Marketing w Social Media

Bądź widoczny w sieci

lub zadzwoń: 504 296 096

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Promocja w Social Mediach

Jako agencja Social Media wspieramy firmy z Krakowa oraz całej Polski w tworzeniu profili firmowych na portalach społecznościowych, prowadzeniu komunikacji z klientami, zarządzaniu profilami i fanpage, przeprowadzaniu konkursów i quizów a także analityce internetowej i optymalizacji działań. Nasza praca polega również na przygotowywaniu kampanii reklamowych, zarządzaniu budżetami w taki sposób aby zainwestowane środki przyniosły jak najlepsze efekty.

reklama internetowa dla firm

Strategie marketingowe
w Social Media

promocja firmy

prowadzenie kont i profili
w Social Mediach

agencja interaktywna

Kampanie reklamowe
w Social Media

Jak to robimy?

Agencja Social Media Kraków

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Social Media Marketing począwszy od budowy strategii komunikacji, poprzez prowadzenie kont dla Twojej Firmy, Marki lub produktu, po kampanie zasięgowe oraz sprzedażowe na Facebooku i Instagramie. Oferujemy również pełną analitykę działań w Social Mediach.

marketing internetowy dla firm

Budowanie strategii komunikacji
marki w Social Mediach

agencja reklamowa kraków

Prowadzenie konkursów
i quizów w Social Mediach

reklama internetowa

Monitorowanie działań
i Analiza skuteczności

reklama

Prowadzenie kont i profili Firmowych
w kanałach Social Media

content marketing

Skuteczne
Kampanie Reklamowe

agencja social media

Kreacje banerowe
i filmy reklamowe

Co zyskasz?

zaangażowanie fanów

Zaangażowanie fanów

Kreatywne pomysły, posty wzbudzające emocje, ciekawe projekty wizualne, budowanie relacji z fanami poprzez angażowanie do dyskusji. Pamiętaj Konto w Social Media to nie jest „tablica ogłoszeniowa”

realizacja celów w Social Mediach

Realizuj cele

Chcesz wypromować nowy produkt, znaleźć nowych klientów, zrekrutować pracowników? Masz konkretne, realistyczne i mierzalne cele? Osiągniemy je poprzez odpowiednią komunikację, dobór przekazu reklamowego i miejsce wyświetlania, dobór grupy docelowej oraz zainteresowania.

Rozpoznawalność Marki w Social Mediach

Rozpoznawalność Marki

Bardzo istotny punkt dla mniej rozpoznawalnych lub nowych marek. Social Media dają nam możliwość dotarcia do odpowiednich grup demograficznych, osób znajdujących się w określonej lokalizacji i posiadających określone zainteresowania.

Co robimy?

Facebook Marketing

W naszej ofercie znajduje się zakładanie profilu i prowadzenie fanpage na facebooku oraz reklama na Facebooku. Obecność w social mediach to obowiązkowy punkt marketingu dla firm. Marketing na Facebooku oferuje duży wachlarz możliwości.

Instagram Marketing

Nasza oferta obejmuje także zakładanie profili dla firmprowadzenie Instagrama oraz obsługa kampanii reklamowych. Pomagamy budować pozytywny wizerunek firmy, docieramy z przekazem do odpowiedniej grupy docelowej.

 

Linkedin Marketing

W naszej ofercie znajduje się także zakładanie i prowadzenie profilu firmowego na Linkedinie. Obsługa kampanii reklamowych B2B na Linkedinie. Odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona komunikacja i reklama pozwalają dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców.

 

 

Twitter Marketing

Zajmujemy się również tworzeniem i prowadzeniem profili firmowych na Twitterze. Docieramy z przekazem do Twojej grupy odbiorców, budujemy zaangażowanie i zyskujemy interakcje.

 

 

Google Moja Firma

Pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu profili  w Google Moja Firma, a także w zarządzaniu lokalizacjami i opiniami klientów Twojej firmy.

 

 

Kanał na Youtube

Zakładanie kanałów firmowych na Youtube. Kręcenie filmów reklamowych, korporacyjnych i wizerunkowych. Prowadzenie kanału na Youtube oraz Video Marketing.

 

Social Media – Marketing treści i Reklama

Niezależnie od tego, czy firma chce wypromować nowy produkt, zachęcić użytkowników do skorzystania z oferty, czy może poszukuje pracowników, kampania musi mieć sprecyzowany cel. Reklama w social mediach ma szczególne znaczenie. Cele kampanii odpowiadają za to, jaki format będzie miała reklama, gdzie zostanie ulokowana oraz kto będzie mógł ją zobaczyć.
Zarówno wielkie brandy, jak i mniejsze firmy pojawiają się w mediach społecznościowych. Prym wiedzie Facebook, choć coraz więcej marek stawia także na Twittera, Instagram czy Snapchata.
Obecnie prowadzenie fanpage to jedne z najciekawszych i najmocniejszych narzędzi marketingu internetowego. Warto w tym celu zdać się na działania doświadczonej agencji social media, która poprzez odpowiednie działania zwiększy widoczność firmy w internecie.
Firmowy profil w mediach społecznościowych, to nie tylko sposób komunikacji z obecnymi „fanami”, pozwala on dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a tym samym umożliwia pozyskanie nowych klientów.

Agencja Social Media Kraków – Oxide najlepszy wybór

Agencja social media zatrudnia osoby, które pracują nad promocją i widocznością firmy w internecie. Ich zadaniem jest jak najlepsze wypromowanie klienta poprzez media społecznościowe.
Pierwszym krokiem jest obranie właściwej strategii działania. Kumulacja pomysłów kreatywnych osób, zazwyczaj przynosi wymierne efekty. Działania prowadzone bez przygotowanej strategii są pozbawione sensu, pojawia się wtedy chaos, niespójność i brak korzystnego efektu.
Powierzenie prowadzenia kampanii agencji z doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę jest niezwykle istotne.
Dzięki niej można osiągnąć wiele korzyści, takich jak zaangażowanie fanów, rozpoznawalność marki, czy realizację celi związanych z promowaniem produktu.
Social Media umożliwiają dotarcie do odpowiednich grup demograficznych, osób znajdujących się w określonej lokalizacji i posiadających określone zainteresowania. Odpowiednia komunikacja, dobór reklamy, czy miejsce jej wyświetlania, na pewno korzystnie wpłynie na widoczność firmy.

 

 

Facebook w liczbach

Dlaczego warto promować się Fb Ads

0
milionów aktywnych użytkowników w Polsce
0
+
użytkowników loguje się w nim codziennie
0
+
godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

Dlaczego My?

Agencja Facebook Kraków

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

Menu