Filmy korporacyjne

Produkcja filmów i Marketing Video

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Produkcja filmów korporacyjnych

Chcąc wyróżnić się na rynku i zainteresować potencjalnych klientów bądź inwestorów swoją ofertą, trzeba odpowiednio promować swoją markę. W tym celu warto sięgać po różnorodne formy reklamy. Jedną z nich są filmy korporacyjne będące doskonałym narzędziem marketingowym do budowania wizerunku firmy i realizacji wyznaczonych celów obranej kampanii reklamowej. Profesjonalnie i rzetelnie przygotowany przez naszą Agencję Oxide film korporacyjny zaprezentuje Twoją firmę w atrakcyjny sposób podkreślając jej profesjonalizm i nowoczesność. Z jego pomocą możesz przedstawić dokonania firmy, mechanizm jej funkcjonowania oraz atmosferę w niej panującą by kreować pozytywny wizerunek firmy wśród potencjalnych klientów, inwestorów bądź też pracowników. W Agencji Oxide Kreatywne Efekty na potrzeby Twojej firmy stworzymy:

 • filmy wizerunkowe kierowane do Twoich inwestorów oraz partnerów biznesowych, zachęcające do współpracy;
 • filmy produktowe, dzięki którym w atrakcyjny sposób zaprezentujemy Twoje usługi czy towary;
 • filmy instruktażowe, za pomocą których przybliżymy działanie produktów lub usług znajdujących się w ofercie Twojej firmy;
 • teasery inwestycyjne w formie video skutecznie pozyskujące inwestorów i partnerów biznesowych;
 • filmy employer branding zachęcające potencjalnych pracowników do podjęcia pracy w Twojej firmie.

W Agencji Oxide możesz liczyć na rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście maksymalizujące skuteczność naszych działań realizujących Twoje cele marketingowe.

reklama internetowa dla firm

Spoty Telewizyjne

promocja firmy

Spoty Internetowe

agencja interaktywna

Spoty Kinowe

Jak to robimy?

Realizacja filmów korporacyjnych dla firm

Na wstępie możemy Cię zapewnić, że produkcja filmów korporacyjnych w Oxide odbywa się z gwarancją najwyższej jakości. Działamy kreatywnie i efektywnie dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nie boimy się wyzwań i stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Znajomość rynku i potrzeb współczesnych konsumentów oraz doświadczenie w tworzeniu filmów promocyjnych sprawia, że nasze działania są skuteczne. Nasz filmy korporacyjne będą idealną wizytówką Twojej firmy, która w atrakcyjny sposób przyciągnie uwagę Twoich partnerów biznesowych, inwestorów czy pracowników. Zyskasz prestiż i wyróżnisz swoją markę na tle konkurencji.

Nasza Agencja Oxide Kreatywne Efekty zajmuje się kompleksową produkcją filmów korporacyjnych – od przygotowania scenariusza poprzez tworzenie koncepcji kreatywnych, organizację produkcji filmowej oraz postprodukcję filmową po pełny montaż i udźwiękowienie filmu. W zakresie naszych usług leży również planowanie kampanii marketingowej i środków masowego przekazu wykorzystywanych do jej realizacji. Zajmujemy się również obsługa kanału YouTube. Podczas tworzenia filmów korporacyjnych pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami, by móc w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Poza tym działamy według jasnych zasad gwarantując terminowość i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wiemy co zrobić, by film korporacyjny w niezwykle atrakcyjny i efektywny sposób promował Twoją firmę – intrygował i zachęcał do współpracy oraz skutecznie budował wizerunek.

marketing internetowy dla firm

PRZYGOTOWANIE SCENARIUSZY

kampania reklamowa

POSTPRODUKCJA FILMOWA

agencja reklamowa kraków

PLANOWANIE KAMPANII REKLAMOWYCH

reklama

TWORZENIE KONCEPCJI KREATYWNYCH

reklama internetowa

MONTAŻ FILMÓW

promocja firmy

PLANOWANIE MEDIÓW

content marketing

ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ

agencja social media

UDŹWIĘKOWIENIE FILMÓW

marketing

OBSŁUGA KANAŁU YOUTUBE

Co zyskasz?

Film korporacyjny – Produkcja Kraków i cała Polska

Chcąc zapewnić swojej firmie dynamiczny rozwój oraz kreować jej pozytywny wizerunek, przedsiębiorcy inwestują w różnego typu filmy korporacyjne, dzięki którym w niezwykle efektowny sposób mogą zaprezentować swoje atuty. Realizujemy filmy reklamowe dla klientów zarówno z Krakowa jak i z całej Polski. Tworzone przez naszą Agencję Oxide filmy korporacyjne przyniosą Twojej firmie wymierne korzyści. Wśród nich należy wymienić między innymi:

 • skuteczną realizacje Twoich celów marketingowych;
 • efektywne pozyskiwanie inwestorów lub partnerów biznesowych;
 • wywołanie pozytywnych emocji i skojarzeń z Twoją marką;
 • większy prestiż;
 • uznanie wśród pracowników;
 • atrakcyjną prezentację Twojej firmy i oferowanych przez nią usług;
 • skuteczny employer branding
 • wzbudzający zainteresowanie teaser inwestycyjny zachęcający do współpracy z gwarantowanym elementem „call to action” ;
 • większa rozpoznawalność marki na rynku;
 • budowanie zaufania wśród konsumentów;
 • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy podkreślający jej profesjonalizm i nowoczesność;
 • budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi i inwestorami.

