Sklepy Internetowe

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzenie sklepów internetowych

Prowadzenie sklepu internetowego pozwala dotrzeć do szerokiego grona konsumentów, zwiększając tym samym możliwości rozwoju danej firmy oraz generowanych przez nią zysków. Zwłaszcza, że współcześni konsumenci coraz chętniej robią różnego typu zakupy właśnie za pośrednictwem Internetu. Sprzedaż online zyskuje na popularności, ponieważ jest niezwykle prosta i wygodna – umożliwia zakup produktów dokładnie takich, jak się potrzebuje, o dowolnej porze dnia czy nocy i co ważne bez wychodzenia z domu.

Niemniej jednak aby sklep internetowy przynosił zyski musi być funkcjonalny i przejrzysty o intuicyjnej obsłudze. Nie bez znaczenia pozostaje jego struktura i sposób prezentowania towaru. Musi być więc atrakcyjny nie tylko wizualnie, ale również merytorycznie i formalnie. Powinien być przyjazny dla swoich użytkowników i urządzeń za pomocą których z niego korzystają, jak również dla wyszukiwarki Google, która będzie go wysoko indeksowała. Spełnienie wszystkich tych warunków wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego tworzenie sklepów internetowych warto zlecać osobom, dysponującym w tym zakresie odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Profesjonalnie utworzony sklep internetowy powinien być „uszyty na miarę” – z uwzględnieniem rodzaju oferowanego towaru i specyfiki branży. Wówczas zyska prestiż i odniesie sukces – zainteresuje swoją ofertą i będzie efektywnie pozyskiwał klientów, zwiększając tym samy rozpoznawalność marki, co z kolei przełoży się na wzrost generowanych zysków.

reklama internetowa dla firm

Indywidualne
Sklepy Internetowe

promocja firmy

Landing Page
strony sprzedażowe

agencja interaktywna

Sklepy Internetowe
abonamentowe

Jak to robimy?

Profesjonalne sklepy internetowe

Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oferowanych usług. Nasza Agencja Interaktywna skupia kreatywnych i lubiących wyzwania specjalistów, którzy łączą pracę ze swoją pasją, co pozwala im efektywnie wykorzystywać zdobytą wiedzę, doświadczenie i umiejętności. A doskonałe wyczucie trendów współczesnego rynku sprawia, że proponowane przez nich rozwiązania są niezwykle skuteczne.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów z Krakowa, ale również z całej Polski. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych w sposób kompleksowy i profesjonalny, a więc z uwzględnieniem, między innymi, ich specyfiki branży, oferowanego towaru oraz preferencji i potrzeb ich konsumentów, jak również licznych wymogów formalno-merytorycznych. Oferujemy więc profesjonalne sklepy internetowe „szyte na miarę” – dopracowane w każdym aspekcie wraz z ich projektem graficznym.

Tworzymy także sklepy internetowe bazujące na gotowym oprogramowaniu typu SaaS (Software as a Service), płatnego w formie miesięcznego abonamentu, którego wysokość jest uzależniona od zakresu wykorzystywanych w jego ramach usług. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające choćby początkującym sklepom online szybko, prosto i bezpiecznie wkroczyć na rynek sprzedaży internetowej z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

marketing internetowy dla firm

Projekt graficzne sklepu

kampania reklamowa

Wydajny Hosting

agencja reklamowa kraków

Optymalizacja sklepu internetowego

agencja social media

Strategie marketingowe

marketing

Certyfikaty SSL

promocja firmy

Audyt ścieżek zakupowych

reklama internetowa

Opisy kategorii i produktów

Co zyskasz?

Tanie sklepy internetowe

Bez wątpienia sukces sklepu internetowego zależy nie tylko od jakości oferowanych w nim towarów, ale również od jakości jego funkcjonowania. Konsumenci doceniają miedzy innymi intuicyjność robienia w nim zakupów, jak również atrakcyjność i przejrzystość prezentowanego towaru. Zakupy online maja być proste i przyjemne. Dlatego podczas tworzenia profesjonalnych i tanich sklepów internetowych tak ważna jest kompleksowość i rzetelność podejmowanych w tym zakresie działań.

