Filmy z drona

Produkcja filmów reklamowych i Marketing wideo

Bądź widoczny w sieci

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Film z drona – Skuteczna reklama dla Twojej firmy

Chcesz uatrakcyjnić promocję swojej oferty, pokazać ją z nieco innej perspektywy? W tym celu wybierz film z drona, który dzięki nietuzinkowym ujęciom jest niezwykle efektownym i skutecznym narzędziem marketingowym. Pozwalają na tworzenie nowoczesnych i bardzo atrakcyjnych wizualnie filmów reklamowych, wykorzystywanych przede wszystkim w branży deweloperskiej i nieruchomości, ale ich zakres zastosowania jest znacznie szerszy. Filmy z lotu ptaka mają ogromny potencjał, dlatego ich popularność wciąż rośnie.

Profesjonalny film z drona od Oxide będzie stanowił doskonałą promocję Twojej oferty. Za ich pomocą w sposób oryginalny zaprezentujesz działkę, nieruchomość lub inwestycję deweloperską, a także hotel lub ośrodek wypoczynkowy. Jest to również doskonały sposób promocji firmy oraz różnego typu imprez, zawodów bądź eventów. jak również miast i regionów. Filmy z lotu ptaka są atrakcyjne, przez co przyciągają uwagę odbiorców. Ponadto można je wykorzystać na potrzeby filmów reklamowych na wiele sposobów. Niezwykłe ujęcia z drona sprawią, że film promujący Twoją ofertę zyska na dynamice oraz będzie znacznie bardziej ciekawy, co podkreśli Twój profesjonalizm i nowoczesność. W Agencji Oxide tworzymy filmy z drona w sposób rzetelny i kompleksowy, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Filmowanie z drona to jedna z naszych specjalizacji, dlatego możesz liczyć na wysoką jakość i gwarancję skuteczności. Nasza wiedza i doświadczenie jest do Twojej dyspozycji – sprawdź, a nie zawiedziesz się.

Jak to robimy?

Produkcja filmów z lotu ptaka

Jesteśmy profesjonalistami, więc możesz być pewny, że otrzymasz wysokiej jakości film skutecznie promujący Twoją ofertę. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny by móc w 100% dostosować się do jego potrzeb i oczekiwań. Lubimy wyzwania i stawiamy na kreatywność, dzięki czemu nasze filmy z powietrza są atrakcyjne wizualnie i stanowią doskonałą bazę do tworzenia skutecznych filmów reklamowych. Nasza Agencja Oxide oferuje kompleksowe filmowanie z drona na potrzeby filmów reklamowych. Zajmujemy się przygotowaniem scenariusza dostosowanego do potrzeb naszych klientów oraz tworzeniem koncepcji kreatywnych, a następnie przechodzimy do organizacji produkcji filmowej. W zakresie naszych usług znajduje się również postprodukcja filmowa oraz montaż i udźwiękowienie filmów.

Ponadto zaplanujemy skuteczną kampanię marketingową Twojej oferty z uwzględnieniem różnych ścieżek promocji. Zajmujemy się także obsługą kanału YouTube. Wyróżnia nas to, że działamy na prostych zasadach pozostając w stałym kontakcie z naszymi Klientami. Stale śledzimy trendy rynkowe i analizujemy potrzeby konsumentów, co w połączeniu z naszą wiedzą, umiejętnościami i kreatywnym spojrzeniem pozwala nam tworzyć najwyższej jakości filmy z powietrza – niezastąpione w efektywnej i skutecznej promocji Twojej firmy, inwestycji, działki, hotelu czy też różnego typu wydarzeń. Profesjonalny film z drona od Oxide będzie sprzyjał kreowaniu wizerunku Twojej firmy oraz budowaniu relacji z klientami bądź inwestorami.

Co zyskasz?

Filmy z powietrza – Skuteczny sposób na reklamę

Nie ulega wątpliwości, że do realizacji celów marketingowych firmy warto sięgać po różne rodzaje promocji. Wówczas przyjęta kampania marketingowa będzie skuteczna. Współcześni konsumenci doceniają wysoką jakość oraz innowacyjne rozwiązania. Decydując się na filmy z lotu ptaka zyskujesz przede wszystkim atrakcyjną i efektywną promocję Twojej oferty. Filmy z drona dostarczają niezwykle atrakcyjnego materiału pozwalającego tworzyć oryginalne filmy reklamowe przynoszące szereg korzyści Twojej firmie. Warto podkreślić, że filmy z drona mają szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystane do:

  • uatrakcyjnienia prezentacji nieruchomości czy inwestycji deweloperskich, zapewniając im wzrost sprzedaży;
  • promocji różnego typu eventów, warsztatów, imprez czy wydarzeń;
  • prezentacji swojej firmy – np. jej infrastruktury, sposobu działania;
  • podkreślenia walorów ośrodków wypoczynkowych lub hoteli;
  • promocji miast i regionów sprzyjające dynamicznemu rozwojowi firm działających na tych obszarach.

