Marketing internetowy w Social Media

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Prowadzenie Social Media dla Firm

Jako agencja Social Media wspieramy firmy z Krakowa oraz całej Polski w tworzeniu profili firmowych na portalach społecznościowych, prowadzeniu komunikacji z klientami, zarządzaniu profilami i fanpage, przeprowadzaniu konkursów i quizów a także analityce internetowej i optymalizacji działań. Nasza praca polega również na przygotowywaniu kampanii reklamowych, zarządzaniu budżetami w taki sposób aby zainwestowane środki przyniosły jak najlepsze efekty. Prowadzenie social media obejmuje także komunikację z klientami i potencjalnymi klientami, odpowiadanie na komentarze i pytania. Jednym słowem oferujemy pełną obsługę mediów społecznościowych dla firm.

reklama internetowa dla firm

Strategie marketingowe
w Social Media

promocja firmy

prowadzenie kont i profili
w Social Mediach

agencja interaktywna

Kampanie reklamowe
w Social Media

Jak to robimy?

Agencja Social Media – Oxide Kraków

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Social Media Marketing począwszy od budowy strategii komunikacji, poprzez prowadzenie kont dla Twojej Firmy, Marki lub produktu, po kampanie zasięgowe oraz sprzedażowe na Facebooku i Instagramie. Oferujemy również pełną analitykę działań w Social Mediach.

Agencja Oxide to dynamiczny, świetnie zgrany zespół z Krakowa, dla którego prowadzenie Social Media stanowi największą pasję. Potrafimy dostrzec nieskończone możliwości, jakie stwarza interakcja z fanami w mediach społecznościowych, by przekuć je w sukces Twojej firmy.

Poprowadzimy dla Ciebie konto i profil firmowy na kanałach medialnych, które w Twojej branży przyniosą najbardziej spektakularne rezultaty. Pracę rozpoczniemy od stworzenia detalicznej strategii komunikacji marki, dzięki której zyskamy jasność co do skutecznych sposobów na nawiązanie kontaktu z klientami. Naszą domeną są zarówno szeroko zakrojone, rozłożone w czasie kampanie reklamowe, jak i szybkie, efektywne akcje konkursowe oraz projekty-niespodzianki, którym nie oprze się żaden użytkownik Social Media.

Stawiamy na multimedialną i multikanałową komunikację z fanami – znajdzie się w niej miejsce na bardziej tradycyjne reklamy, ale także na filmy promocyjne, quizy i inne formy promocji interaktywnej. Każdą kampanię kończymy szczegółowym raportem analitycznym, który pozwala nam na wyciągnięcie wniosków i skuteczne planowanie przyszłych projektów.

marketing internetowy dla firm

Budowanie strategii komunikacji
marki w Social Mediach

agencja reklamowa kraków

Prowadzenie konkursów
i quizów w Social Mediach

reklama internetowa

Monitorowanie działań
i Analiza skuteczności

reklama

Prowadzenie kont i profili Firmowych
w kanałach Social Media

content marketing

Skuteczne
Kampanie Reklamowe

agencja social media

Kreacje banerowe
i filmy reklamowe

Co zyskasz?

Prowadzenie Mediów Społecznościowych – Twoi klienci już tam są.

Dobrze prowadzony marketing w mediach społecznościowych to gwarancja Twojej obecności tam, gdzie najczęściej bywają potencjalni klienci. Można nawet powiedzieć, że reklama w Social Media jest jak przestrzeń sprzedażowa w popularnej, modnej dzielnicy, a rezygnację z niej możemy porównać do otworzenia sklepu we własnej piwnicy na obrzeżach miasta.

Dopóki nie decydujesz się na media społecznościowe, pozwalasz, by zyski wędrowały do Twojej konkurencji! Sprawdzona agencja Social Media poprowadzi Cię krok po krok w stronę odkrycia potencjału, jaki niosą ze sobą portale społecznościowe. W ten sposób zbudujesz stabilną, rozpoznawalną markę, gromadząc wokół niej grupę aktywnych fanów, którzy przyczynią się do dalszego rozpowszechniania informacji o Twoich produktach lub usługach.

