Kampania banerowa w Google Ads

Bądź widoczny w sieci

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Skuteczna reklama graficzna w GDN

  Czy wiesz, że reklamy graficzne kampanii AdWords, zwane też reklamami banerowymi w Google Display Network (GDN), mają ogromny zasięg – mowa tu o ponad 2 milionach witryn należących do sieci partnerskich Google? Dlatego wybór tego typu promocji firmy przekłada się na zwiększenie rozpoznawalności marki i dotarcie z ofertą do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Sprzyja to budowaniu pozytywnego wizerunku marki oraz pomaga w sposób efektywny realizować przyjęte cele marketingowe.

  W Oxide działają profesjonaliści w swojej dziedzinie, dlatego przygotowana przez nas reklama w wyszukiwarce oraz reklama banerowa dla Twojej firmy będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań przy jednoczesnej optymalizacji budżetu przeznaczonego na kampanię marketingową. Warto podkreślić, że reklama graficzna od Oxide daje wiele możliwości targetowania, co pozwala w odpowiedni sposób dostosować ją do indywidualnych i bieżących potrzeb danej firmy. Dzięki temu reklamy banerowe AdWords są bardzo efektywne. Poza tym niewątpliwą zaletą reklam graficznych w AdWords jest ich niezwykła atrakcyjność wizualna, co pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz wywołać pozytywne skojarzenia z marką.

  Profesjonalna reklama banerowa od Oxide pomoże Ci zdobyć renomę na rynku i będzie sprzyjała rozwojowi Twojej firmy. Tworzymy reklamy graficzne, a więc takie, które przybierają formę obrazu połączonego zwykle z niewielką ilością teksu i stanowią odnośnik do promowanego produktu czy usługi. Zaufaj nam i przekonaj się, że to działa.

  reklama internetowa dla firm

  Reklama w ponad
  2 milionach witryn

  promocja firmy

  Atrakcyjna forma
  reklamy
  graficznej

  agencja interaktywna

  Duże możliwości
  targetowania

  Jak to robimy?

  Banery w Google Ads – Skuteczna reklama graficzna

  Uchylając rąbka tajemnicy – po prostu znamy się na rzeczy. Doskonale rozumiemy współczesny rynek i potrzeby konsumentów dobierając odpowiednie narzędzia promocji by tworzyć skuteczne kampanie reklamowe dla Twojej firmy.

  Cenimy sobie kreatywność i innowacyjność, co przekłada się na efektywność naszych działań. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny by naszą ofertę dostosować do aktualnych potrzeb jego firmy i wyznaczonych celów marketingowych. Działamy w pełni profesjonalnie i skutecznie.

  Obecnie reklama graficzna w Google Ads jest jedną z najważniejszych form promocji marki. W Oxide obejmuje ona takie działania jak:

  • określenie celów marketingowych danej firm oraz dobór odpowiednich form promocji;
  • tworzenie atrakcyjnych wizualnie i merytorycznie banerów i video;
  • przygotowanie skutecznych tekstów reklamowych;
  • monitoring efektywności podejmowanych działań, a w razie potrzeby ich korekta;
  • optymalizacja kosztów i odpowiedni podział budżetów;
  • fachowe doradztwo i rekomendacje działań.
  marketing internetowy dla firm

  DOBÓR FORM REKLAMY

  agencja reklamowa kraków

  SKUTECZNE TEKSTY REKLAMOWE

  reklama internetowa

  TWORZENIE BANERÓW I VIDEO

  reklama

  POMIAR EFEKTÓW

  content marketing

  STAŁY DOSTĘP DO RAPORTÓW

  agencja social media

  REKOMENDACJE DZIAŁAŃ

  promocja firmy

  KONTROLA KOSZTÓW

  kampania reklamowa

  OPTYMALNY PODZIAŁ BUDŻETÓW

  marketing

  JASNE ZASADY ROZLICZEŃ

  Ponadto w Oxide działamy na jasnych zasadach i masz stały dostęp do raportów. Nie boimy się wyzwań, bo to co robimy to przede wszystkim nasza pasja. Zaufało nam już wiele firmy – teraz czas na Ciebie. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Reklama graficzna w AdWords w naszym wydaniu przyniesie Twojej firmie doskonałą promocję. I w ten oto prosty sposób zapewnisz swojej firmie rozwój czerpiąc z tego coraz większe zyski. Sprawdź nas i przekonaj się o skuteczności reklam banerowych Google Ads.

  Co zyskasz?

