Strategie komunikacji marki

Prowadzisz firmę i chcesz skutecznie komunikować się z klientami?
Stosuj spójny przekaz reklamowy swojej marki

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Profesjonalna strategia komunikacji marki dla Twojej firmy

Chcąc zapewnić swojej firmie sukces, należy pamiętać, że wszelkie działania marketingowe muszą odbywać się na kilku płaszczyznach. Odpowiednia promocja potrafi zdziałać cuda, warto więc zadbać o profesjonalną strategię komunikacyjną marki.

W Oxide działamy kompleksowo z gwarancją najwyższej jakości usługi. Masz więc pewność, że strategia komunikacji marki będzie przygotowana kompleksowo z uwzględnieniem specyfiki Twojej firmy i jej aktualnych potrzeb. Po wnikliwej analizie sytuacji Twojej marki nasi specjaliści opracują optymalną oraz skuteczną strategię komunikacji wraz ze szczegółowymi wytycznymi działań marketingowych.

Rozwijaj swoją firmę w sposób dostosowany do trendów rynkowych i potrzeb konsumentów podkreślając najważniejsze cechy swojej marki. Postaw na kreatywne rozwiązania zwiększając skuteczność działań marketingowych. Zlecając Oxide przygotowanie strategii komunikacji marki nie zawiedziesz się, a Twoja firma zacznie się szybciej rozwijać, zwiększy swoją rozpoznawalność i renomę.

reklama internetowa dla firm

analizę obecnej sytuacji
Twojej marki/firmy

promocja firmy

strategię
komunikacji

agencja interaktywna

harmonogram
działań marketingowych

Jak to robimy?

Strategia skutecznej komunikacji z klientami

Przede wszystkim działamy kompleksowo ceniąc sobie indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasi specjaliści doskonale znają rynek. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu wiedzą jak tworzyć skuteczne strategie komunikacji firmy. W Oxide stawiamy na jasne zasady współpracy byś znał dokładny zakres usługi i wiedział za co płacisz.

Nie ulega wątpliwości, że strategia komunikacji marki jest jednym z ważniejszych elementów kampanii marketingowej firmy i dlatego warto zlecić jej opracowanie specjalistom w tej dziedzinie. Pełna strategia komunikacji firmy od Oxide obejmuje takie działania, jak:

  • określenie kluczowych cech danej marki;
  • zdefiniowanie najważniejszych korzyści wynikających z zakupu / użycia produktów marki;
  • określenie unikatowej cechy oferty (USP) stanowiącego bazę kampanii reklamowej marki;
  • scharakteryzowanie brand personality, obrazującego interakcje zachodzące pomiędzy konsumentem a marką;
  • określenie argumentów w kategorii reason to believe – uwiarygodnienie i uzasadnienie dla oferowanych produktów marki;
  • odpowiedni dobór tone of voice – języka marki z uwzględnieniem kanałów komunikacji;
  • opracowanie sztandarowych komunikatów: hasło marki, 2-3 hasła wspierające, opis świata i wartości marki.

Ponadto strategia komunikacji firmy w Oxide obejmuje również opracowanie języka marki (brand language) dla usystematyzowania komunikacji werbalnej, która to zawiera:

  • spis kluczowych fraz i zwrotów dla świata marki,
  • słownik marki i zasady rządzące jej językiem.

analiza rynku
i konkurencji

określenie
USP marki

określenie kanałów
komunikacji marki

opracowanie haseł marki

określenie wyróżników marki

język w komunikacji marki

kluczowe frazy w komunikacji

najważniejsze cechy marki

Co zyskasz?

Spójna strategia marketingowa – skuteczna i profesjonalna

Każda kampania marketingowa aby skutecznie realizowała wyznaczone cele powinna być spójna oraz dostosowana nie tylko do potrzeb i specyfiki firmy, ale również aktualnych trendów rynkowych i profili określonych grup konsumentów. Jednym z ważniejszych elementów promocji firmy jest odpowiednio przygotowana strategia komunikacji marki. Z Oxide nie musisz się o to martwić. Zaufaj naszym specjalistom. którzy w sposób kompleksowy i profesjonalny przygotują optymalną dla Twojej firmy strategię marketingową. Sprawdź nas – gwarantujemy 100% satysfakcję z naszej usługi.

Podejmując współpracę z naszą Agencją Oxide masz pewność najwyższej jakości oraz skuteczności naszych działań. Wyróżnia nas to, że działamy na przejrzystych zasadach, dzięki czemu nie kupujesz przysłowiowego „kota w worku”. Ponadto wiemy, że każda firma ma odmienną specyfikę i różne potrzeby. Dlatego do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny by przygotowana przez nas strategia marketingowa była efektywna – realizowała wyznaczone cele marketingowe i zapewniała Twojej firmie dynamiczny rozwój.

Opracowując strategię komunikacji Twojej marki skupimy się na celu gwarantując bezpieczeństwo i skuteczność naszych działań. Ponadto oferujemy naszym Klientom fachowe doradztwo w zakresie namingu i brandingu oraz wsparcie w marketingu internetowym, pozostając z nimi w stałym kontakcie. Dostosowujemy się do ich potrzeb i oczekiwań. Nie boimy się wyzwań oraz jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Cenimy sobie profesjonalizm, kreatywność oraz innowacyjne rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Koncentrujemy się na celu
i bezpieczeństwie

remarketing Kraków

Indywidualne podejście

Jesteśmy w stałym kontakcie,
dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Jasne zasady

Wiesz za co płacisz

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

Chcesz wycenić strategię komunikacji marki?

Porozmawiajmy o szczegółach