Tworzenie Stron Internetowych

Bądź widoczny w sieci

Nasze realizacje – Tworzenie stron internetowych

Tworzymy strony internetowe, sklepy i portale, a także blogi osobiste i firmowe oraz wizytówki oparte na indywidualnych, autorskich rozwiązaniach do zarządzania treścią, a także w oparciu o CMS WordPress. Projektujemy szatę graficzną lub korzystamy z gotowych rozwiązań. Do każdego realizowanego projektu podchodzimy indywidualnie, poszukujemy najlepszych rozwiązań w zależności od budżetu jakim dysponuje klient oraz w zależności od funkcji jakie ma spełniać strona. Dbamy o to aby strony były zoptymalizowane zarówno pod klientów jak i pod wyszukiwarki internetowe. Strony optymalizujemy pod względem prędkości działania i wczytywania, a także pod względem obciążenia serwera. Tworzone przez nas strony internetowe zawsze są dostosowane do urządzeń mobilnych, funkcjonalne, proste w poruszaniu się i intuicyjne w zarządzaniu i dodawaniu treści.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja nieprzerwanie od blisko 15 lat. Zaprojektowaliśmy kilka set stron www, sklepów, Landingpage, wizytówek i portali internetowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie, podczas którego sprecyzujemy potrzeby i możliwości.

strona internetowa fredomatic

Strona Internetowa

Strona internetowa Fredomatic.com.pl – dystrybutora sprzętu gastronomicznego. Strona oparta o CMS WordPress. Strona z rozbudowaną gamą produktów dla gastronomii.

strona internetowa marine time

Strona dla producenta łodzi

Strona internetowa dla producenta łodzi MarineTime.pl. Strona na oprogramowaniu WordPress. Umożliwia wyszukiwanie i konfigurację wymarzonej łodzi.

mbadania.pl

Strona Internetowa

Prosta strona internetowa mbadania.pl. Strona  dla firmy z branży medycznej specjalizującej się w badaniach klinicznych. Oparta o oprogramowanie CMS WordPress.

portale internetowe

Portale Internetowe

Portal internetowy Oui.pl o tematyce zdrowia i urody. Oparty o CMS WordPress. Intuicyjny i prosty w zarządzaniu oraz optymalizacji.

 

 

projektowanie stron internetowych

Strony Internetowe

Strona internetowa Bizvalue.pl. Kalkulator online do wyceny firmy. Wdrożono zaawansowane, dedykowane rozwiązanie.

 

 

strony www kraków

Strona Internetowa

Strona internetowa Zawieszki-zapachowe.pl. Strona producenta zawieszek zapachowych. Oparta o oprogramowanie CMS WordPress. Optymalna i prosta w zarządzaniu.

 

 

projektowanie stron www Kraków

Portal Ogłoszeniowy

Portal ogłoszeniowy Bizfinder.pl Kup – sprzedaj firmę, znajdź inwestora. Oparty o autorskie, rozbudowane oprogramowanie. Portal ogłoszeń biznesowych.

 

strony internetowe dla deweloperów

Strona dla dewelopera

Strona internetowa dla dewelopera Budrem.pl. Strona na autorskim oprogramowaniu. Umożliwia wyszukiwanie i oglądanie mieszkań w nowej inwestycji deweloperskiej.

 

strona internetowa dla lekarza

Strona Internetowa

Prosta strona internetowa lachpiotr.pl. Strona lekarza Piotra Łacha. Oparta o oprogramowanie CMS WordPress. Optymalna i prosta w zarządzaniu.

 

strony kraków

Portal Internetowy dla branży medycznej

Strona internetowa specjalistycznej przychodni medycznej Cmpromed.pl.  Strona oparta o CMS WordPress.

 

projektowanie stron www Kraków

Firmowa Strona Internetowa

Strona internetowa Linea.net.pl. Strona dystrybutora i producenta systemów chłodniczych.

 

realizacje oxide velvetherz

Strona Internetowa

Strona internetowa VelvetHertz.pl. Firmy specjalizującej się w projektowaniu i wyposażaniu domowych sal kinowych.

 

portal internetowy dla branży sport

Portal Internetowy

Portal internetowy Slimlife.pl.  Strona o tematyce zdrowie i uroda. Oparta o CMS WordPress.

Strony internetowe dla branży finansowej

Strona Internetowa

Strona internetowa firmy specjalizującej się w kredytach hipotecznych.

strona dla dewelopera promująca inwestycję

Strona Internetowa

Strona internetowa dla dewelopera Semaco promująca inwestycję Mogilska Tower w Krakowie. Oprogramowanie daje możliwość przeglądania mieszkań.

Tworzenie stron internetowych Kraków

Jako agencja interaktywna z Krakowa projektujemy strony www dla klientów z Krakowa oraz z całej Polski i Europy. Już od dawna oferujemy tworzenie stron internetowych na potrzeby różnych organizacji, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i przeprowadzeniem licznych przedsięwzięć. Stworzyliśmy wiele stron www dla znanych firm, ale także portali tematycznych oraz sklepów internetowych. Każda z realizacji była przygotowana odpowiednio do charakteru danego przedsiębiorstwa, jego oczekiwań, profilu klienta oraz informacji, jakie są niezbędne do przekazania klientowi przez firmę. Było to możliwe tylko i wyłączenie dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, poznaniu jego potrzeb, przygotowaniu stron zgodnie z życzeniem klienta oraz trendami rynkowymi. Dla każdego projektu tworzony jest osobny plan działania, który pozwala maksymalnie dostosować ofertę do rodzaju strony i potrzeb zamawiającego. To właśnie dzięki temu możemy zaprezentować szerokie portfolio oraz listę zadowolonych klientów.

Nasze realizacje – Tworzenie stron www

Wśród klientów naszej agencji znajdują się firmy z różnych branż i środowisk. To właśnie dlatego nie boimy się podjęcia żadnej współpracy oraz podejmowania nowych wyznań. W trakcie swojej działalności mieliśmy okazje tworzyć strony internetowe dla firm i przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, marketingowej, spożywczej i wielu innych. Nasza oferta nie bez powodu obejmuje także tworzenie portali internetowych z wiadomościami lub informacjami tematycznymi — takie strony również mieliśmy okazje tworzyć. Projektowanie stron www przez naszą agencję to także tworzenie witryn do zakupów online. Sklepy internetowe są tworzone tak, aby były intuicyjne i łatwe w obsłudze dla każdego użytkownika. Wszystkie strony internetowe tworzone przez nas są zoptymalizowane tak, aby były atrakcyjne dla wyszukiwarek internetowych, ale jednocześnie pełne przydatnych informacji i łatwe w obsłudze. Jest to rozwiązanie, które pozwala znaleźć klientowi stronę i odszukać na niej w łatwy sposób wszystkie niezbędne informacje.

Dlaczego my?

Tworzenie stron www – agencja interaktywna Oxide Kraków

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić stronę internetową?

Porozmawiajmy o szczegółach