którzy doskonale znają rynek – zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów. Ich wiedza i doświadczenie pozwala im tworzyć skuteczny przekaz reklamowy w formie nienachalnej sugestii. Nie działają w ciemno. Profesjonalny e mail marketing pozwala zoptymalizować nakłady finansowe i zmaksymalizować efektywność podejmowanych działań. Oszczędzasz w ten sposób swój cenny czas i pieniądze ciesząc się dynamiką rozwoju swojej firmy. Specjaliści doskonale wiedzą jak tworzyć skuteczne reklamy w Gmailu, które przełożą się na wzrost sprzedaży Twoich usług i towarów.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię Google Ads w Gmail?

Porozmawiajmy o szczegółach