Remarketing w Google Ads

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczne Kampanie Remarketingowe w Google Adwords

Obecnie, aby odnieść sukces na rynku trzeba wzbudzać zainteresowanie i zaufanie wśród potencjalnych klientów. Bardzo ważna jest więc jakość świadczonych usług i oferowanych towarów, ale też odpowiednia ich promocja. Im jest ona bardziej kreatywna i urozmaicona, tym staje się bardziej efektywna. W związku z tym warto, a nawet trzeba, korzystać z różnych form reklamy dostosowując je do swoich potrzeb.

Internet daje wiele możliwości na tego typu promocję. Jedną z nich są kampanie remarketingowe w Google Ads. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że pozwalają w sposób szybki i skuteczny zwiększyć sprzedaż oraz rozpoznawalność marki. Ponadto pozwala odpowiednio personalizować reklamę, by docierała ona do konkretnej grupy konsumentów – potencjalnie zainteresowanych ofertą. Umożliwia również budowanie relacji z klientami. Niemniej jednak, aby remarketing w Google przynosił firmie wymierne korzyści, musi być prowadzony w sposób profesjonalny i kompleksowy. Warto więc zlecić go specjalistom w tym zakresie.

reklama internetowa dla firm

Remarketing w wyszukiwarce
Twojej Firmy, Produktu, Usługi

promocja firmy

Remarketing Dynamiczny
Twoich produktów

agencja interaktywna

Remarketing Graficzny
w formie banerów

marketing internetowy

Remarketing Similar
reklama podążająca za podobnymi odbiorcami

marketing w internecie

Reklarketing w Gmail
reklama w skrzynce pocztowej

marketing i reklama internetowa

Remarketing Video
reklama na Youtube

Jak to robimy?

Reklama w Google Ads – Remarketing

W pracy cenimy sobie profesjonalizm oraz kreatywność, które w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą i wyczuciem współczesnego rynku przekładają się na efektywność działań naszego zespołu. Swoją ofertę kierujemy do firm i sklepów internetowych działających na terenie całej Polski w niemal wszystkich branżach (poza sektorem finansowym i medycznym, który nie może korzystać z tej formy reklamy).

Bazując na naszym doświadczeniu działamy tak aby remarketing w Google zapewniał firmie skuteczną promocję. Oferujemy więc różnego rodzaju remarketing:

  • tekstowy w wyszukiwarce;
  • video;
  • w postaci banerów w sieci reklamowej Google – bazując na gotowych banerach reklamowych bądź też tworząc elastyczne reklamy na podstawie zdjęć stron www klienta, kierując je do osób odwiedzających dany sklep czy stronę internetową lub osób przeglądających podobne oferty;
  • produktowy (dynamiczny) – dedykowany sklepom internetowym i opierającym się na wyświetlaniu zdjęć produktów już oglądanych przez konsumentów.
marketing internetowy dla firm

ODZYSKIWANIE KOSZYKÓW

agencja reklamowa kraków

ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI

reklama internetowa

TWORZENIE BANERÓW I VIDEO

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

IMPLEMENTACJA KODÓW I PLIKÓW

promocja firmy

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

Remarketing Kraków – Skuteczna reklama Twojej firmy

Jak mantrę można powtarzać, że reklama jest dźwignią handlu, ponieważ odpowiednio przygotowane kampanie reklamowe potrafią zdziałać cuda, gwarantując danej firmie sukces w branży. Skuteczną formą promocji marki w Internecie jest choćby remarketing. Dzięki niemu dociera się do większego grona potencjalnych Klientów oraz zwiększa wartościowy ruch na stronie, co wpływa na wzrost sprzedaży.

Personalizowane reklamy pozwalają w różny sposób oddziaływać na klientów i wywoływać pożądane reakcje – przyciągnąć niezdecydowanych i budować trwałe relacje ze stałymi użytkownikami. Ich zaletą jest to, że są one odpowiednio dostosowane do potrzeb i oczekiwań swoich odbiorców, trafiając do konsumentów potencjalnie zainteresowanych daną usługą czy towarem.

Podejmując współpracę z naszą Agencją Google ma się pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie. Dajemy gwarancję skuteczności naszych działań. Z nami remarketing w Google przyniesie Twojej firmie wymierne zyski, zapewniając jej dynamiczny rozwój.

kreowanie wizerunku eksperta

Wzrost liczby sprzedaży dzięki Google Ads

Przeprowadzona w sposób rzetelny kampania remarketingowa pozwala dotrzeć z ofertą danej firmy do konkretnych grup odbiorców – osób, które jej szukały i są nią zainteresowane. Za pomocą spersonalizowanej reklamy pozwala przekonać niezdecydowanych Klientów, a ze stałymi budować trwałe relacje. Wiemy jak zoptymalizować kampanie remarketingowe, by zwiększyć zainteresowanie ofertą danej firmy, które ożywi ruch na stronie zapewniając firmie dynamiczny rozwój oraz zwiększając generowane przez nią zyski.