Za pomocą całego arsenału pomysłów i tricków reklamowych wykorzystasz swoją tablicę do sprawnej kreacji wizji, która w innym wypadku mogłaby się urzeczywistnić dopiero po latach. Dużo szybciej zrealizujesz także wszystkie dotychczasowe cele sprzedażowe, a remarketing stanie się czystą przyjemnością!

zaangażowanie fanów fanpage na facebooku

Zyskach zaangażowanie fanów

Jeśli chcesz, by liczba obserwujących Twoje Social Media dramatycznie wzrosła, to najlepszy możliwy adres! Fanów Twojej marki nie obchodzą zdjęcia z wakacji ani relacja o tym, co właśnie gotujesz na obiad – tu potrzebny jest przemyślany, targetowany kontent, który wywoła w nich natychmiastową potrzebę reakcji!

Realia rynku są nieubłagane – by zostać zapamiętany, musisz się wyróżnić. I tu pojawiamy się my! Dajemy Twoim fanom to, czego oczekują, nieustannie zaskakując ich kreatywnymi rozwiązaniami. Projektujemy posty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Potem umiejętnie prowadzimy dyskusję, w której nie brakuje emocji i pobudzających do myślenia treści. Nie zapominamy też o treściach audiowizualnych, jak krótkie filmy czy podcasty.

Właśnie tędy prowadzi droga do stworzenia trwałych, pozytywnych skojarzeń w umysłach Twoich przyszłych i obecnych klientów. Agencja Social Media Oxide ma Ci do zaoferowania wszystko, czego potrzebujesz, by marketing w mediach społecznościowych stał się Twoją najbardziej opłacalną inwestycją!

marketing w Social Mediach

Realizuj cele – Skuteczny marketing w social mediach

Nie wszystko jest dla wszystkich – ale jeśli jesteś na rynku od jakiegoś czasu, nie musimy Ci tego tłumaczyć. Twoje produkty lub usługi mają przecież konkretne, jasno określone grupy odbiorców, wymagające doboru odpowiednich metod komunikacji. Pomysłowe prowadzenie Social Media to obecnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów na promocję produktów, rekrutację pracowników czy zmianę lub poszerzenie Twojej target group.

Nasza agencja Social Media pomoże Ci w realizacji wszystkich Twoich celów. Jeśli masz już jasność co do ich kształtu i zakresu, to wspaniale – realizację spokojnie możesz pozostawić w naszych rękach. A jeżeli droga, którą chcesz postępować, ciągle wymaga pewnego doprecyzowania, w zespole Oxide znajdziesz najlepszych doradców, którzy nie pozwolą Ci zagubić się w ślepym zaułku.

Z łatwością dopasujemy grupę docelową do Twojego produktu, stworzymy jej szczegółowy profil i sięgniemy po narzędzia komunikacji najbliższe jej członkom. Z tak stworzonym przekazem reklamowym nie stracisz miesięcy na nieskuteczne, źle nakierowane działania. Zamiast tego zyskasz okazję, by obserwować efekty naszej strategii w rekordowo krótkim czasie!

Rozpoznawalność Marki w Social Mediach

Rozpoznawalność Marki – dzięki mediom społecznościowym

Bardzo niewiele firm może pochwalić się marką, którą klienci skojarzą po jednym spojrzeniu na charakterystyczne logo. Ten poziom rozpoznawalności dotyczy głównie korporacyjnych gigantów – ale nie znaczy to, że Twoja marka powinna być skazana na pozostanie w cieniu!

