Kampania produktowa PLA
w Google Ads (adwords)

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Reklama produktowa dla sklepów internetowych

Przede wszystkim działamy w sposób rzetelny i profesjonalny ceniąc sobie indywidualne podejście do każdego naszego Klienta. Poza tym wyróżnia nas to, że lubimy wyzwania i szukamy innowacyjnych rozwiązań zwiększających skuteczność naszych działań.
Prowadzenie kampanii produktowych to nasza specjalność. Bazując na posiadanym doświadczeniu i wiedzy, oferujemy kampanie produktowe w Google skrojone na miarę potrzeb Twojego sklepu internetowego, które będą skutecznie realizować wyznaczone cele marketingowe. W Oxide lubimy wyzwania, jednym z nich jest reklama sklepu internetowego, stawiamy na kreatywność i szukamy innowacyjnych rozwiązań, co przekłada się na efektywność naszych działań.

To forma reklamy AdWords dająca szereg możliwości na skuteczną promocję Twojego sklepu internetowego pod warunkiem, że będzie ona właściwie skonfigurowana. W Oxide oferujemy nie tylko opracowanie kampanii produktowej dostosowanej do potrzeb i specyfiki Twojego sklepu internetowego czy utworzenie konta reklamowego i konta Google Merchant wraz z implementację pliku produktowego, ale także cykliczną analizę prowadzonej kampanii oraz stały dostęp do jej raportów. Zapewniamy optymalny podział budżetów i działamy kompleksowo z gwarancją najwyższej jakości usługi stosując jasne zasady rozliczeń.

Wybierając kampanię produktową od Oxide masz pewność, że poniesiona przez Ciebie inwestycja w reklamę e-sklepu szybko zacznie się zwracać przynosząc Ci coraz większe zyski. Wiele firm już nam zaufało. Sprawdź i Ty – nie zawiedziesz się!

reklama internetowa dla firm

Tworzenie kampanii
produktowych

promocja firmy

Obsługa Google Merchant 

agencja interaktywna

Optymalizacja kampanii
produktowych

Jak to robimy?

Kampania prodyktowa Google Shopping (PLA)

Interesuje Cię skuteczna reklama Adwords dla swojego sklepu internetowego, dzięki której będziesz mógł wyznaczać i realizować określone cele marketingowe dostosowane do bieżących potrzeb Twojego biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – profesjonalną i kompleksową reklamę produktową od Oxide. Dzięki niej będziesz mógł efektywnie promować ofertę swojego sklepu docierając z nią do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Oferowana przez naszą Agencję reklama produktowa jest ukierunkowana na promocję i sprzedaż konkretnej grupy produktów, co jest doskonałym sposobem na szybkie odnotowanie wzrostu sprzedaży i zwiększenia rozpoznawalności marki. W zakresie naszej usługi jest tworzenie profesjonalnych, kompleksowych i odpowiednio zoptymalizowanych kampanii produktowych – maksymalizacja efektywności przy minimalizacji ponoszonych kosztów. Oferujemy również obsługę Google Merchant, dzięki któremu porządkowanie grupy określonych produktów oraz ich wypromowanie będzie znacznie prostsze.

Odpowiednio skonfigurowana reklama produktowa – zakupy Google (PLA) od Oxide będzie z całą pewnością doskonałą formą promocji Twojego sklepy internetowego, zapewniając mu wartościowy wzrost odwiedzin. Dzięki kampanii produktowej w Google trafiasz ze swoją ofertą do osób szukających konkretnych produktów, co podnosi jej efektywność. Zaufaj naszym specjalistom – wybierz Zakupy Google by szybko i skutecznie zwiększyć rozpoznawalności swojej marki, budując jednocześnie jej prestiż oraz pozytywny wizerunek wśród konsumentów.

marketing internetowy dla firm

Utworzenie konta reklamowego

agencja reklamowa kraków

Utworzenie konta Google Merchant

reklama internetowa

Implementacja pliku produktowego

reklama

Utworzenie kampanii produktowej

content marketing

Cykliczna analiza kampanii

agencja social media

Stała optymalizacja kampanii

promocja firmy

Optymalny podział budżetów

kampania reklamowa

Stały dostęp do raportów

marketing

Jasne zasady rozliczeń

Co zyskasz?

