Strony Internetowe

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Projektowanie stron internetowych

  Strony internetowe, ich budowa, rozwój i promocja to główna działalność naszej agencji interaktywnej. Tworzymy responsywne serwisy przyjazne zarówno dla użytkowników jak i wyszukiwarek. Projektujemy nie tylko firmowe strony internetowe, ale również sklepy internetowe, blogi, czy rozbudowane portale internetowe. Dla mniejszych przedsiębiorstw oferujemy wizytówki firmowe, czyli strony z kilkoma podstronami. Projektujemy także strony typu Landing Page, które świetnie sprawdzają się kampaniach promocyjnych i sprzedażowych. Zazwyczaj są to przewijalne strony typu one page na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje, wezwanie do działania oraz dane kontaktowe lub możliwość zakupu produktu lub usługi.

  reklama internetowa dla firm

  Strony internetowe
  przyjazne pod użytkowników

  promocja firmy

  Landing Page
  strony sprzedażowe

  agencja interaktywna

  Wizytówki Firmowe
  dedykowane dla małych firm

  Jak to robimy?

  Tanie strony internetowe Kraków – wizytówka Twojej firmy

  Przed rozpoczęciem projektowania Twojej strony internetowej dokonamy analizy potrzeb, specyfiki biznesu i celów marketingowych. Sprawdzimy kto jest adresatem strony czyli klientem ostatecznym, aby zaplanować strukturę i wygląd. Nasze strony często opieramy o system zarządzania treścią (CMS) WordPress. Jest to narzędzie  niezwykle funkcjonalne, intuicyjne i proste w obsłudze pozwalające tworzyć tanie strony internetowe. Dzięki czemu będziesz mógł w przyszłości samodzielnie nim administrować, aktualizując i rozbudowując swoją stronę. Tworzymy również  wysokobudżetowe serwisy z rozbudowaną treścią i dedykowanymi rozwiązaniami. Jeśli Twój biznes działa na rynku międzynarodowym możemy przygotować  stronę w dowolnych wersjach językowych.

  marketing internetowy dla firm

  Projekty graficzne stron

  kampania reklamowa

  Wydajny Hosting

  agencja reklamowa kraków

  Optymalizacja stron pod SEO

  agencja social media

  Wersje językowe

  marketing

  Certyfikaty SSL

  promocja firmy

  Copywritting

  content marketing

  Audyty użyteczności i przyjazności stron

  reklama internetowa

  Interaktywne mapki dojazdu

  Co zyskasz?

  Strona internetowa – projektowanie

  We współczesnym świecie w zasadzie każdy przedsiębiorca winien zaznaczyć swoją obecność w Internecie, ponieważ coraz więcej osób szuka w sieci różnego typu towarów czy usług. Internet jest doskonałym narzędziem promocji oraz sposobem na dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów. Profesjonalne strony internetowe w postaci na przykład firmowych wizytówek, firmowych stron www czy stron typu Landing Page oraz blogów bądź e-sklepy przynoszą firmom szereg wymiernych korzyści przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.

  Nasza Agencja Interaktywna Kraków ceni sobie profesjonalizm a projektowanie serwisów internetowych to nasza specjalność. Świadczone przez nas usługi są rzetelne i kompleksowe. Tworzymy strony internetowe przyjazne dla ich użytkowników oraz robotów Google, które wysoko je indeksują. W Oxide budowa strony internetowej odbywa się w oparciu o specyfikę branży danej firmy, jak również jej potrzeby i wyznaczone cele marketingowe, by zapewnić jej wymierne korzyści.

  Dzięki serwisom internetowym od Oxide Twój biznes odniesie sukces w branży i zacznie generować coraz większe zyski niezależnie od branży, w której działasz. Zyskasz prestiż, a Twoja marka będzie lepiej rozpoznawalna. Ponadto profesjonalna strona internetowa to:

  • doskonała promocja marki na szeroką skalę;
  • sposób na pozyskanie klientów i budowanie z nimi pozytywnych relacji;
  • idealne narzędzie do realizacji celów marketingowych;
  • doskonały sposób, by wyróżnić markę na tle konkurencji oraz zyskać nad nią przewagę;
  • możliwość dotarcia z ofertą do różnych konsumentów oraz pozyskania ich zaufania;
  • idealny sposób na budowanie wizerunku swojej marki.

  Działamy na jasnych zasadach, a tworzone przez nas strony internetowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów oraz specyfiki ich firm. Posiadamy wieloletnie w doświadczenie w branży i gwarantujemy skuteczność naszych działań.

  strona internetowa

  Wizerunek firmy

  Atrakcyjne wizualnie i merytorycznie strony www wzbudzają zainteresowanie i zaufanie wśród swoich odbiorców. Profesjonalna strona www jest więc idealnym narzędziem do skutecznego budowania wizerunku marki. Pomoże budować Twojej firmie prestiż oraz uwydatnia jej profesjonalizm, co jest niezwykle ważne by wyróżnić się oraz zyskać przewagę nad konkurencją. W biznesie liczy się nie tylko wysoka jakość oferowanych towarów i usług, ale również sposób ich prezentacji. Odpowiednia grafika strony firmowej czy e-sklepu oraz wartościowe i rzeczowe treści są kluczowe w pozyskiwaniu zaufania Klientów bądź partnerów biznesowych.