pozycjonowanie stron www

Większa liczba konwersji – remarketing w Adwords

Remarketing będący formą reklamy dostępnej w Google Ads pozwala nie tylko zwiększyć ruch na stronie, ale również przekłada się na wzrost sprzedaży. Nie pozwala Klientom zapomnieć o danej marce i oferowanych przez nią towarów czy usług. Warto jednak podkreślić, że promocja ta powinna odbywa się w sposób wyważony i nienachalny. Znamy rynek i potrzeby współczesnych konsumentów, dlatego przeprowadzone przez nas kampanie remarketingowe skutecznie realizują złożone cele biznesowe i generują większa sprzedaż.

marketing internetowy kraków

Rozpoznawalność marki dzięki kampanii Adwords

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej kampanii remarketingowej dociera się z ofertą firmy do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Spersonalizowane reklamy wyświetlane w serwisach należących do sieci Google są dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań swoich odbiorców prze co zwiększają rozpoznawalność marki i wzbudzają zainteresowanie jej ofertą. Specjalizujemy się w tworzeniu efektywnych kampanii remarketingowych w adwords, które zapewniają firmom dynamiczny rozwój pozytywnie kreując ich wizerunek.

Dlaczego warto wybrać Kampanię Remarketingową w Oxide Kraków

Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzona kampania remarketingowa przyczynia się do wzrostu sprzedaży i pozwala budować pozytywne relacje z Klientami. Jest to doskonały sposób promocji marki i zwiększenia jej rozpoznawalności wśród konsumentów. Kampanie remarketingowe w adwords są polecane zarówno firmom prowadzącym sprzedaż internetową poprzez sklep internetowy, jak również świadczącym usługi różnego typu.

Współpracując z Agencją Oxide zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą, docierając do szerokiego grona jej potencjalnych odbiorców. Przygotowana przez nas kampania remarketingowa jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, co przekłada się na jej efektywność. Z pewnością zapewni Twojej firmie wymierne korzyści i to w krótkim czasie. Działamy kompleksowo gwarantując najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Ustawienie Kampanii Remarketingowych w Google Ads

Remarketing jest formą reklamy dostępnej w Google Adwords kierowanej do klientów potencjalnie zainteresowanych ofertą danej firmy, którzy odwiedzili jej stronę, ale nie dokonali konwersji. Korzystając z narzędzi Adwords zostają przygotowane personalizowane reklamy uwzględniające wybrane grupy produktów dedykowane konkretnym odbiorcom. Przeprowadzane przez Agencję Oxide kampanie Google Ads pozwalają więc promować daną markę w sposób kontrolowany oraz dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań swoich potencjalnych Klientów, docierając do ich szerokiego grona.

Konfiguracja kont z plikami w Google Marchant Center

Google Merchant Center jest usługą, dzięki której promocja oferty sklepu internetowego staje się prostsza i bardziej skuteczna.
Zapewniamy konfigurację kont z plikami danych w Google Merchant Center, by tworzone kampanie Adwords automatycznie pobierały wszelkie dane produktów wraz z najważniejszymi informacjami o sklepie i marce. Warto podkreślić, że reklamy produktowe mają wysoką skuteczność i pozwalają znacznie skrócić ścieżkę zakupową. Dzięki czemu zapewniają wzrost sprzedaży i umożliwiają pokonanie konkurencji.

Tworzenie list Remarketingowych

W kampaniach remarketingowych kluczową rolę odgrywają listy remarketingowe. ponieważ to właśnie one pozwalają wyświetlać reklamy dedykowane konkretnym grupom odbiorców. Opcji wykorzystania owych list jest wiele, dlatego warto z nich korzystać. Agencja interaktywna Oxide zadba o to, aby Twoja witryna mogła tworzyć listy remarketingowe, a bazująca na nich kampania Ads była dostosowana do wyznaczonych celów biznesowych Twojej firmy.

Zarządzanie kampaniami adwords

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe prowadzenie kampanii remarketingowych w Google Ads, co gwarantuje ich skuteczność. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie naszych Klientów. Dokładnie planujemy wszelkie działania i stale monitorujemy ich efekty, by kampania remarketingowa efektywnie realizowała założone cele biznesowe. Zarządzamy kampaniami remarketingowymi w sposób wielowymiarowy, by w pełni wykorzystywać ich potencjał.

Optymalizacja kampanii

Kampania remarketingowa aby była efektywna powinna realizować konkretne cele oraz być odpowiednio zoptymalizowana. Opracowując kampanie remarketingowe w Adwords uwzględniamy specyfikę danej firmy oraz potrzeby i oczekiwania odbiorców, do których kierowana jest jej oferta.
Promocja marki musi odbywać w sposób przemyślany, kompleksowy i nienachalny.

Audyty kampanii Adwords

Prowadzone przez Agencję Oxide kampanie adwords oraz remarketingowe są stale monitorowane i raportowane. Cenimy sobie profesjonalizm i dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. W związku z czym dokładnie analizujemy tworzone przez nas kampanie remarketingowe, a dzięki audytom możemy szybko reagować i eliminować błędy, dbając o ich właściwą optymalizację oraz dostosowanie ich do potrzeb grupy docelowej. Audyty kampanii Adwords dotyczą zwykle takich obszarów, jak:
– struktura i konfiguracja kampanii;
– wybór słów kluczowych;
– forma oraz stopień atrakcyjności tworzonej reklamy;
– wskaźniki kampanii (np. stopień konwersji, współczynnik klikalności).

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię remarketingową w Google Ads?

Porozmawiajmy o szczegółach