Google Ads dla sklepu internetowego

Konkurencyjność w ecommerce jest coraz większa. Prowadząc sklep internetowy niełatwo się wyróżnić i skutecznie wzbudzić zainteresowanie swoją ofertą wśród konsumentów. Dlatego też warto zainwestować w odpowiednią promocję swojego e-sklepu. Jedną z propozycji jest profesjonalna kampania produktowa w Google Ads dla sklepu internetowego od Oxide, która szybko przyniesie Twojej firmie wymierne korzyści.

Nasi specjaliści tworzą skuteczne reklamy produktowe, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i zyskasz lepszą widoczność w sieci. Doskonale znamy trendy rynkowe i poddajemy ciągłej analizie potrzeby i zachowania zakupowe konsumentów by zwiększyć efektywność podejmowanych przez nas działań. Reklamy produktowe są doskonałym sposobem na dotarcie z ofertą sklepu internetowego do osób zainteresowanych konkretnymi przedmiotami oraz na optymalizację współczynnika konwersji. Pozwalają również skutecznie kreować wizerunek marki, podnosząc jej prestiż oraz budować trwałe relacje z klientami, dzięki czemu Twój sklep internetowy będzie się prężnie rozwijał.

Gwarantujemy 100% skuteczności. Odpowiednio przygotowane reklamy produktowe sprawią, że Twoja marka będzie lepiej rozpoznawalna i widoczna w sieci, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie Ci pokonać konkurencję. Zyskasz nad nią przewagę oraz podkreślisz swój profesjonalizm i wysoką jakość towarów i usługi. To Ty wyznaczaj trendy i bądź numerem jeden na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy i wybierz profesjonalną kampanię produktową od Oxide.

marketing sklepu online

Wzrost sprzedaży

W Oxide dzięki naszym analizom jesteśmy na bieżąco w kwestiach e-commerce. Wiemy jak zmienia się rynek oraz potrzeby konsumentów, dlatego też oferowana przez nas reklama produktowa e-sklepu jest niezwykle skuteczna. Działamy profesjonalnie i kompleksowo dostosowując się do Twoich potrzeb i specyfiki branży, w której działasz by w sposób efektywny realizować wyznaczone przez Ciebie cele marketingowe.

Kampania produktowa od Oxide dotrze do szerokiego grona Twoich potencjalnych klientów, wzbudzi ich zainteresowanie i zaufanie. Za jej pomocą w sposób szybki i bardzo skuteczny wypromujesz swoje produkty i zwiększysz współczynnik konwersji. Dzięki reklamie produktowej od Oxide będziesz efektywnie budował wizerunek swojej marki zwiększający jej rozpoznawalność zyskując w ten sposób większą renomę w swojej branży. Twój sklep internetowy odnotuje wzrost sprzedaży i zacznie się dynamicznie rozwijać. Zaufało nam już wiele firm, czas na Ciebie. Sprawdź nas a gwarantujemy Ci, że się nie zawiedziesz.

 

 

sprzedaż w sklepie internetowym

Wyprzedź konkurencję

Z całą pewnością reklama produktowa w Google Ads jest jedną z najważniejszych i najbardziej efektywnych form promocji sklepu internetowego. Umożliwia dostosowanie jej pod kątem przyjętych celów marketingowych oraz skonfigurowanie w taki sposób, by trafiała do konkretnych osób – szukających i rozważających zakup określonych produktów znajdujących się w ofercie Twojego sklepu internetowego. Profesjonalnie przygotowana i zrealizowana kampania produktowa w Google Ads będzie budować prestiż Twojej marki.

Nie daj się zaskoczyć konkurencji, wyprzedź ją w działaniach. Odpowiednio zoptymalizowana reklama produktowa pozwoli Ci wyznaczać trendy na rynku i skutecznie pokonać konkurencję. Bądź numerem jeden dzięki kampanii produktowej od Oxide – niech Twoja marka będzie kojarzona z profesjonalizmem, najwyższą jakością i nowoczesnością. Będzie to sprzyjało budowaniu jej pozytywnego wizerunku i zwiększy jej rozpoznawalność. Postaw na reklamę produktową od Oxide a na jej efekty nie będziesz długo czekał.