Profesjonalnie utworzony sklep online będzie wyróżniał się na rynku i odniesie sukces, zapewniając firmie rozwój i coraz większe zyski.
Pozwala:
– w sposób atrakcyjny zaprezentować swój towar;
– zwiększyć rozpoznawalność marki i dotrzeć do szerokiego grona konsumentów;
– zdobyć prestiż i pokonać konkurencję;
– właściwie dostosowywać ofertę do swoich odbiorców wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dzięki cennym analizom, dostarczającym informacji o preferencjach konsumentów oraz ich zakupowych zachowań;
– zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą wśród konsumentów;
– zwiększyć sprzedaż;
– budować zaufanie wśród konsumentów oraz skutecznie budować wizerunek marki.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, a nasi Klienci w 100% usatysfakcjonowani z podjętej z nami współpracy. W związku z czym do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, by móc mu zaproponować rozwiązania dostosowane do jego potrzeb oraz oczekiwań. Wówczas ma gwarancję, że pieniądze, które inwestuje są rozsądnie wydawane.

tanie sklepy internetowe Kraków

Tanie sklepy Internetowe

Własny sklep internetowy wcale nie musi być kosztowny, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu sklepów online i wiemy co zrobić, aby zoptymalizować koszty ich prowadzenia. Tanie sklepy internetowe przynoszące coraz większe zyski – to nie puste obietnice. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz dostępnego budżetu. Bierzemy również pod uwagę specyfikę sklepu i dostępnego w nim towaru, jak również profile zainteresowanych nim konsumentów. Dzięki temu zainwestowane przez naszych Klientów pieniądze szybko procentują, a prowadzony przez nich sklep prężnie się rozwija, stając się coraz bardziej dochodowy. Poza tym proponujemy naszym Klientom intuicyjne i niezwykle funkcjonalne oprogramowanie sklepu internetowego, które sprawia, że administrowanie sklepu staje się proste, przyjemne i mało wymagające. Oczywiście zapewniamy naszym Klientom również wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

sklep internetowy Kraków

Sklep przyjazny dla użytkowników

Jakość towarów oferowanych w sklepie internetowym jest niezwykle ważna w budowaniu zaufania do marki, ale to nie wszystko. Sklep musi być atrakcyjny dla swoich użytkowników by skutecznie zachęcał do skorzystania z jego oferty. W związku z czym sklep przyjazny dla użytkowników musi posiadać przejrzystą strukturę umożliwiającą intuicyjne i wygodne poruszanie się po jego zasobach oraz zapewniać bezpieczeństwo dokonywanych w nim zakupów. Towar oferowany w sklepie musi być zaprezentowany w taki sposób, aby konsument otrzymał wszystkie niezbędne informacje oraz nabrał przekonania, że to jest dokładnie, to czego szukał. Poza tym pomocne są różnego rodzaju dodatkowe rozwiązania zwiększające funkcjonalność sklepu i ułatwiające robienie w nim zakupów – np. porównywarka, wyszukiwanie zaawansowane, płatności Blikiem, itp. Specjalizujemy się w budowaniu funkcjonalnych oraz przyjaznych użytkownikom sklepów internetowych. Wiemy jak je zoptymalizować by były atrakcyjne i wzbudzały zaufanie wśród konsumentów.

sklepy online kraków

Sklep przyjazny dla urządzeń mobilnych

Warto podkreślić, że sklep internetowy aby dobrze prosperował musi być przyjazny nie tylko dla swoich odbiorców, ale również dla urządzeń, z których korzystają by dokonać zakupów online. Konsumenci coraz chętniej do przeglądania stron internetowych czy też zakupów internetowych wykorzystują urządzenia mobilne (np. smartfony, tablety), które przeglądają owe serwisy za pomocą aplikacji mobilnych. W związku z czym jest bardzo ważne aby sklep internetowy był odpowiednio zoptymalizowany pod ich kontem. Tworzenie sklepu online musi więc opierać się na nowoczesnych rozwiązaniach zapewniających mu pełną responsywność i czytelność na urządzeniach różnego typu. Profesjonalny sklep internetowy powinien szybko ładować się na wszystkich urządzeniach i umożliwiać płynne przeglądanie jego oferty czy sprawne wykonywanie jakichkolwiek działań zakupowych. Wiemy o tym i dlatego oferujemy budowanie sklepów internetowych niezawodnych oraz przyjaznych jego użytkownikom i urządzeniom mobilnym czy stacjonarnym.