Warto podkreślić, że renomę firmy determinuje nie tylko wysoka jakość oferowanych usług czy towarów, ale również odpowiednia ich promocja na wielu płaszczyznach. Warto do tego celu wykorzystywać nowoczesne i zaawansowane technologie by zmaksymalizować ich efektywność. Większa rozpoznawalność marki oraz zdobyte zaufanie pozwalają skutecznie pokonać konkurencję i podbić rynek. Zlecając Oxide tworzenie filmów korporacyjnych nie zawiedziesz się na ich jakości i skuteczności.

spot promocyjny

Filmy wizerunkowe

Nie ulega wątpliwości, że o sukcesie firmy przesądza to czy jest ona postrzegana jako partner godny zaufania, z którym warto podjąć współpracę. Budowanie pozytywnego wizerunku marki jest więc podstawowym elementem każdej kampanii marketingowej. Filmy korporacyjne i wizerunkowe mają na celu przedstawić daną firmę, jej ofertę, sposób funkcjonowania – krótko mówiąc podkreślić jej zalety by wzbudzić zainteresowanie wśród jej potencjalnych partnerów biznesowych lub inwestorów. W Oxide tworzymy profesjonalne filmy wizerunkowe, które będą skutecznie promowały Twoją firmę. Postaw na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania by stać się leaderem w swojej branży. Atrakcyjny film wizerunkowy zapada w pamięć odbiorców i wywołuje pozytywne skojarzenia z marką, przez co wzbudza zaufanie i zachęca do współpracy. W nasza Agencji Oxide tworzymy także teasery inwestycyjne w formie wideo, dzięki którym szybko pozyskasz inwestorów i partnerów biznesowych oraz podkreślisz swój profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

 

 

spot reklamowy

Filmy produktowe

Do promocji towarów i usług firmy warto wykorzystywać profesjonalnie przygotowane filmy produktowe. Dzięki niem w niezwykle atrakcyjny i innowacyjny, a przez to efektywny sposób zostanie zaprezentowana oferta Twojej firmy. Prezentacja filmowa jest niezastąpiona podczas promocji oferty firmy, ponieważ znacznie lepiej oddziałuje na swoich odbiorców niż opis ze zdjęciami. W Oxide od 15 lat zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, wiemy w jaki sposób tworzyć filmy produktowe skutecznie przyciągające uwagę potencjalnych partnerów biznesowych bądź klientów Twojej firmy. Filmy produktowe to idealny sposób na kreatywną prezentację Twoich usług bądź towarów, która przełoży się na wzrost ich sprzedaży. Zajmujemy się również tworzeniem filmów instruktażowych, które pokazują działanie produktów i usług. Zarówno filmy produktowe, jak i instruktażowe stanowią doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy. To idealna prezentacja Twojej oferty skutecznie przekonująca do skorzystania z niej. Zapada w pamięć przez co zwiększa rozpoznawalność Twojej marki.

produkcja spotów reklamowych

Filmy Brandingowe

Zależy Ci na budowaniu pozytywnych relacji między Twoimi pracownikami, ich utożsamianiu się z firmą bądź poszukujesz nowych osób do zatrudnienia? Wykorzystaj do tego celu filmy employer branding tworzone na potrzeby rekrutacji, które w krótki ale wyczerpujący oraz niezwykle atrakcyjny sposób przedstawią Twoją firmę – jej zakres działania, cele oraz atmosferę w niej panującą. W Oxide przygotujemy dla Ciebie profesjonalne filmy brandingowe, dzięki którym pozyskiwanie nowych pracowników będzie znacznie prostsze i bardziej efektywne. Tworzone przez nas filmy brandingowe skutecznie wzbudzą zainteresowanie Twoja firmą wśród potencjalnych kandydatów i zachęcą ich do podjęcia w niej zatrudnienia. Podkreślą walory firmy, jej profesjonalizm oraz wysokie standardy jej funkcjonowania. Z filmami empolyer branding od Oxide sprawisz, że Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji i sięgniesz po najlepszych pracowników – z odpowiednim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami.

