Zdjęcia z drona

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Fotografia z drona

Zapewne nie raz słyszałeś o potrzebie promocji marki by zapewnić swojej firmie dynamiczny rozwój, przynoszący Ci wymierne korzyści. Tylko jak to zrobić by reklama była skuteczna? Otóż na efektywność działań marketingowych ma wpływ wiele czynników, ale jedno jest pewne, że promocją marki musi odbywać się na wielu płaszczyznach by odniosła sukces i pozwoliła Ci zrealizować wyznaczone cele marketingowe. Z tego też powodu warto sięgać po różnego typu formy reklamy, a zdjęcia z drona są tego najlepszym przykładem. Za ich pomocą będziesz mógł w niezwykle atrakcyjny i przyciągający uwagę konsumentów zaprezentować swoje produkty czy usługi.

Ujęcia z drona – przedstaw swoją markę w nowoczesny sposób

W Oxide doskonale zdajemy sobie sprawę z mocy, jaką posiada odpowiednio przygotowana i zrealizowana kampania marketingowa, która powinna wykorzystywać do swoich celów przeróżne formy promocji, by zapewniać je maksymalną skuteczność. Oferujemy więc profesjonalną fotografię z drona firm, kompleksów hotelowych, mieszkań czy nieruchomości, jak również imprez zawodów bądź też miast i regionów by zwiększyć skuteczność ich promocji.

Fotografia z drona czy też filmowanie z lotu ptaka pozwala zaprezentować dany obiekt z perspektywy niezwykle atrakcyjnej wizualnie wzbudzającej niewątpliwie duże zainteresowanie wśród swoich odbiorców. Otrzymujemy bardzo oryginalną formę promocji marki, która podkreśli Twój profesjonalizm i nowoczesność, co z pewnością zostanie zauważone i docenione przez Twoich klientów czy kontrahentów.

reklama internetowa dla firm

Zdjęcia z drona

promocja firmy

Filmy z drona

agencja interaktywna

Filmowanie dronem

Jak to robimy?

Profesjonalne zdjęcia z lotu ptaka

Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego działamy profesjonalnie i kompleksowo gwarantując Ci 100% satysfakcję. Działamy na rynku od lat śledząc go i poznając najnowsze jego trendy oraz potrzeby współczesnych konsumentów, by móc zaproponować Twojej firmie optymalną i maksymalnie skuteczną formę promocji. Filmy i zdjęcia z lotu ptaka wykonane dronem są jedną z naszych propozycji – niezwykle atrakcyjną formą promocji Twojej marki.

Zdjęcia z drona – wysoka jakość sprzętu dająca niesamowite efekty

W Oxide nie idziemy na kompromis, jeśli chodzi o jakość wykorzystywanego przez nas sprzętu, ponieważ zależy nam na doskonałym efekcie końcowym, a więc na atrakcyjnej i efektywnej promocji Twojej marki. Do robienia filmów i zdjęć z lotu ptaka wykorzystujemy więc sprzęt wysokiej klasy. Jest to dron – Autel Evo II Pro, który pozwala w niezwykle precyzyjny i bezpieczny sposób tworzyć prezentacje na przykład firm, kompleksów hotelowych, nieruchomości różnego typu, imprez, zawodów, miast czy regionów. Możliwości jest naprawdę wiele.

Dron Autel Evo II Pro posiada 1-calowy sensor, umożliwiający nagrywanie w rozdzielczości 6K, co pozwala rejestrować filmy w sposób niezwykle wyraźny. Fotografia z lotu ptaka, jak i materiały wideo tworzona za pomocą tego sprzętu są bogate w szczegóły, co czyni je niezwykle atrakcyjnymi i wyróżniającymi się doskonała jakością. Dzięki temu skutecznie przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie – co sprzyja promocji Twojej marki i budowaniu jej pozytywnego wizerunku.

Co zyskasz?

Zdjęcia z drona – nowoczesna promocja firmy

Korzystając z nowoczesnych form promocji, podkreślisz profesjonalizm swojej firmy, co będzie sprzyjało budowaniu jej prestiżu. Wykonywane przez nas zdjęcia z powietrza stanowią niezwykle atrakcyjny oraz oryginalny sposób reklamy, za pomocą którego będziesz mógł skutecznie realizować wyznaczone cele swojej kampanii marketingowej.