  Reklamy graficzne w sieci reklamowej Google – Docieraj do swoich klientów

  Wybierając tworzone przez Oxide profesjonalne kampanie reklamowe AdWords dajesz swojej firmie idealną formą jej promocji, która przyniesie jej szereg wymiernych korzyści.

  Przede wszystkim zwiększysz rozpoznawalność marki oraz dotrzesz ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców, co będzie sprzyjało efektywnemu pozyskiwaniu klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Reklama banerowa od Oxide pozwoli zyskać Ci prestiż i uznanie na rynku.

  Sieć reklamowa Google to ponad 2 miliony witryn partnerskich na świcie. W Polsce należą do nich m.in.: Onet, Gazeta WP czy Interia. Banery wyświetlają się również w formie reklamy w Gmailu  i youtube. Dzięki odpowiednio zoptymalizowanym reklamom banerowym skutecznie wzbudzisz zainteresowanie swoją ofertą i wywołasz pozytywne emocje, dzięki którym Twoja firma zyska prestiż na rynku pokonując swoją konkurencję. Profesjonalne kampanie AdWords bazujące na reklamach graficznych przyczyniają się również do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie, dzięki któremu szybko zyskach pozytywne opinie wśród konsumentów i nawiążesz z nimi trwałe relacje.

  Ponadto w Oxide oferujemy jasne zasady rozliczeń, byś dokładnie wiedział za co płacisz. Warto podkreślić, że za reklamy graficzne AdWords opłata jest naliczana albo za kliknięcie w reklamę (CPC) albo za 1000 jej wyświetleń (CPM).

  Pamiętaj, że aby reklama banerowa w Google Ads była skuteczna musi być tworzona w sposób rzetelny i profesjonalny. Zaufaj naszym specjalistom i zdecyduj się na nasze usługi, a szybko przekonasz się, że to jedna z najlepszych inwestycji w rozwój Twojej firmy.

  reklamy graficzne

  Wzrost liczby klientów

  Odpowiednio zaplanowana i realizowana kampania banerowa w Google potrafi zdziałać cuda stanowiąc idealną formę promocji marki. Dzięki niej firma zwiększa swoją rozpoznawalność na rynku, skutecznie kreuje swój wizerunek oraz pozyskuje zaufanie wśród konsumentów. Profesjonalne reklamy banerowe od Oxide są skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy, co zapewni jej wzrost liczby klientów bądź partnerów biznesowych. Bez wątpienia pozytywnie wpłynie to na rozwój Twojej firmy zapewniając Ci coraz większe zyski.

  reklama banerowa google

  Rozpoznawalność marki

  Reklamy graficzne w sieci partnerskiej Google stanowią doskonała formę promocji marki w Internecie. Docierają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. W Oxide tworzymy atrakcyjnie wizualnie i merytorycznie banery Google, które skutecznie przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie konsumentów skłaniając ich do wyboru Twoich towarów czy usług. Przekłada się to na większy ruch na stronie internetowej o dużym współczynniku konwersji. Nie wierzysz – sprawdź nas. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się.

  reklama graficzna adwords

  Wiesz za co płacisz

  Nikt nie lubi być oszukiwany – dlatego w Oxide oferujemy jasne zasady rozliczeń. U nas doskonale wiesz, za co płacisz. W przypadku kampanii banerowych masz do wyboru dwa sposoby rozliczeń;
  cost per click (płacisz za kliknięcie w Twoją reklamę);
  cost per mile / cost per thousand (płacisz za 1000 wyświetleń Twojej reklamy).
  Do tego dochodzi prowizja dla nas za zarządzanie Twoją kampanią banerową. Działamy profesjonalnie i skutecznie wciąż monitorując efekty naszej pracy, które przedstawiamy Ci w raportach.

  Dlaczego my?

  Jesteśmy Partnerem Google

  0
  lat doświadczenia w promocji
  firm z sektora MSP
  0
  +
  promowanych
  przedsiębiorstw
  0
  +
  promowanych
  produktów i usług

  bezpieczeństwo
  koncentrujemy się na celu i bezpieczeństwie

  indywidualne podejście
  jesteśmy w stałym kontakcie, dopasowujemy się do Twoich potrzeb

  jasne zasady
  wiesz za co płacisz

  Oxide Google partner

  Wspieraliśmy

  marketing i reklama

  Już dziś porozmawiajmy o promocji Twojej firmy.

  Podaj adres e-mail i Twój numer telefonu, oddzwonimy lub zadzwoń: 504 296 096

   Menu