Z naszego doświadczenia wynika jedno: marketing w mediach społecznościowych to bez dwóch zdań najszybsza metoda na wzmocnienie widzialności marki. Za jego pomocą tworzymy dużo więcej, niż tylko skojarzenie logo, nazwy firmy i rodzaju produktu. Ta złożona konstrukcja to cały system powiązanych ze sobą znaczeń i wartości, który przekłada się na rozpoznawalność Twojej marki, a co za tym idzie – na lojalność klientów.

Za sprawą marketingu w Social Media zyskasz także pewność, że nowi klienci to osoby zaliczające się do grup, na których zainteresowaniu zależy Ci w największym stopniu. Poznasz ich opinie, zainteresowania, profil demograficzny i socjologiczny, a to pozwoli Ci na niespotykaną wcześniej precyzję kampanii przy sporej oszczędności poniesionych na nią nakładów finansowych.

Co jeszcze robimy?

Facebook Marketing

W naszej ofercie znajduje się zakładanie profilu i prowadzenie fanpage na facebooku oraz reklama na Facebooku. Obecność w social mediach to obowiązkowy punkt marketingu dla firm. Marketing na Facebooku oferuje duży wachlarz możliwości.

Instagram Marketing

Nasza oferta obejmuje także zakładanie profili dla firmprowadzenie Instagrama oraz obsługa kampanii reklamowych. Pomagamy budować pozytywny wizerunek firmy, docieramy z przekazem do odpowiedniej grupy docelowej.

 

Linkedin Marketing

W naszej ofercie znajduje się także zakładanie i prowadzenie profilu firmowego na Linkedinie. Obsługa kampanii reklamowych B2B na Linkedinie. Odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona komunikacja i reklama pozwalają dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców.

 

 

Twitter Marketing

Zajmujemy się również tworzeniem i prowadzeniem profili firmowych na Twitterze. Docieramy z przekazem do Twojej grupy odbiorców, budujemy zaangażowanie i zyskujemy interakcje.

 

 

Google Moja Firma

Pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu profili  w Google Moja Firma, a także w zarządzaniu lokalizacjami i opiniami klientów Twojej firmy.

 

 

Kanał na Youtube

Zakładanie kanałów firmowych na Youtube. Kręcenie filmów reklamowych, korporacyjnych i wizerunkowych. Prowadzenie kanału na Youtube oraz Video Marketing.

 

Czym są media społecznościowe?

W XXI w. wraz z rozwojem nowoczesnych technologii oraz co za tym idzie internetu rozwinęły się portale interaktywne, w których to o treści decydują sami internauci. W ostatnich latach coraz większy udział w sieciowym ruchu mają portale społecznościowe. Na najpopularniejszym portalu tego typu istnieje obecnie ponad miliard utworzonych przez użytkowników kont. Tak gigantyczna liczba powoduje, że mają one mniejszy lub większy wpływ na życie praktycznie każdego z nas. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym są media społecznościowe? Odpowiedź na to pytanie może nie być jednoznaczna, najprościej jednak można je zdefiniować jako już wspomniane wcześniej portale interaktywne, które ponadto umożliwiają dwustronną komunikację między użytkownikami.

Istnieje wiele rodzajów mediów społecznościowych, jednak wszystkie je charakteryzuje wspólny mianownik, tj. wspominana już interaktywność i komunikacja. Oprócz najpopularniejszych mediów społecznościowych, do których należą serwisy społecznościowe zaliczyć można do nich także blogi, fora dyskusyjne oraz mikroblogi. Media społecznościowe w ostatnich latach bardzo intensywnie wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa do prowadzenia kampanii marketingowych czyli social media marketing. Oprócz marketingu przedsiębiorstwa oraz w tym przypadku również rządy państw wykorzystują je do działań typu public relations. Niestety, wraz z ogromnym rozwojem tego typu serwisów pojawiły się nowe zagrożenia, m.in. szerzenie dezinformacji poprzez publikowanie tzw. fake newsów w celu wywołania pożądanej reakcji przez odbiorców.