Nasze Realizacje

Klient: Car Master

Spot reklamowy modelu Range Rover Evoque

Klient: Medistica

Prezentacja kliniki medycyny estetycznej z Krakowa

Klient: Mokate

Spot promujący markę Mokate Latte

Filmy korporacyjne od Oxide – atrakcyjna i nowoczesna prezentacja Twojej firmy

Kreowanie pozytywnego wizerunku marki jest kluczowym elementem każdej kampanii reklamowej, ponieważ to, w jaki sposób jest postrzegana Twoja firma, znajduje odzwierciedlenie w jakości Twoich relacji z klientami czy też partnerami biznesowymi. Wysoka jakość oferowanych usług lub towarów połączona z odpowiednią ich promocją jest niezwykle ważna w budowaniu pozycji na rynku. Chcąc podkreślić swój profesjonalizm warto sięgać po innowacyjne formy reklamy takie, jak filmy korporacyjne od Oxide. Pozwalają one w kreatywny, a tym samym niezwykle atrakcyjny sposób zaprezentować Twoją firmę, zyskać renomę i skutecznie zachęcić do współpracy.

Produkcja profesjonalnych filmów korporacyjnych

Bez wątpienia film korporacyjny przyniesie Twojej firmie szereg korzyści skutecznie ją promując pod warunkiem, że zostanie on przygotowany w sposób rzetelny i kompleksowy. Warto więc ten rodzaj reklamy uwzględniać w kampanii marketingowej swojej marki. Zlecając nam realizację filmu korporacyjnego możesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz i otrzymasz produkt wysokiej jakości dostosowany do swoich potrzeb i wyznaczonych celów marketingowych. Dokładnie wiemy co zrobić by przykuć uwagę Twoich potencjalnych klientów, partnerów biznesowych czy inwestorów. Filmy korporacyjne i ich produkcja to nasza specjalność – posiadamy doświadczenie w tym zakresie i znamy trendy rynkowe, dlatego działamy efektywnie i profesjonalnie. Tworzymy filmy korporacyjne w sposób kompleksowy. Zaczynamy od przygotowania scenariuszy i tworzenia koncepcji kreatywnych dostosowanych do Twoich potrzeb i specyfiki firmy. W zakresie naszych działań leży organizacja produkcji filmowej, postprodukcja filmowa oraz montaż i udźwiękowienie filmu. Gwarantujemy, że efekt końcowy w 100% Cię usatysfakcjonuje.

film korporacyjny
filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne a wizerunek przedsiębiorstwa

Zaletą filmów korporacyjnych jest, między innymi to, że pozwalają budować wizerunek firmy na wiele sposobów. Dają możliwość atrakcyjnej prezentacji przedsiębiorstwa, jego ofert, sposobu funkcjonowania wraz z atmosferą w nim panującą. Profesjonalnie przygotowane filmy wizerunkowe powinny zapadać w pamięć. Ich przekaz musi intrygować i budzić pozytywne emocje oraz skutecznie zachęcać do współpracy, co będzie sprzyjało budowaniu trwałych relacji z klientami lub partnerami biznesowymi. Filmy korporacyjne są jednym z ważniejszych narzędzi budowania wizerunku przedsiębiorstwa podkreślającym jego profesjonalizm i nowoczesność.

Filmy employer branding a wizerunek wśród pracowników

Rozwój firmy jest w dużej mierze determinowany odpowiednio dobranym oraz zgranym zespołem pracowników, którzy posiadają określone predyspozycje, kwalifikacje i doświadczenie. Dotarcie do nich stanowi zwykle nie lada wyzwanie. W związku z tym podczas rekrutacji warto sięgać po filmy employer branding, które skutecznie zachęcają pracowników do podjęcia pracy w Twojej firmie. Pozwalają w krótki i wyczerpujący sposób zaprezentować firmę i podkreślić jej walory. Sprzyjają również budowaniu pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników, którzy zaczynają się z nią bardziej utożsamiać doceniając jej profesjonalizm i wysokie standardy.

produkcja filmów korporacyjnych
filmy korporacyjne produkcja

Marketing filmów korporacyjnych

Warto podkreślić, że wysoka jakość i profesjonalizm filmów korporacyjnych musi iść w parze z odpowiednią ich promocją by skutecznie kreowały wizerunek firmy, budowały jej renomę oraz zwiększały jej rozpoznawalność. Dlatego marketing filmów korporacyjnych oferowany przez naszą Agencję Oxide bazuje na różnych kanałach dystrybucji takich, jak YouTube i Social Media. Wykorzystujemy kampanie Google Adwords by w sposób efektywny rozpowszechniać filmy korporacyjne na najbardziej znanych serwisach społecznościowych – Linkedin, Facebook, Twitter czy Instagram. Dzięki temu trafiają one do klientów, inwestorów i partnerów biznesowych potencjalnie zainteresowanych ofertą Twojej firmy. Marketing filmów korporacyjnych w Oxide jest skrojony na miarę Twoich potrzeb i specyfiki firmy by zmaksymalizować jego efektywność przy jednoczesnej optymalizacji generowanych przez niego kosztów.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić film korporacyjny

Porozmawiajmy o szczegółach