Strony Internetowe Kraków

Bądź widoczny w sieci

lub zadzwoń: 504 296 096

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przyjazne strony internetowe

Strony internetowe, ich budowa, rozwój i promocja to główna działalność naszej agencji interaktywnej. Tworzymy responsywne serwisy przyjazne zarówno dla użytkowników jak i wyszukiwarek. Projektujemy nie tylko firmowe strony internetowe, ale również sklepy internetowe, blogi, czy rozbudowane portale. Dla mniejszych przedsiębiorstw oferujemy wizytówki firmowe, czyli strony z kilkoma podstronami. Tworzymy także strony typu Landing Page, które świetnie sprawdzają się kampaniach promocyjnych i sprzedażowych. Zazwyczaj są to przewijalne strony typu one page na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje, wezwanie do działania oraz dane kontaktowe lub możliwość zakupu.

reklama dla firm

Strony internetowe
przyjazne pod użytkowników

promocja firmy

Landing Page
strony sprzedażowe

agencja interaktywna

Wizytówki Firmowe
dedykowane dla małych firm

Jak to robimy?

Agencja Interaktywna Kraków

Przed rozpoczęciem budowy Twojej strony internetowej dokonamy analizy potrzeb, specyfiki biznesu i celów marketingowych. Sprawdzimy kto jest adresatem strony czyli klientem ostatecznym, aby zaplanować strukturę i wygląd. Nasze strony często opieramy o system zarządzania treścią (CMS) WordPress. Jest to narzędzie  niezwykle funkcjonalne, intuicyjne i proste w obsłudze pozwalające tworzyć tanie strony internetowe. Dzięki czemu będziesz mógł w przyszłości samodzielnie nim administrować, aktualizując i rozbudowując swoją stronę. Tworzymy również  wysokobudżetowe serwisy z rozbudowaną treścią i dedykowanymi rozwiązaniami. Jeśli Twój biznes działa na rynku międzynarodowym możemy przygotować  stronę w dowolnych wersjach językowych.

marketing internetowy dla firm

Projekty graficzne stron

kampania reklamowa

Wydajny Hosting

agencja reklamowa kraków

Optymalizacja stron pod SEO

agencja social media

Wersje językowe

marketing

Certyfikaty SSL

content marketing

Audyty użyteczności i przyjazności stron

reklama internetowa

Interaktywne mapki dojazdu

Co zyskasz?

Wizerunek

Atrakcyjne treści i kreacje graficzne
pomogą zbudować obraz Twojej firmy
jako eksperta w branży

Google ads

Lepsza widoczność w sieci

Większa liczba klientów, unikalne i dobrze
zoptymalizowane treści są lepiej trak-
towane przez wyszukiwarki internetowe

Google adwords

Większa liczba klientów

Wysoka pozycja w wynikach
wyszukiwania przełoży się na
większe zainteresowanie Twoją stroną

Nasze realizacje – Strony www

portale internetowe

Portale Internetowe

Portal internetowy Oui.pl o tematyce zdrowia i urody. Oparty o CMS WordPress. Intuicyjny i prosty w zarządzaniu oraz optymalizacji.

 

 

projektowanie stron internetowych

Strony Internetowe

Budowa strony internetowej Bizvalue.pl. Kalkulator online do wyceny firmy. Wdrożono zaawansowane, dedykowane rozwiązanie.

 

strony www kraków

Strona Internetowa

Strona internetowa Zawieszki-zapachowe.pl. Strona producenta zawieszek zapachowych. Oparta o oprogramowanie CMS WordPress. Optymalna i prosta w zarządzaniu.

 

 

Tworzenie stron internetowych

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych, które są intuicyjne w obsłudze i budzą zainteresowanie klientów. Nasza agencja interaktywna oferuje innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się trendy rynkowe oraz upodobania konsumentów. Tworzenie rozpoczyna się od wywiadu z klientem, który ma na celu zebranie wszystkich, niezbędnych i przydatnych informacji do stworzenia strony internetowej. Ustalane są wówczas wszystkie założenia związane z wyglądem oraz rozkładem strony www. Uwzględnia się również zawarcie wszystkich merytorycznych informacji — w końcu strona internetowa to nie baner reklamowy, ale kopalnia wiedzy na temat danej firmy. Kolejnym etapem jest realizacja strony. Tworzenie stron internetowych wymaga zaangażowania obu stron, dlatego wszystkie kroki konsultowane są z klientem. Kiedy strona jest gotowa, wtedy czas na etap testów. Pozwala on na wykrycie błędów, nieścisłości oraz określenie zmian, niezbędnych ze względu na preferencje strony zamawiającej.

Nasza oferta – Tanie strony internetowe Kraków

Agencja interaktywna ma w ofercie szereg usług związanych z tworzeniem stron, począwszy od wywiadu i stworzenia projektu, poprzez realizację, a skończywszy na testach i wdrażanych poprawkach. Wśród dostępnych rozwiązań jest nie tylko tworzenie standardowych stron internetowych, ale także sklepów, portali internetowych itp. Dzięki temu oferta jest zróżnicowana i dopasowana do upodobań różnych klientów. Wszystkie rodzaje witryn są dostosowane zatem nie tylko do oczekiwań klienta, ale także do rodzaju strony — innymi założeniami kierujemy się podczas tworzenia taniej strony internetowej firmy, a innymi podczas tworzenia sklepu internetowego. Strony są tworzone z myślą o perfekcyjnym wypełnianiu swoich funkcji. Innowacyjne i indywidualne podejście klienta oraz podążanie za rozwijającym się rykiem usług internetowych pozwalają stworzyć elastyczny produkt. Jest on odpowiedzią na oczekiwania klienta oraz preferencje i potrzeby konsumentów, którzy będą z niego korzystać.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

Menu