Social Media – Marketing treści i Reklama

Niezależnie od tego, czy firma chce wypromować nowy produkt, zachęcić użytkowników do skorzystania z oferty, czy może poszukuje pracowników, kampania musi mieć sprecyzowany cel. Reklama w social mediach ma szczególne znaczenie. Cele kampanii odpowiadają za to, jaki format będzie miała reklama, gdzie zostanie ulokowana oraz kto będzie mógł ją zobaczyć.
Zarówno wielkie brandy, jak i mniejsze firmy pojawiają się w mediach społecznościowych. Prym wiedzie Facebook, choć coraz więcej marek stawia także na Twittera, Instagram czy Snapchata.
Obecnie prowadzenie fanpage to jedne z najciekawszych i najmocniejszych narzędzi marketingu internetowego. Warto w tym celu zdać się na działania doświadczonej agencji social media, która poprzez odpowiednie działania zwiększy widoczność firmy w internecie.
Firmowy profil w mediach społecznościowych, to nie tylko sposób komunikacji z obecnymi „fanami”, pozwala on dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a tym samym umożliwia pozyskanie nowych klientów.

agencja social media
Oxide Agencja social media kraków

Agencja Social Media Kraków – Oxide najlepszy wybór

Agencja social media zatrudnia osoby, które pracują nad promocją i widocznością firmy w internecie. Ich zadaniem jest jak najlepsze wypromowanie klienta poprzez media społecznościowe.
Pierwszym krokiem jest obranie właściwej strategii działania. Kumulacja pomysłów kreatywnych osób, zazwyczaj przynosi wymierne efekty. Działania prowadzone bez przygotowanej strategii są pozbawione sensu, pojawia się wtedy chaos, niespójność i brak korzystnego efektu.
Powierzenie prowadzenia kampanii agencji z doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę jest niezwykle istotne.
Dzięki niej można osiągnąć wiele korzyści, takich jak zaangażowanie fanów, rozpoznawalność marki, czy realizację celi związanych z promowaniem produktu.
Social Media umożliwiają dotarcie do odpowiednich grup demograficznych, osób znajdujących się w określonej lokalizacji i posiadających określone zainteresowania. Odpowiednia komunikacja, dobór reklamy, czy miejsce jej wyświetlania, na pewno korzystnie wpłynie na widoczność firmy.

Prowadzenie Social Media – Marketing internetowy dla firm

Ważnym elementem skutecznej kampanii marketingowej firmy jest prowadzenie mediów społecznościowych. Za pomocą profili w social mediach zbudujesz prestiżu marki, zwiększysz jej rozpoznawalności oraz zadbasz o komunikację ze swoimi klientami. W Oxide doskonale znamy współczesny rynek – aktualne trendy i oczekiwania konsumentów. Oferujemy Twojej firmie kompleksowe i profesjonalne prowadzenie social media czyli profili w najbardziej znanych mediach społecznościowych. Należą do nich Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin czy YouTube i Google Moja Firma.

Obsługa social media to jedna z naszych specjalizacji. Działamy kompleksowo i rzetelnie, co pozwala nam zagwarantować skuteczność podejmowanych przez nas działań. Dzięki odpowiednio zarządzanym firmowym profilom w mediach społecznościowym możesz sprawić, że Twoja firma zacznie dynamicznie się rozwijać. Dotrzesz ze swoją ofertą do odpowiedniej grupy docelowej, zyskasz ich zaufanie i będziesz budował z nimi trwałe relacje oraz zadbasz o pozytywny wizerunek swojej firmy.

prowadzenie social media

Facebook w liczbach

Dlaczego warto promować się Fb Ads

0
milionów aktywnych użytkowników w Polsce
0
+
użytkowników loguje się w nim codziennie
0
+
godziny dziennie Polacy spędzają w serwisach społecznościowych

Dlaczego My?

Agencja Facebook Kraków

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić działania na portalach social media?

Porozmawiajmy o szczegółach