  Tworzymy strony internetowe o przyjaznej dla oka strukturze oraz dbamy o ich wartościowy content by skutecznie budowały obraz Twojej firmy jako eksperta w branży. Dzięki dobrze wykreowanemu wizerunkowi Twoja firma będzie kojarzona z wysoką jakością oraz profesjonalizmem, co przełoży się na wzrost zainteresowania marką, a firma zacznie generować coraz większe zyski.

   

  strony internetowe

  Lepsza widoczność w sieci

  Odpowiednia promocja marki warunkuje sukces firmy, a profesjonalne strony www są doskonałym narzędziem marketingowym. Wartościowe merytorycznie oraz wizualnie strony skutecznie przyciągają uwagę konsumentów. Kompleksowe i rzetelne projektowanie stron www przez Agencję Oxide sprawia, że są one wysoko indeksowane przez wyszukiwarkę Google. To z kolei zapewni Twojej firmie prestiż oraz sprawi, że będzie ona lepiej rozpoznawana i widoczna w sieci. Dzięki temu atrakcyjnie zaprezentowana oferta Twojej firmy trafi do szerokiego grona potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych zachęcając ich do współpracy. Profesjonalnie zbudowana strona internetowa jest niezwykle skuteczną reklamą o bardzo dużym zasięgu, która skutecznie buduje wizerunek marki. Z kolei lepsza widoczność w Internecie bez wątpienia przekłada się na wzrost zainteresowania marką oraz wzrost sprzedaży. Specjalizujemy się w tworzeniu atrakcyjnych serwisów, dzięki którym Twoja firma będzie się prężnie rozwijała.

  strony www

  Większa liczba klientów

  Zastanawiasz się, jak pozyskać więcej klientów? Odpowiedź jest prosta – zadbaj o profesjonalizm swojej strony internetowej. Dzięki odpowiedniej strukturze, wartościowym treściom i atrakcyjnym grafikom, jak również właściwej optymalizacji tworzone przez naszą Agencję Oxide strony internetowe skutecznie promują daną firmę niezależnie od branży, w której działa. W ten sposób przyciągniesz uwagę swoją ofertą, co z kolei przełoży się na wzrost liczby potencjalnych klientów, którzy jeśli będą usatysfakcjonowani współpracą staną się ambasadorami marki. Twoja firma zyska w ten sposób darmową i niezwykle skuteczną reklamę. A większa liczba klientów to większe zyski i bardziej dynamiczny rozwój firmy. Wiemy, jak tworzyć atrakcyjne serwisy internetowe, które zyskają uznanie wśród swoich odbiorców, jak również wśród robotów Google by zdobyć wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki. Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania tym większe zainteresowanie daną stroną internetową skutkujące wzrostem ilości klientów.

  Nasze realizacje – Strony www

  portale internetowe

  Portale Internetowe

  Portal internetowy Oui.pl o tematyce zdrowia i urody. Oparty o CMS WordPress. Intuicyjny i prosty w zarządzaniu oraz optymalizacji.

   

   

  projektowanie stron internetowych

  Strony Internetowe

  Budowa strony internetowej Bizvalue.pl. Kalkulator online do wyceny firmy. Wdrożono zaawansowane, dedykowane rozwiązanie.

   

  strony www kraków

  Strona Internetowa

  Strona internetowa Zawieszki-zapachowe.pl. Strona producenta zawieszek zapachowych. Oparta o oprogramowanie CMS WordPress. Optymalna i prosta w zarządzaniu.

   

   

  Projektowanie stron internetowych

  Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych, które są intuicyjne w obsłudze i budzą zainteresowanie klientów. Nasza agencja interaktywna oferuje innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się trendy rynkowe oraz upodobania konsumentów. Tworzenie rozpoczyna się od wywiadu z klientem, który ma na celu zebranie wszystkich, niezbędnych i przydatnych informacji do stworzenia strony internetowej. Ustalane są wówczas wszystkie założenia związane z wyglądem oraz rozkładem strony www. Uwzględnia się również zawarcie wszystkich merytorycznych informacji — w końcu strona internetowa to nie baner reklamowy, ale kopalnia wiedzy na temat danej firmy. Kolejnym etapem jest realizacja strony. Tworzenie stron internetowych wymaga zaangażowania obu stron, dlatego wszystkie kroki konsultowane są z klientem. Kiedy strona jest gotowa, wtedy czas na etap testów. Pozwala on na wykrycie błędów, nieścisłości oraz określenie zmian, niezbędnych ze względu na preferencje strony zamawiającej.

