Marketing dla kliniki i przychodni

Prowadzisz prywatną klinikę lub przychodnię medyczną?
Zwiększ liczbę pacjentów
Zapełnij grafiki lekarzy

  lub zadzwoń: 504 296 096

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Marketing dla placówki medycznej

  Wybicie się na rynku medycznym jest dzisiaj niesłychanie trudne. W ostatnich latach powstało w naszym kraju wiele firm, które specjalizują się w udzielaniu prywatnych świadczeń medycznych i które przyciągają większość potencjalnych klientów. Jednak można znacznie zwiększyć swoje szanse na tym trudnym rynku. Marketing branży medycznej jaki proponujemy opiera się przede wszystkim na skutecznych kampaniach marketingowych – to znaczy takich, które przynoszą mierzalny dla naszych klientów efekt. Ich istotnym elementem jest stworzenie przyjaznych dla użytkownika stron internetowych, których ważną częścią są nakierowana na osiągnięcie konkretnych celów kreacje graficzne. Strona placówki medycznej czy strona internetowa dla lekarza powinna odpowiadać na pytania potencjalnych klientów, dotyczące tego, co dla nich najważniejsze – gwarancji fachowości, bezpieczeństwa i odpowiedniego podejścia do pacjentów. Kampanie nad którymi pracujemy pozwolą Ci osiągnąć właśnie taki efekt, który przekłada się na większe zaufanie potencjalnych klientów.

  strategie komunikacji
  Twojej firmy

  kreacje graficzne
  i strony www

  skuteczne
  kampanie marketingowe

  Jak to robimy?

  Bezpieczny i skuteczny marketing branży medycznej

  W kwestii takiej, jak marketing placówki medycznej najistotniejsze jest obranie konkretnej, dobrze zaplanowanej strategii. Słowem kluczowym jest w tym przypadku branding, czyli budowanie świadomości marki. Świadomość marki, jaką reprezentuje placówka medyczna, czy też sieć takich placówek związana jest z tym, w jakim stopniu potencjalni klienci są świadomi istnienia danej firmy i świadczonych przez nią usług, a zwłaszcza jak dobrze kojarzą konkretne usługi z tą właśnie marką. Odpowiednio zaprojektowana strategia jest kluczem do zwiększenia świadomości konsumentów. Jej częścią jest również naming, czyli nakierowane na maksymalną korzyść tworzenie nazwy firmy i nazw oferowanych przez nią usług. Kolejnymi elementami tego rodzaju strategii są również kampanie reklamowe AdWords i działania prowadzone w mediach społecznościowych. Ogromną rolę odgrywa tu również tworzenie i promowanie stron internetowych, przyciągających potencjalnych klientów do usług oferowanych przez promowanych przez nas firmę.

  STRATEGIE

  STRONY WWW

  KAMPANIE ADWORDS

  NAMING

  BANERY

  CONTENT MARKETING

  reklama kliniki

  BRANDING

  promocja dla branży medycznej

  KATALOGI

  reklama dla klinik

  SOCIAL MEDIA

  Co zyskasz?

  Profesjonalna reklama placówki medycznej

  Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą można na tym zyskać jest czas. W bardzo krótkim czasie można w ten sposób zapełnić grafiki zatrudnionych lekarzy, co przekłada się na możliwość obsłużenia większej liczby pacjentów w krótszym czasie, a zatem na zwiększenie wyników placówki. Dzięki temu zarząd firmy może zająć się najwłaściwszymi dla siebie działaniami, takimi jak planowanie działań placówki i strategii na przyszłość. Celem działania, jakim jest marketing branży medycznej czy pozycjonowanie kliniki jest również optymalizacja ponoszonych kosztów. Dzięki zaprojektowanym przez nas kompleksowym strategiom marketingowym koszty, które ponosi się na przyciągnięcie klientów zwracają się w znacznie większym stopniu. Jedną z najważniejszych rzeczy, które dzięki współpracy z nami możesz osiągnąć jest jednak polepszenie wizerunku Twojej firmy. Wizerunek to jedna z najbardziej istotnych kwestii w branży medycznej, które przekładają się na zaufanie pacjentów placówek medycznych i wybory dokonywane przez potencjalnych klientów.

  marketing medyczny

  Więcej wizyt

  Bez wątpienia odpowiednio zaplanowany i przeprowadzony marketing placówki medycznej zwiększy jej rozpoznawalność wśród wciąż rosnącej konkurencji i skutecznie zachęci do skorzystania z jej usług. W Oxide działamy kompleksowo i profesjonalnie. Dzięki naszym analizom dokładnie wiemy, czego potencjalni klienci oczekują od różnego typu klinik i przychodni. To pozwala nam tworzyć skuteczne kampanie reklamowe, które przekładają się na większą liczbę wizyt, a tym samym przyczyniają się do rozwoju danej placówki.

