Kampania linków sponsorowanych

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Linki sponsorowane w Google Ads – Zwiększ sprzedaż w swojej firmie

Reklamy tekstowe określane rownież jako linki sponsorowane to jedno z najpowszechniej stosowanych narzędzi, dzięki którym można dotrzeć do potencjalnych klientów. Jednak zachęcenie użytkowników internetu do tego, by zechcieli na chwilę zatrzymać się nad tego rodzaju tekstem jest bardzo trudnym zadaniem. Zatrudniamy wyspecjalizowanych twórców, copywriterów i fachowców od marketingu, którzy sprawiają, że reklama faktycznie trafia do odbiorców. Jeżeli internauci wchodzą w jakąkolwiek interakcję z Twoją witryną, to należy utrzymać ten kontakt. Do tego właśnie służy remarketing tekstowy. Dokładnie wiemy do kogo i dlaczego trafi dana reklama. Możliwości, jakie uzyskujemy wykorzystując Google Ads sięgają jednak jeszcze dalej. Tekstowy remarketing w wyszukiwarce pozwala na precyzyjne dotarcie z konkretną ofertą do tych użytkowników wyszukiwarki, którzy wcześniej przyglądali się konkretnym produktom lub usługom na Twojej stronie. Tego rodzaju narzędzia – jeżeli oczywiście potrafi się je dobrze wykorzystać, a właśnie tym się zajmujemy – pozwalają na dotarcie z reklamą w najbardziej właściwe miejsce.

reklama internetowa dla firm

Reklamy tekstowe

promocja firmy

Remarketing  tekstowy
w wyszukiwarce

agencja interaktywna

Reklamy dynamiczne
w wyszukiwarce

Jak to robimy?

Linki sponsorowane w wyszukiwarce Google – wyprzedź konkurencję 

Jedną z najbardziej istotnych kwestii jest odpowiedni dobór fraz kluczowych czyli zapytania klientów na jakie będą się wyświetlały Twoje linki sponsorowane czyli Twoje reklamy tekstowe w wyszukiwarce. Przewidywanie tego, czego i w jaki sposób poszukiwać będą użytkownicy wyszukiwarki jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy, którą oferujemy naszym klientom. Jednocześnie pracujemy w taki sposób, by na bieżąco kontrolować efektywność naszych działań. Nasi klienci mają bieżący dostęp do raportów, dzięki którym mogą dokładnie widzieć, na co przeznaczane są ich pieniądze. Jednocześnie dbamy o to, by podział budżetów na poszczególne działania reklamowe był zawsze optymalny. Reklamy w Adwords wymagają między innymi skutecznych tekstów reklamowych, to znaczy takich, które faktycznie przyciągną klientów na Twoją stronę. Jednak to, czy tego reklama faktycznie działa, musi być możliwe do sprawdzenia. Stosowane przez nas narzędzia analityczne pozwalają tę skuteczność dokładnie zmierzyć i przedstawić w sposób zrozumiały dla naszych klientów, co pozwala na ciągłe ulepszanie proponowanych przez nas rozwiązań.

marketing internetowy dla firm

DOBÓR FRAZ KLUCZOWYCH

agencja reklamowa kraków

SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

reklama internetowa

ROZSZERZENIA REKLAM

reklama

POMIAR EFEKTÓW

content marketing

STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

agencja social media

REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

promocja firmy

KONTROLA KOSZTÓW

kampania reklamowa

OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

marketing

JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

Co zyskasz?

LINKI SPONSOROWANE – SKUTECZNA REKLAMA ADWORDS

Decydując się na współpracę z nami w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads zyskasz trzy rzeczy. Pierwsza z nich to wzrost sprzedaży. Jako profesjonaliści dbamy o to, żeby stosowane przez nas metody reklamy przynosiły faktyczny i możliwy do zmierzenia skutek. Ostatecznym miernikiem jest tu jednak faktyczna sprzedaż, osiągana przez Twoją firmę. Nasze działania nastawione są na skuteczność i prowadzą do polepszenia sprzedażowych osiągnięć naszych klientów. Drugim atutem współpracy z nami w zakresie kampanii linków sponsorowanych  jest możliwość wyprzedzenia konkurencji. Na dzisiejszym rynku konkurencja jest w niektórych obszarach ogromna i wybicie się wymaga zdecydowanych działań. Firmy, które nam zaufały dostają skuteczne narzędzia, pozwalające zostawić konkurencję za sobą. W trakcie współpracy z naszą Agencją Oxide masz gwarancję również jasnych i zrozumiałych zasady rozliczeń. Dokładnie wiesz za co płacisz i jakie przyniesie Ci to korzyści. Do pracy podchodzimy odpowiedzialnie, dzięki czemu zyskaliśmy już zaufanie wielu klientów.