Jak założyć sklep internetowy

Wciąż rośnie liczba konsumentów preferujących robienie zakupów za pośrednictwem Internetu. W związku z tym, e-sprzedaż cieszy się coraz większa popularnością. Własny sklep internetowy pozwala wkroczyć na rynek zarówno dużym firmom, jak i małym oferującym na przykład własne wyroby w niewielkich ilościach. Z kolei odpowiednie nim zarządzanie pozwala szybko rozwinąć biznes, który będzie generował coraz większe zyski. Tylko jak założyć sklep internetowy aby stał się dochodowy? Podejmując z nami współpracę.

Własny sklep internetowy – od czego zacząć?

Przede wszystkim trzeba ustalić profil sklepu internetowego, sprecyzować potencjalnych jego odbiorców, by odpowiednio opisać oferowany w nim towar. Sklep internetowy musi posiadać odpowiednią strukturę, która będzie dla jego użytkowników przejrzysta i umożliwiająca wygodne i intuicyjne poruszanie się po jego zasobach. Należy pamiętać, że na sukces sklepu online pracuje nie tylko jakość oferowanych w nim przedmiotów, ale również sposób ich prezentacji (wizualnej i merytorycznej), jego funkcjonalność i bezpieczeństwo dokonywanych w nim zakupów. Tworzenie sklepów internetowych obejmuje więc szereg wieloaspektowych działań ściśle ze sobą powiązanych i wymagających odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Właśnie w ten sposób działamy i dzięki temu jesteśmy skuteczni.

Tworzenie sklepu internetowego – profesjonalizm to podstawa

Budowa sklepu ecommerce musi opierać się na rzetelności i profesjonalizmowi na każdym etapie prac. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala działać nam efektywnie i skutecznie poprzez wdrażanie rozwiązań zgodnych z bieżącymi trendami oraz potrzebami konsumentów. Własny sklep internetowy nie musi wcale być kosztowny w utrzymaniu czy trudny w administrowaniu. Wiemy jak zoptymalizować koszty jego prowadzenia, zwiększając jednocześnie generowane przez niego zyski.

Zdajemy sobie sprawę, że konsumenci często oceniają sklep na podstawie pierwszego wrażenia, jakie odnieśli przeglądając jego ofertę. Projektujemy sklepy proste w obsłudze oraz atrakcyjne wizualnie i merytorycznie dla ich użytkowników. Wiemy jak prezentować towary by wzbudzał zainteresowanie wśród konsumentów i zachęcał do skorzystania z oferty danego sklepu.

Projektowanie sklepów internetowych – kompleksowa usługa

Oferujemy kompleksowe tworzenie e-sklepów „szytych na miarę” naszych Klientów w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów. Budujemy sklepy internetowe bazujące również na oprogramowaniu typu SaaS (Software as a Service) w rozliczeniu abonamentowym, będących idealnym rozwiązaniem dla sklepów początkujących z niewielką ilością produktów w swojej ofercie.

Projektowane przez nas sklepy internetowe są niezwykle funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze, niezawodne i przyjazne użytkownikom oraz urządzeniom, na których są otwierane, pozostając przy tym bardzo łatwe w administrowaniu. Pozwalają więc szybko i efektownie rozwinąć biznes i pokonać konkurencję.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google

0
lat doświadczenia w promocji
firm z sektora MSP
0
+
promowanych
przedsiębiorstw
0
+
promowanych
produktów i usług

bezpieczeństwo
koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

indywidualne podejście
jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

jasne zasady
wiesz za co płacisz

Oxide Google partner

Wspieraliśmy

marketing i reklama

Chcesz wycenić sklep internetowy?

Porozmawiajmy o szczegółach