Filmowanie z drona w Oxide to doskonały sposób na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy wśród klientów, inwestorów lub partnerów biznesowych. Filmujemy w Krakowie, a także w województwach:

  • Mazowieckim
  • Małopolskim
  • Śląskim
  • Podkarpackim

Dzięki innowacyjnej promocji swojej oferty zyskasz prestiż podkreślając swój profesjonalizm. Wyróżnisz się na tle konkurencji, co pomoże Ci ją pokonać. Dzięki filmom z lotu ptaka wzbudzisz ciekawość, co będzie sprzyjało zwiększaniu rozpoznawalności Twojej marki i przełoży się na dynamiczny rozwój Twojego biznesu. Postaw więc na nowoczesną i kreatywną promocję z Oxide.

filmy z powietrza

Filmy krajobrazowe

Ujęcia z lotu ptaka zachwycają wyjątkową perspektywą – szerszą i znacznie bardziej atrakcyjną niż tradycyjny kadr. Zdjęcia z drona są więc doskonałą bazą do tworzenia nietuzinkowych filmów krajobrazowych, które przedstawią dany region w sposób niezwykle przyjemny dla oka. Są one dynamiczne i wzbudzają zainteresowanie wśród swoich odbiorców, dlatego też są doskonałym narzędziem marketingowym. Filmy krajobrazowe mają szeroki zakres zastosowania. Są na przykład wykorzystywane przez branżę turystyczną do promocji hoteli lub ośrodków turystycznych by zaprezentować piękno okolicy i zachęcić do skorzystania z ich oferty. W Oxide tworzymy wysokiej jakości filmy z drona – przyciągające uwagę i zapadające w pamięć. Dzięki nim skutecznie wypromujesz swój pensjonat, hotel czy ośrodek – zanotujesz wzrost zainteresowania swoją oferta co będzie generowało większe zyski. Dzięki reklamowym filmom krajobrazowym będziesz kreował pozytywny wizerunek swojej firmy podkreślając jej profesjonalizm i nowoczesność.

filmy z lotu ptaka

Prezentacje architektoniczne

Zastanawiasz się co zrobić by zwiększyć zainteresowanie swoją inwestycją deweloperską czy nieruchomością? Polecamy profesjonalne filmy z drona. Dzięki niezwykle atrakcyjnym ujęciom będą stanowiły doskonałą promocję Twojej oferty ukazującą w szerokim kadrze pełną bryłę budynku wraz z pięknem okolicy. Prezentacje architektoniczne wykorzystujące zdjęcie z drona są nowoczesną oraz interaktywną formą oferty prezentującej grunty, tereny inwestycyjne, zabudowania wraz z ich najbliższym otoczeniem. Dzięki nim klient czy inwestor może w pełni zapoznać się z daną ofertą, szczególnie gdy prezentacja zostanie wzbogacona o dodatkowe elementy typu: opisy, mapy, swobodne zmniejszanie i powiększanie itp. W Agencji Oxide zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych prezentacji architektonicznych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dzięki którym zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą, pozyskasz kupców i inwestorów oraz odnotujesz wzrost sprzedaży. Wykorzystaj nowoczesne metody promocji do rozwoju swojej firmy.

film reklamowy z drona

Miasta z lotu ptaka

Filmy z drona, dzięki swojej niezwykłej perspektywie stały się popularną formą promocji miast. Pozwalają w unikalny sposób poznać je bliżej – zachwycić się ich infrastrukturą i okolicą, często odkryć je na nowo i dostrzec ich piękno. Miasta z lotu ptaka stanowią nowoczesną formę ich prezentacji, która intryguje i zachwyca wywołując pozytywne emocje. Dzięki temu filmy z drona zapadają w pamięć i stanowią skuteczne narzędzie marketingowe miast i gmin, a przy tym firm działających na ich terenie. Filmy z drona stanowią doskonały i oryginalny materiał promocyjny dla miast w mediach społecznościowych. Mając więc bardzo szeroki zasięg oddziaływania docierając do bardzo dużej grupy odbiorców. W Agencji Oxide tworzymy atrakcyjne i profesjonalne filmy z drona prezentujące miasta z lotu ptaka, które można wykorzystać do efektywnej promocji swojej marki, skutecznie wzbudzając zainteresowanie swoją ofertą. Pomogą również pozyskać sponsorów. Działamy rzetelnie i kompleksowo z gwarancją najwyższej jakości.