  strony internetowe Kraków
  tanie strony internetowe Kraków

  Tanie strony internetowe Kraków

  Agencja interaktywna ma w ofercie szereg usług związanych z tworzeniem stron, począwszy od wywiadu i stworzenia projektu, poprzez realizację, a skończywszy na testach i wdrażanych poprawkach. Wśród dostępnych rozwiązań jest nie tylko tworzenie standardowych stron internetowych, ale także sklepów, portali internetowych itp. Dzięki temu oferta jest zróżnicowana i dopasowana do upodobań różnych klientów. Wszystkie rodzaje witryn są dostosowane zatem nie tylko do oczekiwań klienta, ale także do rodzaju strony — innymi założeniami kierujemy się podczas tworzenia taniej strony internetowej firmy, a innymi podczas tworzenia sklepu internetowego. Strony są tworzone z myślą o perfekcyjnym wypełnianiu swoich funkcji. Innowacyjne i indywidualne podejście klienta oraz podążanie za rozwijającym się rykiem usług internetowych pozwalają stworzyć elastyczny produkt. Jest on odpowiedzią na oczekiwania klienta oraz preferencje i potrzeby konsumentów, którzy będą z niego korzystać.

  Resposywność strony www – dlaczego taka ważna?

  Liczba użytkowników Internetu wciąż rośnie, a do przeglądania różnego typu serwisów internetowych wykorzystują oni już nie tylko komputer, ale także telefon czy tablet. Z tego też powodu współczesne strony internetowe muszą być responsywne, a więc dostosowywać się automatycznie do przeglądarki oraz rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są otwierane.

  W Oxide tworzymy responsywne strony internetowe, które są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem ich struktury i treści. Dzięki temu pozostają atrakcyjne wizualnie i merytorycznie niezależnie od tego, na jakim urządzeniu są otwierane. Zwiększa to ich czytelność, która z kolei przekłada się na wzrost konwersji.

  Strony responsywne, dzięki dobrze rozplanowanej treści wzbudzają większe zainteresowanie, co sprzyja pozyskiwaniu większej liczby klientów. Ponadto responsywne strony internetowe od Oxide są przyjazne nie tylko dla ich użytkowników, ale także wyszukiwarek, co znacznie ułatwia ich indeksację. Dzięki temu są one lepiej pozycjonowane.

  responsywne strony internetowe
  strony internetowe realizacje

  Strona internetowa oparta o CMS lub tworzona od podstaw

  Bez wątpienia profesjonalna strona internetowa stanowi nie tylko wizytówkę twojej formy, ale również jej doskonałą promocję na szeroką skalę. W Oxide strony internetowe tworzymy kompleksowo i rzetelnie w oparciu o aktualne trendy rynkowe i oczekiwania konsumentów. Co w efekcie maksymalizuje efektywność naszych działań.

  Projektujemy różnego typu serwisy internetowe skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów – dostosowując je do specyfiki prowadzonej przez nich działalności. Nasze strony internetowe mogą być oparte o CMS WordPress bądź być tworzone od podstaw. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów oferując im różne rozwiązania.

  Strony internetowe CMS są niezwykle proste i intuicyjne w zarządzaniu. Oferując jednocześnie różne opcje ich rozbudowy osobom nie posiadającym specjalistycznej wiedzy i umiejętności z zakresu programowania. Z kolei strony www tworzone od podstaw są bardziej zaawansowane i dają znacznie więcej możliwości na idealne dostosowanie ich do specyfiki Twojej firmy.

  Strony internetowe a koszty

  Jakość strony www jest kluczowa i nie warto na niej oszczędzać. Odpowiednio zoptymalizowany serwis będzie sprzyjał rozwojowi firmy dbając o jej renomę i skutecznie realizując wyznaczone cele marketingowe. Nie oznacza to jednak, że profesjonalny serwis www musi kosztować majątek. Chcąc odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Oxide trzeba podkreślić, że cena usługi zależy od wielu czynników – między innymi specyfiki firmy, oczekiwań klienta oraz rodzaju serwisu (sklep www, blog, Landing Page, wizytówka firmowa).

  Koszt strony internetowej jest więc determinowany jej rodzajem i zakresem rozbudowy. Im bardziej zaawansowana strona tym droższa. W zależności od potrzeb naszych Klientów tworzymy serwisy internetowe oparte na modułach CMS WordPress lub od podstaw. Przy czym stworzenie serwisu internetowego bazującego na oprogramowaniu WordPress będzie wiązało się z wydatkiem co najmniej 3 500 zł, zaś serwisu opartego na dedykowanym oprogramowaniu – minimum 7 000 zł.

  strony internetowe dla deweloperów

  Dlaczego my?

  Jesteśmy Partnerem Google

  0
  lat doświadczenia w promocji
  firm z sektora MSP
  0
  +
  promowanych
  przedsiębiorstw
  0
  +
  promowanych
  produktów i usług

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu