Marketing dla kliniki/przychodni

Prowadzisz prywatną klinikę lub przychodnię medyczną?
Zwiększ liczbę pacjentów
Zapełnij grafiki lekarzy

lub zadzwoń: 504 296 096

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Marketing dla placówki medycznej

Wybicie się na rynku medycznym jest dzisiaj niesłychanie trudne. W ostatnich latach powstało w naszym kraju wiele firm, które specjalizują się w udzielaniu prywatnych świadczeń medycznych i które przyciągają większość potencjalnych klientów. Jednak można znacznie zwiększyć swoje szanse na tym trudnym rynku. Marketing branży medycznej jaki proponujemy opiera się przede wszystkim na skutecznych kampaniach marketingowych – to znaczy takich, które przynoszą mierzalny dla naszych klientów efekt. Ich istotnym elementem jest stworzenie przyjaznych dla użytkownika stron internetowych, których ważną częścią są nakierowana na osiągnięcie konkretnych celów kreacje graficzne. Strona placówki medycznej czy strona internetowa dla lekarza powinna odpowiadać na pytania potencjalnych klientów, dotyczące tego, co dla nich najważniejsze – gwarancji fachowości, bezpieczeństwa i odpowiedniego podejścia do pacjentów. Kampanie nad którymi pracujemy pozwolą Ci osiągnąć właśnie taki efekt, który przekłada się na większe zaufanie potencjalnych klientów.

strategie komunikacji
Twojej firmy

kreacje graficzne
i strony www

skuteczne
kampanie marketingowe

Jak to robimy?

Bezpieczny i skuteczny marketing branży medycznej

W kwestii takiej, jak marketing placówki medycznej najistotniejsze jest obranie konkretnej, dobrze zaplanowanej strategii. Słowem kluczowym jest w tym przypadku branding, czyli budowanie świadomości marki. Świadomość marki, jaką reprezentuje placówka medyczna, czy też sieć takich placówek związana jest z tym, w jakim stopniu potencjalni klienci są świadomi istnienia danej firmy i świadczonych przez nią usług, a zwłaszcza jak dobrze kojarzą konkretne usługi z tą właśnie marką. Odpowiednio zaprojektowana strategia jest kluczem do zwiększenia świadomości konsumentów. Jej częścią jest również naming, czyli nakierowane na maksymalną korzyść tworzenie nazwy firmy i nazw oferowanych przez nią usług. Kolejnymi elementami tego rodzaju strategii są również kampanie reklamowe AdWords i działania prowadzone w mediach społecznościowych. Ogromną rolę odgrywa tu również tworzenie i promowanie stron internetowych, przyciągających potencjalnych klientów do usług oferowanych przez promowanych przez nas firmę.

 

STRATEGIE

STRONY WWW

KAMPANIE ADWORDS

NAMING

BANERY

CONTENT MARKETING

reklama kliniki

BRANDING

promocja dla branży medycznej

KATALOGI

reklama dla klinik

SOCIAL MEDIA

Co zyskasz?

Profesjonalne pozycjonowanie placówki medycznej

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą można na tym zyskać jest czas. W bardzo krótkim czasie można w ten sposób zapełnić grafiki zatrudnionych lekarzy, co przekłada się na możliwość obsłużenia większej liczby pacjentów w krótszym czasie, a zatem na zwiększenie wyników placówki. Dzięki temu zarząd firmy może zająć się najwłaściwszymi dla siebie działaniami, takimi jak planowanie działań placówki i strategii na przyszłość. Celem działania, jakim jest marketing branży medycznej czy pozycjonowanie kliniki jest również optymalizacja ponoszonych kosztów. Dzięki zaprojektowanym przez nas kompleksowym strategiom marketingowym koszty, które ponosi się na przyciągnięcie klientów zwracają się w znacznie większym stopniu. Jedną z najważniejszych rzeczy, które dzięki współpracy z nami możesz osiągnąć jest jednak polepszenie wizerunku Twojej firmy. Wizerunek to jedna z najbardziej istotnych kwestii w branży medycznej, które przekładają się na zaufanie pacjentów placówek medycznych i wybory dokonywane przez potencjalnych klientów.

Reklama firmy w internecie

Czas

W szybkim czasie zapełnisz wizytami
grafiki lekarzy i tym samym
pomożesz większej liczbie pacjentów.

Google ads

Optymalizacja kosztów

Odpowiednie narzędzia i jakość działań
pozwolą zrealizować Twój plan w
rozsądnym budżecie.

Google adwords

Wizerunek

Unikalne grafiki i efektywna kampania
zbudują obraz rzetelnej i sprawdzonej
placówki medycznej.

Dlaczego my?

Jesteśmy Partnerem Google – Koncentrujemy się na Twoich celach!

0
lat doświadczenia
w marketingu internetowym
0
lat wsparcia
dla branży medycznej
0
m-c
na tyle do przodu nasi klienci
mają zapełnione grafiki wizyt

aktualna wiedza
certyfikowani specjaliści

jasne zasady rozliczeń
wiesz za co płacisz

wysoka jakość
kampanii – tańsze konwersje

Oxide Google partner

Wspieramy:

Porozmawiajmy o promocji Twojej kliniki/przychodni
Podaj imię ewentualnie nazwę Twojej kliniki/przychodni oraz numer telefonu, oddzwonimy.

Menu