Nasze Realizacje

Klient: Car Master

Spot reklamowy modelu Range Rover Evoque

Klient: Medistica

Prezentacja kliniki medycyny estetycznej z Krakowa

Klient: Mokate

Spot promujący markę Mokate Latte

Filmowanie z drona – szereg korzyści i wiele zastosowań

Filmy z drona zyskują na popularności i są coraz częściej wykorzystywane na potrzeby kampanii marketingowych w Google Ads lub w promocji w social mediach. Dzieje się tak dlatego, że ujęcia z lotu ptaka są wyjątkowe – intrygują, zachwycają, wzbudzają pozytywne emocje, pozwalają pokazać „świat” z innej perspektywy i dzięki temu zapadają w pamięć. Pozwalają więc tworzyć bardzo skuteczne filmy promocyjne. Warto przy tym podkreślić, że zakres zastosowania filmów z powietrza jest bardzo duży. Jako doskonałe narzędzie marketingowe sprawdzają się w wielu branżach, przynosząc firmom szereg korzyści. Niemniej jednak trzeba zaznaczyć, że aby film z drona był skuteczną formą promocji, to musi być on tworzony w sposób profesjonalny – rzetelnie oraz kompleksowo a także sprzętem o najwyższych możliwościach. Dlatego też zadanie to warto zlecać specjalistom w tej dziedzinie.

Dla kogo filmy z lotu ptaka?

Odpowiedź jest prosta – dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych sposobów na promocję swojej działalności. Stawiają na profesjonalizm, innowacyjne rozwiązania i kreatywność oraz chcą efektywnie budować wizerunek swojej marki. Filmowanie z drona pozwala w niezwykle atrakcyjny sposób zaprezentować i reklamować inwestycje deweloperskie, nieruchomość, działkę, jak również architekturę miasta. Ponadto film z drona stanowi doskonały sposób na promocję różnego typu wydarzeń – np. imprez, eventów, zawodów, koncertów. Niemal każda branża tworząc filmy reklamowe na potrzeby swoich kampanii marketingowych może wykorzystywać do tego celu filmy z loty ptaka by budować swoją renomę na rynku, zwiększać rozpoznawalność marki i zapewniać firmie dynamiczny rozwój.

Filmy reklamowe dla branży deweloperskiej

Deweloperzy bardzo chętnie wykorzystują filmy z dronów do promocji swoich ofert. Dzięki wspaniałym ujęciom to właśnie filmy z powietrza inwestycje i nieruchomości zyskują na atrakcyjności, ponieważ są pokazane wraz z ich najbliższym otoczeniem z różnej perspektywy
Niezwykła forma i dynamika filmów z dronów wzbudza zainteresowanie i przyciąga uwagę, co ułatwia pozyskanie inwestorów i klientów. Filmy reklamowe bazujące na ujęciach z lotu ptaka pozwalają w niezwykle efektowny sposób podkreślić walory ofert deweloperskiej i tym samym przyczynić się do wzrostu sprzedaży. Poza tym dzięki nim firma zyskuje prestiż podkreślając swój profesjonalizm i wyróżnia się na tle konkurencji.

Filmy z powietrza do promocji hoteli i ośrodków wypoczynkowych

W branży turystycznej filmowanie z drona również stanowi doskonałe narzędzie marketingowe, wykorzystywane przez właścicieli hoteli, pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych, którzy chcąc przyciągnąć do siebie turystów szukają atrakcyjnych form reklamy swoich obiektów. Ujęcia z lotu ptaka zachwycają perspektywą, dzięki której miasta czy regiony można poznać z innej strony podkreślając ich walory by zachęcić turystów do ich odwiedzenia. Atrakcyjna okolica w połączeniu z bogatą ofertą hotelu czy ośrodka wypoczynkowego stanowi jego niezwykle skuteczną reklamę. Filmy krajobrazowe pobudzają wyobraźnię i zachęcają do udania się do prezentowanych w materiale miejsc. Zarówno hotele i pensjonaty, jak i różnego typu ośrodki wypoczynkowe za pomocą filmów z drona mogą w nowoczesny i kreatywny sposób zaprezentować swoją ofertę.

Teledyski i filmy z koncertów

Filmowanie z lotu ptaka to doskonała baza do tworzenia teledysków i filmów z koncertów. Dzięki nietuzinkowym ujęciom zyskują one na atrakcyjności. Pozwalają w kreatywny sposób relacjonować wydarzenia muzyczne ujmując wszystkich uczestników z perspektywy dotychczas trudno dostępnej. Są również niezastąpione do produkcji teledysków, by wzbogacić je o wręcz spektakularne ujęcia, które z pewnością wywołają zachwyt wśród fanów i zostaną przez nich docenione.

Filmy z imprez i eventów

Nie ulega wątpliwości, że filmy z dronów będą idealnym sposobem na uwiecznienie różnego typu imprez plenerowych czy eventów. Nie ma znaczenia czy będą to wydarzenia o charakterze sportowym, kulturalnym czy biznesowym – filmy z powietrza będą doskonałą pamiątką podkreślającą niepowtarzalną atmosferę panująca podczas wydarzenia, którą można potem wykorzystać do celów marketingowych.

Chcesz wycenić film z drona?

Porozmawiajmy o szczegółach