remarketing Kraków
Wzrost sprzedaży

Możemy zrobić dla Ciebie bardzo wiele, ale ostatecznym celem jest jak zawsze zwiększenie sprzedaży i wyprzedzenie konkurencji. Najlepszym narzędziem służącym do osiągnięcia tego celu jest kampania linków sponsorowanych przeprowadzonych w Google – zdecydowanie najpowszechniej wykorzystywanej przeglądarce. Kampania taka polega na publikacji reklam tekstowych, które zawierają linki sponsorowane prowadzące zainteresowanych do Twojej strony, na której znaleźć może konkretne produkty, czy też usługi. Dobrze napisana reklama tekstowa to trudna sztuka, jednak zaangażowani przez nas twórcy stworzą prawdziwą perełką specjalnie dla Ciebie. Bardzo ważnym narzędziem, jest tu również remarketing, czyli skierowanie reklamy do internautów, którzy już wcześniej weszli w kontakt z Twoją firmą, na przykład przez wejście na stronę, czy oglądanie innych reklam. Dzięki remarketingowi w wyszukiwarce reklama może być skierowana do klientów, którzy wcześniej zainteresowali się daną usługą, albo produktem.

 

Google ads
Wyprzedź konkurencję

Marketing internetowy to sztuka, która wymaga gruntownego opanowania i na którą składa się wiele, czasami dość skomplikowanych technik. Jedną z nich jest odpowiedni dobór słów kluczowych zawartych w reklamie, który związany jest z przewidywaniem tego, jakich fraz będą używać internauci wyszukujący danej rzeczy w przeglądarce. Jednocześnie niezwykle ważna jest możliwość pomiar realnych efektów, które przynoszą prowadzone przez nas kampanie. Efekty te można mierzyć za pomocą specjalistycznych narzędzi analitycznych, dzięki którym dokładnie wiemy, jakie działania przyniosły jaki efekt. Raporty z takich analiz dostępne są dla naszych klientów, którzy dzięki temu mogą mieć znacznie większą kontrolę nad przeprowadzaną przez nas kampanią. Analizy tego rodzaju pozwalają równie dokładnie określać skuteczność tworzonych przez naszych specjalistów kampanii reklamowych linków sponsorowanych, dzięki czemu mogą być one stale optymalizowane. Porównanie skuteczności poszczególnych działań pozwala na optymalny dla klienta podział budżetów.

Google adwords
Jasne zasady rozliczeń

Wzrost sprzedaży, a co za tym idzie również i możliwość wyprzedzenia działającej na rynku konkurencji to najważniejszy atut współpracy z naszą Agencją Adwords. Skuteczniejsze reklamy zawierające linki sponsorowane, to znacznie większa szansa, że klienci trafią na naszą stronę. Jednak to nie wszystko – w tym przypadku nie liczy się ilość, tylko jakość. Liczą się przede wszystkim ci z internautów, w przypadku których mamy pewność, że oferowany przez Twoją firmę produkt, czy usługa ich zainteresują. Służą do tego działające w Google narzędzia remarketingowe, dzięki którym reklamy skierowane będą zawsze tam, gdzie ma to największy sens. Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujesz jeszcze jedno – jasne zasady. Już na starcie wiesz co dla Ciebie zrobimy i w jaki sposób, jakie wymierne korzyści Ci to przyniesie i jak możesz to sprawdzić. A także najważniejsze – ile za to zapłacisz. Dzięki temu nasi klienci mają lepszą kontrole nad częścią swojego budżetu, która przeznaczona jest na działania marketingowe.