marketing dla ecommerce

Jasne zasady płatności

W Oxide cenimy sobie profesjonalizm i oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Chcemy również by nasi Klienci mieli pewność, że inwestowane przez nich pieniądze były rozsądnie wydawane. W związku z tym działamy na jasnych zasadach – dokładnie wiesz za co płacisz i monitorujesz nasze działania. Warto również podkreślić, że kampania produktowa w Google Ads jest niezwykle elastyczna i można ją odpowiednio skonfigurować pod kątem swoich potrzeb i oczekiwań by skutecznie realizowała wyznaczone cele marketingowe przy określonym budżecie.
To Ty decydujesz przy jakim, a my dbamy o maksymalizację efektywności przy minimalnych kosztach. Trzeba przy tym zaznaczyć, że koszty rozliczeń reklam produktowych w Google Ads są również przejrzyste – naliczane na postawie kliknięcia bądź tzw. kosztów zaangażowania. Dlatego też promocja sklepu internetowego za pomocą kampanii produktowych jest tak naprawdę na każdą kieszeń. Nawet przy niewielkim budżecie można w sposób niezwykle efektywny promować swój e-sklep.

Kampania produktowa w Certyfikowanej Agencji Oxide

Skuteczna reklama produktowa sklepu internetowego

Na sukces sklepu internetowego ma wpływ wiele czynników. Liczy się nie tylko jakość oferowanego w nim towaru, jego prezentacja, użyteczność (UX) sklepu, łatwość ścieżki zakupowej czy profesjonalizm obsługi, ale również sposób jego promocji. Jedną z najważniejszych oraz najbardziej skutecznych form reklamy e-sklepu jest Google Shopping, a więc kampanie produktowe w wyszukiwarce Google. Reklamy te wyświetlają się w formie zdjęcia z ceną i nazwą produktu. Dzięki nim można szybko i efektywnie promować produkty znajdujące się w ofercie swojego sklepu internetowego. Jest tylko jeden warunek – owe kampanie produktowe muszą być odpowiednio skonfigurowane, co warto zlecić specjalistom z Certyfikowanej Agencji Oxide.

reklama google adwords
reklama produktowa Google Ads

Reklama sklepu internetowego w Google Shopping od Oxide przyniesie Ci szereg wymiernych korzyści takich, jak choćby większą widoczność w sieci i rozpoznawalność marki, wzrost zainteresowania ofertą, wyższa sprzedaż czy optymalizacja współczynnika konwersji. Dzięki profesjonalnym kampaniom produktowym w Adwords zbudujesz prestiż marki e-sklepu i wyprzedzisz konkurencję. Dotrzesz do osób, które szukają produktów i rozważają ich zakup, daj im szansę na znalezienie Twojego sklepu. Bez wątpienia jest to obok kampanii remarketingowych i optymalizacji obowiązkowa reklama Twojego sklepu internetowego. 

Ile kosztuje reklama produktowa w Google Ads?

Zastanawiasz się, jaki musisz mieć budżet, by Twój sklep internetowy zyskał skuteczną promocję w sieci? Zdziwisz się, ale nie tak duży jak sądzisz. Nasze Kampanie Google AdWords, w tym Google Shopping są odpowiednio zoptymalizowane – maksymalizacja efektywności przy minimalnych kosztach. Poza tym, podobnie jak w przypadku innych formatów reklam GoogleAds, kampanie produktowe biorą udział w aukcji reklam. Ich koszt zależy od ich rodzaju i może być naliczany na podstawie:

  • kliknięcia (CPC) – płaci się wówczas, kiedy użytkownik kliknie w Twoją reklamę;
  • kosztu zaangażowania (CPE) przy reklamach z funkcją prezentacji – płaci się w momencie, gdy użytkownik rozwinie reklamę i nie zamknie jej przez co najmniej 10 sekund bądź w nią kliknie przed upływem tego czasu.

Niewątpliwą zaletą kampanii produktowych jest to, że to Ty decydujesz ile chcesz na nią przeznaczyć i masz możliwością wyboru preferowanego przez Ciebie sposobu rozliczenia. Google Shopping to skuteczna promocja sklepu internetowego na każdą kieszeń.

kolorystyka strony internetowej

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google i Certyfikowaną Agencją Adwords

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić kampanię produktową Google Ads?

Porozmawiajmy o szczegółach