Marketing dla deweloperów

Jesteś deweloperem?
Budujesz lub planujesz nową inwestycję?
Sprzedaj mieszkania szybciej niż konkurencja

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Reklama dla deweloperów

Skuteczna reklama nowych inwestycji deweloperskich, pozwala na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. To właśnie dzięki temu, mieszkania lub domy często są sprzedawane jeszcze na etapie wstępnych planów.

Nawet najpiękniej usytuowane osiedle mieszkaniowe nie wzbudzi zainteresowania potencjalnych klientów, jeżeli nie dotrze do nich informacja o inwestycji. Reklama deweloperów, w postaci doskonale zaprojektowanej i stworzonej strony internetowej, świetnie przygotowanego katalogu w formie papierowej oraz elektronicznej, to podstawa. Współcześni klienci pragną wizualizacji, chcą zobaczyć planowane projekty osiedli czy domów, aby jak najmniej pola zostawić wyobraźni i domysłom. Skuteczna promocja inwestycji deweloperskich, oparta na perfekcyjnie stworzonych produktach marketingowych, to coś, co wyróżnia ofertę naszej agencji. Z nami każdy znajdzie swój dom marzeń, zamknięty na kartach katalogów i folderów, stworzonych dla firm deweloperskich.

strategie komunikacji
Twojej firmy

kreacje graficzne
i strony www

skuteczne
kampanie marketingowe

Jak to robimy?

Skuteczna reklama inwestycji deweloperskich w Internecie?

Duże firmy deweloperskie w większości już wiedzą, że skuteczna i szybka sprzedaż wybudowanych mieszkań możliwa jest tylko przy zachowaniu odpowiedniej jakości oraz właściwej promocji. W ostatnich latach coraz ważniejszym kanałem reklamowym staje się Internet. Kampanie reklamowe za pośrednictwem Facebooka czy Google coraz częściej stanowią bardziej skuteczną alternatywę dla tradycyjnego marketingu.

Reklama dla dewelopera to nasza specjalność. Oferujemy Ci kompleksową usługę promocji inwestycji deweloperskiej, w skład której wchodzi m.in.:

  • Naming – czyli właściwy dobór nazwy dla twoich produktów, a nawet firmy, czy nowej inwestycji;
  • Branding – to tworzenie rozpoznawalnego logo dla Twojej firmy lub inwestycji;
  • kampanie AdWords – to reklama w wyszukiwarkach internetowych, dzięki której po wpisaniu odpowiedniego ciągu znaków w wyszukiwarce pojawi się reklama i link do Twojej inwestycji;
  • promocja w social mediach – ukierunkowana nie tylko na informowanie o nowych inwestycjach, ale również tworzenie pozytywnego wizerunku Twojej firmy, m.in. dzięki możliwości dwukierunkowej komunikacji.

Co zyskasz?

Skuteczne kampanie reklamowe dla deweloperów

Każdy chciałby mieć skuteczną reklamę. Jednak jej zaprojektowanie to nie jest łatwa sprawa. Szczególnie trudna jest reklama inwestycji deweloperskich. Nieruchomości nie kupuje się przecież co dzień. To zadanie dla profesjonalistów!

Co zyskasz współpracując z nami?
Nasza agencja interaktywna pomoże ci zbudować wizerunek dewelopera godnego polecenia. Możesz być pewien, że realizowany przez nas skuteczny marketing podniesie Twoją sprzedaż mieszkań. To proste! Oszczędzasz swój czas i pieniądze, bo zajmiemy się też optymalizacją kosztów związanych z reklamą.

Reklama firmy w internecie

Czas

Szybciej sprzedaż mieszkania lub
domy w Twojej inwestycji.

Google ads

Optymalizacja kosztów

Odpowiednie narzędzia i jakość
działań pozwolą zrealizować Twój plan
w rozsądnym budżecie.

Google adwords

Wizerunek

Odpowiednie kreacje i dobra
kampania zbuduje Twój obraz
rzetelnego i sprawdzonego dewelopera.

Oxide — doświadczenie i wiedza

Agencja interaktywna Oxide posiada szeroką ofertę skierowaną do deweloperów. Już 10 lat specjalizujemy się w podobnych działaniach, proponując skuteczny marketing inwestycji deweloperskich i kampanie reklamowe deweloperów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oferujemy rozwiązania, które pozwalają trafić do potencjalnego klienta oraz rozpowszechnić informacje o danej inwestycji. Oferta firmy obejmuje wachlarz rozwiązań, począwszy od stworzenia strategii komunikacji firmy bądź inwestycji, poprzez optymalizację stron internetowych, a skończywszy na drukach katalogów, kreacjach graficznych i standardowej reklamie. Dzięki różnorodnym kanałom marketingu reklama trafia do szerokiego grona użytkowników oraz zapewnia ogromny zasięg. Właśnie takie działania przynoszą najlepsze rezultaty w dotarciu do osób zainteresowanych inwestycjami deweloperskimi.

marketing dla deweloperów
marketing deweloperski

Innowacyjne rozwiązania w sprzedaży mieszkań

Oferta jednak nie ogranicza się tylko i wyłączenie do standardowych rozwiązań marketingowych. Oxide oferuje także naming, czyli tworzenie nazw działów, produktów, ale i inwestycji. Reklama dla deweloperów bardzo często wymaga odpowiedniej, chwytliwej i łatwej do zapamiętania nazwy. Jednak jest to tylko jeden z etapów brandingu, który Oxide ma w swojej ofercie. Budowanie świadomości marki i utrwalania jej pozytywnego wizerunku jest jednym z przepisów na marketingowy sukces. Opcje oferowane przez firmę obejmują także marketing internetowy, czyli reklamę w social mediach oraz kampanie AdWords. Są to obecnie jedne z najpopularniejszych, najskuteczniejszych i jednocześnie najchętniej wykorzystywanych narzędzi marketingu internetowego, także wobec inwestycji deweloperskich.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia
w promocji deweloperów
0
+
wypromowanych
inwestycji deweloperskich
0
+
mieszkań szybciej znalazło swoich nabywców

aktualna wiedza
certyfikowani specjaliści

jasne zasady rozliczeń
wiesz za co płacisz

wysoka jakość
kampanii – tańsze konwersje

Oxide Google partner

Wspieraliśmy sprzedaż inwestycji

Chcesz wycenić kampanię inwestycji deweloperskiej?

Porozmawiajmy o szczegółach