Kampania linków sponsorowanych z Certyfikowaną Agencją Oxide

Skuteczna kampania Google AdWords

Reklama w wyszukiwarce Google charakteryzować może się bardzo wysoką skutecznością, jednak aby ją właśnie w taki sposób przeprowadzić konieczna jest specjalistyczna wiedza. Składa się na nią kilka, zasadniczych części. Pierwszą z nich są dobrze napisane teksty reklamowe – kampanie tego rodzaju opierają się głównie na reklamach tekstowych. Dobrze napisany tekst powinien nie tylko przyciągać uwagę potencjalnego odbiorcy – choć oczywiście to jego główne zadanie, ale wzbudzać w nim pozytywne skojarzenia i zachęcać do pójścia dalej. Skuteczne kampanie to również szerokie wykorzystanie narzędzi remarketingowych – skierowanych do odbiorców, którzy już wcześniej mieli kontakt z daną firmą, albo nawet konkretnymi, oferowanymi przez nią produktami i usługami. Wreszcie skuteczność kampanii reklamowej mierzona jest proporcją osiągniętego dzięki niej zysku, do poniesionych kosztów. Można badać to i przedstawiać w formie przystępnych dla klienta raportów dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym.

linki sponsorowane
remarketing kraków

Dla kogo kampania linków sponsorowanych?

Zdecydowanie, choć oczywiście nie każdy skorzysta z niej w taki sam sposób. Wskazać można tu jedną zależność – im większa obecność Twojej firmy w internecie, tym większą korzyść odniesiesz z przeprowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Prowadzenie kampanii AdWords zawsze jest uzależnione od charakterystyki firmy i jej potrzeb. Praktyka pokazuje, że jasno przedstawione cele, jakie osiągnąć ma kampania znacznie zwiększają szanse na jej powodzenie. Reklama w wyszukiwarce pomoże przede wszystkim firmom, w przypadku których sprzedaż towarów i usług prowadzona jest w dużej mierze za pośrednictwem internetu. Przedstawienie korzyści, które niesie za sobą wybranie Twojej firmy spośród konkurencji prowadzić będzie do przechylenia szali na Twoją korzyść, na rynkach, na których konkurencja jest bardzo duża. Często mówi się, że im większa konkurencja w danym sektorze, tym więcej korzyści może przynieść tego rodzaju reklama. Więcej klientów zdecyduje się wybrać właśnie Twój produkt spośród wielu innych.

Czy kampania Adwords jest skuteczna?

Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, ale jednocześnie wskazać można na kilka najistotniejszych kwestii. Kampania AdWords, na którą składają się reklamy tekstowe inaczej linki sponsorowane, a także działania remarketingowe – zarówno tradycyjne, jak i dynamiczne, jest na tyle skuteczna, na ile dobrze dobierze się specjalistów, którzy się nią zajmą. Nasza firma to zespół doświadczonych fachowców, którzy o internetowym marketingu wiedzą wszystko. Poprowadzimy Twoją firmę przez internetowy labirynt prosto do celu, czyli zwiększenia osiąganych zysków. Jednocześnie należy pamiętać, że skuteczność przeprowadzonej kampanii można w łatwy sposób sprawdzić. Służą do tego zróżnicowane, dostępne narzędzia analityczne. Dzięki nim możesz dokładnie wiedzieć, które działania i w jaki sposób przyczyniły się do zwiększenia sprzedaży. Wiedzę tę udostępniamy naszym klientom w formie czytelnych i jasnych raportów. Dzięki nim uzyskują kontrolę nad prowadzoną kampanią i skutecznością naszych działań w sieci.

kampanie adwords Kraków
kolorystyka strony internetowej

Ile kosztuje reklama linków sponsorowanych w Google Ads?

To zależy od konkurencyjności fraz wybranych do kampanii linków sponsorowanych. Jedno jest pewne – decydując się na współpracę z nami, zawsze z góry dostaniesz kompleksową informację na temat tego, jakie działania zostaną wykonane. A także jaki będzie ich realny efekt, a także ile będą one kosztować. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć większą kontrolę nad budżetami, które przeznaczone są na poszczególne części, składające się na kampanie Google AdWords. Dostęp do bieżących raportów, dotyczących skuteczności prowadzonych przez nas działań pozwala jednocześnie na większą kontrolę nad tym, na co wydawane są pieniądze naszych klientów. A także na bieżące dostosowywanie wydatków do faktycznych skutków, jakie przynosi kampania. Wszystko to składa się na jasne zasady rozliczeń, które sprawiają, że zaufało nam wiele firm, które często wracają z kolejnymi projektami. Gwarantujemy, że nasze ceny są konkurencyjne, a jakość świadczonych usług bardzo wysoka. Skontaktuj się z nami, a wspólnie stworzymy plan zwiększenia widoczności Twojej firmy w sieci i znaczącego zwiększenia zysków ze sprzedaży.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google i Certyfikowaną Agencją Adwords

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz zamówić reklamę w linkach sponsorowanych?

Porozmawiajmy o szczegółach