  marketing dla lekarza

  Optymalizacja kosztów

  W Interaktywnej Agencji Oxide oferujemy marketing medyczny dostosowany do potrzeb i oczekiwań danej placówki oraz jej potencjalnych klientów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz wiedzy w tym zakresie jesteśmy w stanie odpowiednio zoptymalizować koszty kampanii reklamowej tak, aby zminimalizować wydatki z nią związane a zmaksymalizować jej efektywność. Ponadto w Oxide działamy na bezpiecznych i jasnych zasadach, by każdy nasz klient miał klarowną sytuację co do inwestowanych przez niego pieniędzy.

  marketing dla branży medycznej

  Wizerunek eksperta

  W przypadku placówek medycznych stwierdzenie „jak Cie widzą, tak Cię oceniają” jest w pełni uzasadnione i dlatego budowanie pozytywnego wizerunku wśród klientów klinik i przychodni jest niezwykle ważne. Liczy się wysoka jakość świadczonych usług ale również to, w jaki sposób dana placówka jest promowana. Reklama placówki medycznej od Oxide to efektywne budowanie wizerunku marki – Twoja klinika czy przychodnia będzie odbierana jako profesjonalista godny zaufania, co przełoży się na większą ilość wizyt.

  Marketing Medyczny – Skuteczna reklama placówek medycznych

  Placówki medyczne z uwagi na swoją specyfikę oraz wciąż rosnącą konkurencję potrzebują skutecznych kampanii reklamowych prowadzonych na wielu płaszczyznach aby zdobyć renomę i zaufanie wśród konsumentów. W Oxide oferujemy profesjonalny i kompleksowy marketing branży medycznej dostosowany do indywidualnych potrzeb danej placówki, który w sposób efektywny będzie realizował wyznaczone przez nią cele marketingowe. Gwarantujemy najwyższa jakość naszych usług.

  Marketing medyczny w naszym wydaniu obejmuje szereg działań promocyjnych. Będzie to między innymi rzetelny content marketing dla Twojej placówki, ale również pozycjonowanie jej strony www. Zajmujemy się również budowaniem profili placówek medycznych w social mediach oraz ich skutecznym promowaniem. Tworzymy efektywne kampanie i reklamy Google Ads, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej placówki, docierając do szerokiego grona konkretnej grupy odbiorców – szukających określonych usług medycznych znajdujących się w Twojej ofercie.

  marketing medyczny

  Marketing dla lekarzy – Buduj wizerunek eksperta

  marketing dla lekarza

  Teoretycznie bycie profesjonalistą w swojej dziedzinie powinno wystarczyć by zdobyć zaufanie i renomę wśród pacjentów. Lepiej jednak wysoką jakość świadczonych usług wesprzeć odpowiednią reklamą by dotrzeć do szerokiego grona ich odbiorców oraz zdecydować się na kompleksowy marketing dla lekarzy od Oxide. Dlaczego? Ponieważ działamy rzetelnie i na wielu płaszczyznach z gwarancją skuteczności. Z naszą pomocą zbudujesz wizerunek eksperta i zdobędziesz zaufanie wśród pacjentów, co zwiększy Twój prestiż i pozwoli wyróżnić się na tle innych lekarzy z Twojej specjalizacji.

  Marketing dla lekarza od Oxide obejmuje również takie działania, jak prowadzenie bloga, za pomocą którego Twoi pacjenci będą mogli Cię lepiej poznać i przekonać się, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie. Warto zaznaczyć, że zarówno prowadzenie bloga, jak i profilu w social mediach, stanowi doskonałą formę promocji Twoich usług. W Oxide zajmujemy się również tworzeniem wizytówki w Google moja firma oraz efektywnych reklam w Google Ads.

  Dlaczego my?

  Jesteśmy Partnerem Google – Koncentrujemy się na Twoich celach!

  0
  lat doświadczenia
  w marketingu internetowym
  0
  lat wsparcia
  dla branży medycznej
  0
  m-c
  na tyle do przodu nasi klienci
  mają zapełnione grafiki wizyt

  aktualna wiedza
  certyfikowani specjaliści

  jasne zasady rozliczeń
  wiesz za co płacisz

  wysoka jakość
  kampanii – tańsze konwersje

  Oxide Google partner

  Wspieramy:

  Porozmawiajmy o promocji Twojej kliniki/przychodni
  Podaj imię ewentualnie nazwę Twojej kliniki/przychodni oraz numer telefonu, oddzwonimy.

   Menu