Zdjęcia z drona – idealna prezentacja Twojej firmy

Chcąc zapewnić swojej firmie dynamiczny rozwój wiążący się ze spektakularnym sukcesem w branży, powinieneś sięgać po różne formy promocji marki, które zaprezentują Twoją firmę i jej ofertę w sposób niezwykle ciekawy i atrakcyjny. Decydując się na filmy lub zdjęcia z lotu ptaka od Oxide masz gwarancję najwyższej jakości usługi. Wiemy co zrobić, by materiały z drona skutecznie wzbudziły zainteresowanie Twoich klientów czy kontrahentów oraz zachęciły do współpracy. Wykonujemy zdjęcia z drona firm, kompleksów hotelowych, nieruchomości, różnego typu eventów, zawodów czy miast i regionów – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Dzięki profesjonalnym zdjęciom i filmom z drona od Oxide zaprezentujesz w nowoczesny i bardzo atrakcyjny sposób swoją ofertę, co z kolei przyniesie Ci szereg wymiernych korzyści:

  • większą rozpoznawalność;
  • dynamiczny rozwój firmy;
  • prestiż w branży;
  • większe zainteresowanie ofertą i lepszą sprzedaż;
  • wzbudzisz większe zaufanie swoją marką, co pozwoli Ci budować trwałe relacje z klientami lub kontrahentami;
  • będzie to sprzyjało kreowaniu wizerunku marki podkreślając jej profesjonalizm i innowacyjność.
zdjęcia z lotu ptaka

Zdjęcia krajobrazowe z lotu ptaka

Nic tak nie przyciąga turystów jak atrakcyjne i bardzo oryginalne zdjęcia ujmujące to, co najpiękniejsze w danym mieście czy regionie Polski. Zdjęcia krajobrazowe wykonane dronem zachwycają sposobem ujęcia, ale też bogactwem uchwyconych szczegółów, które pobudzają wyobraźnię oraz sprawiają, że chce się być w danym miejscu. Zdjęcia dronem pozwalają zaprezentować miasto czy region z innej, mało dostępnej perspektywy odzwierciedlając ich rzeczywisty charakter, skutecznie zachęcając do ich odwiedzenia.

zdjęcia z drona dla dewelopera

Zdjęcia nieruchomości z drona

Zastanawiasz się jak zwiększyć sprzedaż lokali, mieszkań czy innych nieruchomości? Otóż wykorzystaj fotografię z drona do prezentacji swojej oferty. W Oxide wykonujemy profesjonalne i wysokiej jakości zdjęcia dronem nieruchomości dla deweloperów, które zwiększą atrakcyjność Twojej oferty, co przełoży się na wzrost zainteresowania nią. Większa sprzedaż – gwarantowana. Wyróżnij się na tle konkurencji i podbij rynek nieruchomości. Nasza fotografia dronem Ci to umożliwi zapewniając Twojej firmie najlepszą reklamę.

zdjęcia z powietrza dla miast

Zdjęcia miast z drona

Ujęcia z lotu ptaka pozwalają zaprezentować walory danego miasta oraz w doskonały i niezwykle atrakcyjny sposób ująć jego specyfikę. Fotografia dronem otwiera więc szereg możliwości na promocję danego miasta zachęcając turystów do jego odwiedzin, a inwestorów do rozwijania swoich firm na jego terenach. Zdjęcia dronem dla miast od Oxide to oryginalna i bardzo skuteczna forma jego promocji pozwalająca ukazać go z rożnych perspektyw ukazując jego potencjał inwestycyjny i rekreacyjny.

fotografia lotnicza

Fotografia lotnicza

Zdjęcia lotnicze tworzone za pomocą drona przez naszych specjalistów zachwycają jakością, bogactwem szczegółów i wyrazistością, co czyni je bardzo ciekawą formą promocji firm, instytucji czy korporacji. Znajdująca się w naszej ofercie fotografia lotnicza wyróżnia się najwyższą jakością, profesjonalizmem i powstaje z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa w oparciu o obowiązujące przepisy prawne. Postaw na innowacyjne narzędzia reklamy by maksymalizować skuteczność swojej kampanii marketingowej.

fotografia dronem

Zdjęcia zawodów, koncertów i imprez

Atrakcyjna promocja różnego typu imprez to podstawa aby zachęcić do wzięcia w niej udziału. Jak to zrobić? Proponujemy wykorzystanie do tego celu zdjęć z lotu ptaka imprez, zawodów czy koncertów. Będą nie tylko atrakcyjne wizualnie i oddziałujące jednocześnie na wyobraźnię swoich odbiorców, ale również pozwolą zaprezentować dany event w sposób różnorodny w pełni odzwierciedlający jego specyfikę. To wszystko sprawi, że odbiorca takiej prezentacji będzie chciał wziąć udział w danym evencie.

zdjęcia z drona dla hoteli

Zdjęcia kompleksów hotelowych

Strona internetowa obfitująca z wysokiej jakości zdjęcia wnętrza obiektu hotelowego wraz z jego zewnętrznym otoczenie niestety nie odda w pełni jego uroku i potencjału możliwości, jakie oferuje. Bez obaw, mamy doskonałą propozycję jak to osiągnąć – zdjęcia i materiały wideo wykonane z lotu ptaka. Profesjonalna fotografia dronem od Oxide pozwala uchwycić szczegóły i zaprezentować dany obiekt – hotel, pensjonat czy duży kompleks wypoczynkowy, w niezwykle ciekawy i wizualnie bardzo atrakcyjny sposób skutecznie przyciągający turystów.

Dlaczego my?

Agencja Oxide Kraków

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić zdjęcia z drona?

Porozmawiajmy o szczegółach